چگونه قدرتمند این است که جناح راست در سایه شبکه?

در سال 2016 آمریکایی که امیدوار به ایجاد حس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات انجام داده اند می تواند بدتر از به نوبه خود به یک کتاب منتشر شد که در آن سال: Dark پول با جین مایر. در این فوق العاده و فوق العاده نگران کننده است—اثر غیرداستانی Mayer, جانباز روزنامه نگار گذاشته لخت فوق العاده ای نفوذ سیاسی از یک تعداد انگشت شماری از راست میلیاردرهای بانکی و نفت وارث ریچارد ملون Scaife صنایع شیمیایی نجیب زاده جان محمد Olin, الکترونیک, بارون هری و Lynde Bradley, و, بالاتر از همه, سوخت های فسیلی غولهای چارلز و دیوید کخ. به Mayer, این مردان و چند نفر دیگر تشکیل “گسترده جناح راست توطئه” از هیلاری کلینتون کابوس—به جز خود توطئه نبود که همه گسترده است. آن را شامل او یافت از “یک دایره کوچک از میلیاردر اهدا کنندگان.”

سایه شبکه: رسانه ای و پول و راز HUB رادیکال راست توسط آن نلسونماشین, 416,,, صفحات, $28.00

در سال های پس از انتشار تاریک پول—و انتخابات یک راست میلیونر به بالاترین مقام در زمین—شده است وجود دارد رونق در کتاب که اثری پنهان تاثیر بارگذاری-ثروتمند صنعتگران و سرمایه داران که طراحی مدرن و محافظه کار جنبش است. کریستوفر لئونارد عظیم Kochland را مستند کرده است بسیار زیاد و رسیدن به قدرت سیاسی از Koch Industries; نانسی مک لین یکی از مهمترین مورخان کو کلاکس کلان صرف یک دهه نوشتن دموکراسی در زنجیرهای فکری و نهادی ریشه جناح راست میلیاردرهای’ تصاحب حزب جمهوری خواه; Joshua سبز جین مایر و دیگران نشان داده اند که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن تیم به طور موثر به فروش می رسد مبارزات انتخاباتی خود را به صندوق های تامینی میلیاردرهای رابرت و Rebekah Mercer, که bankrolled آور این عملیات در ازای کنترل بیش از آن پیام و گرایش ایدئولوژیک.

خواندن این کتاب را تضعیف می کند تصویر از یک محافظه کار جنبش هدایت در درجه اول توسط ارگانیک نارضایتی عمومی. جناح راست تصاحب دولت و swaths گسترده ای از رسانه ها اتفاق نمی افتد از پایین به بالا; و به جای آن تحمیل شد از بالا به پایین توسط یک مجموعه فوق العاده غنی مردم است. پس از آن روزنامه نگاران باید مستند چگونه ظاهرا مردمی جناح راست جنبش—از حزب چای به ترک مبارزات انتخاباتی در بریتانیا رفراندوم Brexit—مخفیانه bankrolled توسط یک تعداد انگشت شماری از میلیاردرهای. خیلی از چه چیزی اشتباه است با جهان مدرن—از ظهور رهبران مستبد به دولت های گوش خراش عدم تمایل به معنی آدرس تغییر آب و هوا—می توانید در قسمت گذاشته شود و در آن فقط تعداد کمی از افراد که مجموعه ای از جهان در آتش به منظور ایجاد پول بیشتر است.

“زمین است نه مرگ” قوم خواننده یوتا فیلیپس یک بار گفت: “آن کشته شدن است و کسانی که کشتن آن باید نام و آدرس.” شناسایی این افراد ضروری است به درک چشم انداز سیاست آمریکا امروز و شناخت راه آنها عمل لازم است برای هر کسی که می خواهد برای به چالش کشیدن ایده های خود را. اگر تاریکی-پول میلیاردرهای رشد بر محرمانه بودن این کتاب حاکی از آن است که موشکافی اولین گام به سوی محدود کردن قدرت خود را.


سایه شبکه: رسانه ای و پول و راز Hub رادیکال راست توسط آن نلسون تمرکز بر یک سازمان است که به جذب نسبتا کمی توجه در مطالعات از حق است. موضوع این است که شورای ملی سیاست مرموز innocuously نام سازمان در سال 1981 تاسیس “توسط یک گروه کوچک از archconservatives که متوجه شدم که جزر و مد از تاریخ تبدیل شده بود در مقابل آنها.” به عنوان جغرافیای انسانی ایالات متحده آمریکا منتقل شده و در دهه های پس از جنگ جهانی دوم و افزایش تعداد از مردم از رنگ مهاجران عجیب و غریب مردم و ملحدان به نظر می رسد آماده به صورت یک “اکثریت قاطع”—این archconservatives بر این باور است که سیاست های خود را اولویت خواهد شکست در پای صندوقهای رای. آنها نیاز به یک مجموعه جدید از استراتژی و آنها را باید محکم سازماندهی شده است.

بنابراین یک مجموعه کوچک از فوق العاده جناح راست فعالان ایجاد یک هاب برای اتصال به عنوان یک عضو قرار داده و آن را “اهدا کنندگان و ظالمان.” بعد از دو نسل نلسون می نویسد: این CNP آمد به عنوان یک “مرکز عصب” به صورت صعودی محافظه کار جنبش است. در گفتن این شورا نشان دهنده یک نوع اسکلت های کلیدی برای جناح راست با تسلط “اتصال نیروی انسانی و رسانه های راست مسیحی با امور مالی غربی plutocrats و استراتژی جناح راست جمهوری خواه و فعالان سیاسی.”

این CNP پدیدار نیست از هیچ جا. نلسون جانباز روزنامه نگار, آثار ریشه های خود را در بخشی به کنوانسیون باپتیست جنوبی و مبارزات داخلی. تاسیس در سال 1845 توسط مبارکه باپتیست که جدا از ملی کلیسا به دلیل مخالفت آنها با آن مخالفت با برده داری کنوانسیون تلاش بیش از یک قرن پس از پایان جنگ جهانی دوم چقدر به شرایط در حال تحول هنجارهای اجتماعی. به عنوان کنوانسیون شروع به رشد بیشتر لیبرال در 1960s و 1970s بیشتر محافظه کار جناح عقب زده; رهبری تگزاسی پیج پترسون و هرمان پل Pressler III یک گروه کوچک از بنیادگرایان شاغل get-out-the-رای تاکتیک به مهندس محافظه کار تصاحب این کنوانسیون در سال 1979. “پترسون و Pressler را گام بعدی برای گسترش استراتژی خود را از کلیسا به دولت” می نویسد: نلسون. “برنامه آنها این بود که ریشه در مفهوم حکومت دینی: اعتقاد به این که دولت باید انجام شود از طریق هدایت الهی توسط مقامات که انتخاب شده توسط خدا.” به عنوان نلسون یادداشت نسبت به پایان این کتاب هر دو پترسون و Pressler به تازگی دخیل در #MeToo رسوایی با پترسون متهم به پوشش تا حساب سوء استفاده جنسی در خود حوزه علمیه و Pressler متهم به ارتکاب سوء رفتار جنسی خود را. اما بین سال های 1979 و 2019 در “محافظه کار تجدید حیات” آنها fomented زمانی موفقیت فوق العاده ای.

در سال 1979 یک واعظ باپتیست جنوبی و رادیو استار به نام جری فالول—به شدت مخالف ادغام نژادی و ترس که تفکیک آکادمی ممکن است از دست دادن آن مالیات معاف وضعیت—تشکیل جلسه با برخی دیگر از کشیشان و همچنین به عنوان جمهوری خواه عمل پل Weyrich, co-founder از نفوذ بنیاد میراث و جمهوری خواه کمیته مطالعه. از این جلسه ظهور یک همکاری بین محافظه کار کشیشان و Weyrich را “تیم واشنگتن عملیات” از جمله پست مستقیم و بازاریابی مبتکر ریچارد Viguerie. آنها سازماندهی یک تجمع در دالاس برای تابستان سال 1980 که برجسته واقعی است که از حق جدید: Weyrich, فالول, کشیش تلویزیونی پت رابرتسون, کشیش, Tim LaHaye (نویسنده wildly محبوب خلسه با مضمون چپ پشت سری) و نامزد انتخابات ریاست جمهوری رونالد ریگان; 24-سال-معاون مسئول تدارکات بود مایک هاکبی و جمعیت شامل رافائل کروز یک کشیش که “در حال صرف سال steeping او نه ساله پسر Ted در دکترین.” مصرف در حرارت جمعیت حامیان Weyrich “مشهود ارتش از جنوب باپتیست که می تواند در خدمت به عنوان سربازان و انتخاباتي پایه خود را به انجام برسانند دستور کار سیاسی است.” دالاس تجمع برانگیخته سیاسی بسیج در سراسر جنوب, Nelson می نویسد و Weyrich و شبان او راه اندازی یک درایو به ثبت نام پروتستان های انجیلی آمریکا و به اصرار آنها را به رای دادن حق پس به صحبت می کنند. تلاش های خود را wildly موفق. در حالی که فقط چهار سال زودتر لیبرال باپتیست جنوبی یکشنبه, معلم مدرسه, جیمی کارتر برنده شده بود به حمایت از بنیادگرایان در حال حاضر آنها تبدیل قاطعانه به طلاق مدتی پروتستان و رونالد ریگان.

در سال 1981 Weyrich, Viguerie, LaHaye جمهوری خواه بارگیری مورتون بلکول ضد فمینیستی وکیل فیلیس Schlafly نفت قلمه نلسون پناهگاه شکار, آبجو نجیب زاده یوسف Coors و برخی از 50 دیگر محافظه کاران شروع هر جلسه صبح روز چهارشنبه در Viguerie خوش تیپ ویرجینیا خانه. آنجا بود که آنها تاسیس شورای ملی و سیاست است. این CNP شد عمدا پس از مدل شورای روابط خارجی معتبر غیر انتفاعی فکر می کنم تانک با هزاران نفر از اعضای برجسته و ارتباط عمیق به سیاست خارجی آمریکا و نخبگان است. به طور مشابه, CNP متمرکز در اوایل امور بین المللی ارائه الیور نورث با یک جایزه ویژه “دفاع ملی” و دعوت از راست السالوادور جوخه مرگ رهبر روبرتو D’Aubuisson به بحث. آن را نیز به دنبال معاف از مالیات, وضعیت, با استناد به این گروه شباهت به CFR. و هر چند عضویت در CNP بود نیز بسیار منحصر به فرد و تنها از طریق دعوت نلسون wryly یادداشت که آن را در سال 1982 کمیته اجرایی شامل ریچارد Shoff, “سابق وزیر امور خارجه ایندیانا Ku Klux Klan.”

این CNP شروع جلسه دو یا سه بار در سال در هتل های فانتزی. بر خلاف CFR آن آرام و بسیار مرموز خودداری و حتی به انتشار اسامی اعضای آن—و آن انتشارات سخت است. “وجود دارد هیچ بهانه bipartisanship” می نویسد: نلسون. “این CNP طراحی شده بود به عنوان موتور برای یک رادیکال دستور کار سیاسی است. همه چیز دیگری بود پنجره پانسمان.”

زیر بیش از چهار دهه CNP اعضا و متحدان خود را گسترش داده و نفوذ و ریخت و پول خود را—به تقریبا تمام جنبه های سیاسی آمریکا زندگی است. اعضای آن تاسیس قریب به اتفاق رسانه های امپراتوری از جمله سالم Media Group, Bott شبکه رادیویی و خانواده آمریکایی رادیو که نلسون به عنوان توصیف “همه اما نامرئی به شهری در شمال شرقی” اما آن را پوشانده امواج رادیو و تلویزیون از کتاب مقدس کمربند و دشت متحده با سخت مناسب اخبار و تفسیر; Nelson اشاره به بخش تحت عنوان “حامی تصویب شده توسط دموکرات” و “همجنسگرایی است که خط تقسیم بین نور و تاریکی” و یکی مواج در برابر “شیطان به خدا.” این سه رسانه ای عظیم در حال حاضر کنترل صدها نفر از ایستگاه های در 46 متحده اما با تمرکز ویژه بر و کارهای کوچک و بازارهای رها شده توسط ABC و NBC و CBS و که در آن NPR پوشش پراکنده.

در ضمن CNP اعضا و متحدان نیز برای تسلط بر جهان از سیاست های انتخاباتی. CNP از بنیانگذاران مورتون بلکول رهبری موسسه آموزش هزاران نفر از نامزدهای محافظه کار و میلیاردر اعضای CNP از جمله وایومینگ تاجر پرورش Friess اند bankrolled یک نسل کامل از سیاستمداران جمهوری خواه. در طول 20 سال گذشته CNP plutocrats باید متفقین با برادران کخ یافت faux-سازمان های مردمی به صندوق جمهوریخواه اطلاعات شرکت ها و به هدایت صدها میلیون دلار به ایران. نلسون معتقد است که اگر چه Kochs و CNP مخالفت بیش از سقط جنین و ازدواج همجنسگرایان آنها “مشترک عمیقی ایمان در نفت” و روشن شد که شورا و برادران “مورد نیاز هر یک از دیگر”—در حالی که Kochs تا به حال میلیاردها دلار را در اختیار خود آنها “تا به حال یک سرنخ که چگونه به درخواست تجدید نظر به رای دهندگان.” این CNP ارائه پاسخ. نلسون اختصاص داده است توجه خاص به DeVos خانواده—”CNP خانواده سلطنتی”—که ایران با هر دو Kochs و CNP به تلفات مدارس دولتی و اتحادیه های کارگری در خانه خود در ایالت میشیگان.


طول سایه, شبکه, Nelson رنگ کاملا محکم پرتره از ظهور مدرن راست از به ظاهر مسیحی سیاسی و همکاری با ثروتمند افسانه ای صنعتگران به طور موثر را در سراسر کشور است. او را شناسایی صاحبان purveyors و تأمین کنندگان مالی از جناح راست, رسانه ها و به کنکاش در کمک های مالی سیاسی از جناح راست میلیونرها و میلیاردرهای شده اند که بسیار موثر در کاهش مالیات و حذف قوانین و مقررات. در حالی که این کار گاهی فرود به آنچه احساس می کند مانند یک بیحس کننده لیستی از نام ها و سازمان های Nelson تا حد زیادی موفق در پرتاب نور در قدرت وسیعی از بازیگران آنتاگونیست.

اما اگر هدف او این بود برای شناسایی آنچه که او به نام “مرکز عصبی” یا “ایرانیان” از محافظه کار جنبش او تا حد زیادی با شکست مواجه شد. دلیل این است که حتی پس از چند صد صفحه که مشخص نیست دقیقا چه CNP واقع است. درست عضویت در آن آمده است که شامل تقریبا هر جمهوریخواه شما تا کنون شنیده ام از Weyrich به اد Meese به کلیان کانوی به استیو Bannon. اما نلسون ارائه هیچ شواهد نشان می دهد که CNP محوری به—و یا حتی در خصوص اتفاقی برای آن اعضا و فعالیت های سیاسی است. عضویت خود را به نظر می رسد بلکه بیشتر شبیه به یک مهر محافظه کار تصویب استقرار مجوز و پروانه برای شایسته plutocrats. این CNP به نظر می رسد بیشتر به “مرکز عصبی” محافظهکاری تعالی از محافظه کار آمریکا, اتحادیه اروپا, آمریکایی, برای, رفاه, FreedomWorks, خانواده, پژوهش شورای انجمن ملی تفنگ و یا هر یک از سوپ الفبا از نهادهای سیاسی که تقریبا همه از CNP اعضاء نیز متعلق و یا روابط. در ماه ژانویه این سال محافظه کار قدرت کارگزار لئونارد لئو اعلام کرد که ایجاد یک گروه به نام CRC مشاوران که هدف آن “قیف و تخصص در سراسر محافظه کار جنبش”—چیزی خواهد بود که نسبتا کار برکنار شده بودند CNP طوری مرکزی توپی. CNP اعضا و متحدان ممکن است حیاتی برای جناح راست ایجاد اما این بدان معنا نیست که CNP خود است.

شاید به این دلیل نلسون خودش است یک عضو شورای روابط خارجی او معتقد است در این اثر منحصر به فرد فکر می کنم مخازن با پر زرق و عضویت, اما او توطئه فریم به طور قابل توجهی تضعیف تاثیر او در غیر این صورت بران روزنامه نگاری. شاید هیچ چیز تایید این CNP قرار است قدرت بیش از سریع و تقریبا کامل تصاحب حزب جمهوری خواه و محافظه کار جنبش توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مطمئنا یکی از حداقل انجیلی به فکر مردم زنده است. به عنوان نلسون می نویسد: این CNP ترجیح جمهوری 2016 نامزد تد کروز. و اگر CNP به طور موثر خود را تراز وسط قرار دارد با مغلوب ساختن پیشی جستن او پس از دستگیری در پارتی به نظر می رسد محتمل است که آن برخوردار آنجا نفوذ بیش از رتبه و فایل جمهوری خواهان به عنوان نلسون نشان میدهد.

بلکه به نظر می رسد بیشتر احتمال دارد که چندین دهه کار توسط مردان ثروتمند جدید حق بود ابتدا پمپ—و در اینجا یک سوخت فسیلی قیاس است که به ویژه مناسب برای مغلوب ساختن پیشی جستن کامل تصاحب آمریکایی محافظه کاری. با خرید راه خود را به کلیساها و مدارس خصوصی و عمومی رادیو آنتن میلیون ها نفر از آمریکایی ها با decimating نهادهای عمومی و در هر صورت ظاهر از رسانه بی طرفی این ثروتمند محافظه کاران آماده کرده بود میلیون ها نفر از بنیادگرایان برای حمایت از یک عادت زناکار پاتولوژی نادرست واقعیت شخصیت تلویزیونی. عمق و وسعت و deliberateness از این میلیونرها و میلیاردرهای نفوذ—نفوذ به طوری که آنها به نظر می رسد از دست داده اند برخی از کنترل بیش از هیولا و آنها را به راه انداخته است—درست وحی در اینجا.


متاسفانه و با کمال تعجب نلسون اجازه می دهد تا او آنتاگونیست کردن قلاب در پایان. در به دنبال بیان برخی از درس به خوانندگان خود او فرود به منجلاب فرو بردن از هر دو طرف-ism. در نتیجه گیری فصل نلسون ابراز مخالفت از “ساحلی آمریکایی ها می دانستند که اروپا هر پورت از تماس” اما “اغلب جالب نادان از کشور خود را دارند.” او گزارش شرکت خدمات در کاریزماتیک و کلیساهای بنیادگرا و داشتن لیبرال دوستان می گویند به او “همه آنها یک دسته از نژادپرستان.” در پاسخ نلسون ارائه می دهد: “من در بر داشت که برخی از مهمترین نژادی یکپارچه فاصله من تا کنون تجربه کرده اند در nondenominational megachurches”—به عنوان اینکه یکپارچه فضاهای نمی تواند هنوز هم می شود نژادپرستانه (در حس دفاع از سیاست هایی که به طور نامتناسبی آسیب اقلیت نژادی). او اشاره می کند که CNP ترویج مارتین لوتر کینگ جونیور زاده Alveda به عنوان یک سخنگوی استرس چگونه “پیچیده” به CNP نژادی سیاست هستند—به طور کامل شکست به ذکر است به ظاهر مربوط به زمینه است که Alveda پادشاه شناخته شده archconservative فعال است که در برابر ازدواج با “نسل کشی” را محکوم کرد سقط جنین به عنوان “رحم-مجازات” و رای دادند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ظهور راست است نه تقصیر Europhilic ساحلی نخبگان و CNP سیاست پیچیده نیست. بلکه افزایش راست نتیجه عمدی سازماندهی تلاش های کوچک cenacolo از uber-ثروتمند صنعتگران و سرمایه داران; تدریجی و دو حزبی تخریب معامله جدید رفاهی دولت; neoliberalization از پس از جنگ اقتصاد با قبلا به خوبی پرداخت می شود, اتحادیه استخدام شکلگیری به فرفره ified precarity; و جمعیتی تغییر باقی مانده است بسیاری از آمریکایی ها احساس فرهنگی به حاشیه رانده شده اجازه می دهد زیرک hucksters به بهره برداری خشم برای انتخابات و به دست آوردن مالی. میلیونر و میلیاردر عضو از اهدا کنندگان و متحدان CNP در ضمن خوشحال بودند به بازی بخشی خود را در مورد آوردن همه از این — تا زمانی که آن را در نهایت بهره مند خط پایین خود را. فلسفه خود را پیچیده است: این حرص و طمع از چنین مقیاس و شدت آن به رهبری آنها را به یک توپ مخرب ترین رحمان موسسات آمریکایی; برای از بین بردن هر گونه طولانی تکه تکه استقلال در رسانه ها و یا قوه قضائیه; و به معنای واقعی کلمه اجازه دهید به جهان سوختگی—تا زمانی که آنها که بسیار غنی تر است. که نیست گسترده جناح راست توطئه; کوچک است به خوبی کنترل شده و بسیار موثر.

نلسون نتیجه گیری نهایی فصل از سایه شبکه با یک تماس به صورت “ما” به “به دنبال زمینه های مشترک است.” این لازم است برای مطمئن شود, اما از آن است که دور از کافی است. بلکه بسیاری از باید قدرت را از چند. نلسون باعث می شود هیچ سیاست خاص و یا سیاسی نسخه فراتر از این مبهم تماس برای وحدت اما چند بهار به ذهن: مجموعه ای از سخت مالی مبارزات انتخاباتی و قوانین ضد فساد; یک احیا سیستم از دولت برای حمایت از رسانه های مستقل هنر و بورس تحصیلی; یک جنبش سیاسی است که می تواند متحد طبقه کارگر در برابر غنی و مهم ترین شیب مالیات بر ثروت.

اگر چه سایه شبکه می کند مهم و حیاتی کار افشای عملکرد داخلی مرموز با نفوذ گروه های, آن را سخت به امید کتاب های بیشتری در این سبک است. اگر ما می تواند به بازسازی نهادهای دموکراتیک و دوباره شرایط است که آنها را قادر به عملکرد وجود خواهد داشت کمتری سایه شبکه به عنوان خوانده شده در مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>