چگونه فوق العاده تبدیل به یک نام تجاری پوشاک تاثیر اجتماعی پیشرو

مینا هریس نیز مانند بسیاری از زنان آمریکایی پس از انتخابات سال ۲۰۱۶ به اقدام رانده شد.

هریس با یادآوری دوره درست پس از انتخاب ترامپ (و از دست دادن آنچه بسیاری انتظار داشتند اولین رئیس جمهور زن هیلاری کلینتون خواهد بود) گفت: «من خودم را در تعجب یافتم که شخصاً چه کاری می توانم انجام دهم تا زنان را بلند کنم، صدای مان را بشنوم و از مسائلی که به آن اهمیت می دادم حمایت کنم.» هریس شروع به ساخت تی شرت برای جمع آوری پول برای ابتکارات فمینیستی کرد. یکی از طرح های اولیه او، برای راهپیمایی زنان در سال ۲۰۱۷، بیانیه ای استارک بود: عبارتی با الهام از شعر مورد علاقه هریس مایا آنجلو به نام «زن فوق العاده» که در سراسر قفسه سینه اهتزاز شده بود.

هریس گفت: «ما فکر می کردیم قرار است چیز کوچکی باشد.» اما ما در یک روز به فروش ۲۵۰۰ پیراهن پایان دادیم.

سه سال و نیم بعد، فوق العاده یک شرکت کالای تاثیر اجتماعی است که با برندهای بزرگ شریک است و تنها در اینستاگرام به بیش از یک میلیون نفر در هفته می رسد. و ملت در لحظه ای آماده است که آینه جرقه ای است که در اصل هریس را به عمل روشن کرد: خاله اش، کمالا هریس، به احتمال زیاد می تواند نه تنها اولین معاون زن رئیس جمهور کشور-بلکه اولین زن سیاه پوست و اولین زن آسیایی که رهبری شاخه اجرایی را بر عهده داشت- تبدیل شود.

a woman with brown hair smiling while sitting in a store windowرشد برند مینا هریس از زمان انتخابات سال ۲۰۱۶ قدرت بازاریابی تأثیر اجتماعی مترقی در دوران ترامپ را نشان می دهد. ماریا دل ریو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im