چگونه بازاریابان می توانید نام تجاری در طول Coronavirus

Coronavirus انداخته است همه ما بازاریابی (و شخصی) قصد دارد از پنجره به بیرون. ما همه دچار این بیماری همه گیر در فرد و جامعه و محل کار و کلان اقتصادی در سطوح و بسیاری از ما—از جمله خودم—می دانم که بقیه 2020 خواهد بود یک چالش برانگیز سال برای کسب و کار.

که گفت: من از دیدن سازگار روند در سراسر مشتریان ما از دو هفته گذشته و من امیدوارم که به ارائه مشاوره در مورد چگونه به ساخت نیت با مصرف کنندگان در حالی که سرمایه گذاری های غیر منتظره رشد. در حالی که ممکن است ناراحت کننده برای بازاریابان برای حفظ سرمایه گذاری در مارک های خود را در طول نامشخص زمان flipside از کاهش بودجه است که رکود در آن ایجاد خواهد شد ما در صنعت و در نتیجه از دست دادن شغل.

تبلیغات صرف در حال حرکت است پس لطفا همین حالا کمپرسی همه آن را به Facebook ads

مشتریان در حال وحشت به عنوان آنها را به reallocate آه در فروشگاه رویداد و تلویزیون حمایت از ورزش دلار به دیجیتال, اجتماعی, تجارت الکترونیک و پادکست ها. در حال حاضر حتی کلمه “چاپ” در حال صحبت دوباره. آنها نگرانی در مورد CPMs به عنوان رسانه های خود را به مخلوط مدل هنوز overvalue تلویزیون و در حال حاضر همه برندهای کمتر رسانه موجودی برای خرید. آنها باید فشار به صرف دلار به محافظت از سال آینده بودجه و مدیریت comp (به معنی, چگونه کسب و کار خود را در مقایسه این روز در سال گذشته).

لطفا در نظر گرفتن تنوع نام تجاری خود را مجددا اخذ رسانه های سرمایه گذاری در سراسر کانال بنابراین ما لازم نیست همه تا پایان رقابت برای همان چشم on Facebook. حرکت به پایین-از-این-قیف رسانه ها به طوری که نام تجاری شما می توانید بیشتر گرانول هدف است که منعکس کننده که در آن محصولات خود را در انبار و جلوگیری از هر گونه تن-ناشنوا پیام در مکان های که در حال ضربه سخت تر از دیگران است.

در اینجا چیزی است که بازاریابان نیاز به انجام برای آماده شدن برای تجارت الکترونیک

علامت های تجاری که آماده هستند برای سرعت بخشیدن به این غیر منتظره رشد هستند و آنهایی که ساخته شده خود را در تجارت الکترونیک و بازاریابی پایه و اساس است. حداقل چه مارک باید انجام دهید این است که یک چند خرده فروش نمای دیجیتال است که می تواند مصرف کنندگان را به یک خرده فروش است که محصولات خود را در بورس قادر به طراحی, خلاق, تجارت الکترونیک و پیام های محل ضبط و تبدیل تجارت الکترونیک خریداران مخاطبان به طوری که آنها می توانید زندگی خود را با نام تجاری مدیر تبلیغات و داده های مشتری پلت فرم و یک تیم و یا شریک که دارای دست بر روی صفحه کلید برای بهینه سازی و بازاریابی, تجارت الکترونیک, رسانه ای و خلاق در زمان واقعی است.

پیام به تغییر به عنوان سریع به عنوان coronavirus گسترش می یابد

که تن-ناشنوا با پیام می تواند مخل به نام تجاری خود را. نه اخبار-جک و به جای استفاده از digital اجتماعی و تلفن همراه گرانول هدف ارائه پیام های مربوطه بر اساس موقعیت و نیاز دارد.

به سادگی با در نظر گرفتن اینکه یک انسان و شفاف نام تجاری. هیچ کس ممکن است در مورد مراقبت از, چگونه خلاق خود را در حال حاضر است. به جای ارائه پیام های مفید مانند یک ساعته تحویل غذا و ایمنی برنامه ریزی و ارائه خدمات ارزش افزوده مانند تخفیف برای کلاس های آنلاین و سرگرمی. و مهمتر از همه سرمایه گذاری در خدمات به مشتریان است. درست مثل انسان ارتباط خود را با نام تجاری با استفاده از چت تصویری و پیام رسانی با مصرف کنندگان است. آن را حتی یک فرصت به تیم بازاریابی خود بپیوندید تماس با مرکز برای دریافت به دانستن مصرف کنندگان خود را در حال حاضر بنابراین شما بهتر بازاریابان در طرف دیگر.

به عنوان طولانی به عنوان coronavirus است که در رسانه ها, چرخه, آن اجتناب ناپذیر خواهد بود برای حفاظت از نام تجاری خود را از ظاهر شدن در کنار این اخبار. کشیدن رسانه ها دلار به خاطر این تصویر نام تجاری می تواند خطر ابتلا به نتیجه در کمتر تبلیغ صرف برای صنعت ما و به ناچار شغل از دست داده است.

Coronavirus است شخصی و کسب و کار همه در یک بار. همه ما در حال مرور این ها با هم و بازاریابان باید از این فرصت به رهبری راه را به خوبی کسب و کار شهروندان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de