چگونه بازاریابان و سازمان ها در حال تلاش برای حمله به حق تن در سن Coronavirus

بینش کلیدی:

مواد غذایی سریع غول KFC عرضه تجاری جدید که به تازگی ویژگی های 60 جامد ثانیه از مردم از خوردن مرغ و سپس چسباندن دست خود را در دهان خود. هیچ گفت و گو فقط دوست داشتنی پیانو کلاسیک پس زمینه و بسیاری از راضی-به دنبال شام, نادیده گرفتن خود, دستمال. چه راهی بهتر برای viscerally را به زندگی به یاد شعار “این انگشت lickin’ خوب است؟”

به جز که در عمل نه تنها نشانه ای از ضعیف رفتار جدول آن را در حال حاضر در واقع یک خطر سلامت. با یورش رمان coronavirus مصرف کنندگان شروع به شکایت به انگلستان تبلیغات داوود که نقطه ای از لندن غیر مسئولانه بود. اگر دست زدن به صورت خود را در حال حاضر است بدون هیچ پس زدن بقایای ناهار کردن شخص دیگری را انگشت به عنوان نشان داده شده در آگهی است قطعا بدنساز.

KFC, کشیده, نقطه, مدت کوتاهی قبل از عمومی ناگهانی گفت: “آن را احساس نمی کند مانند حق پخش این کمپین بنابراین ما تصمیم به توقف آن را در حال حاضر — اما ما واقعا به آن افتخار می کنم و نگاه به جلو به آوردن آن در تاریخ بعد.”

با نام تجاری یکی از چند که اوراق تبلیغات در جهانی همه گیر. هرشی را به یاد می آورد آن کار جدید نشان داد که غریبه بغل کردن و دست دادن بیش هدیه از شکلات. این برند که در آن بیانیه ای که “تعامل انسان” می تواند دیده می شود به عنوان مشکل به عنوان افراد اجتماعی فاصله پناهگاه در محل خود و قرنطینه برای کمک به متوقف کردن گسترش COVID-19.

در یک پیشگیرانه حرکت Coors نور کاهش یافته و طرح خود را به تماس خود را “رسمی آبجو از ‘کار’ از راه دور” که می میرم محور در حال حاضر لغو NCAA March Madness مسابقات و تاریخی slacking خاموش در اطراف آن به دلیل نام تجاری نمی خواهید به نظر می رسد تلنگر در مورد زمان کار از خانه داد.

جانباز بازاریابان و سازمان خود مواجه شده اند مقدار زیادی از فرار موقعیت های قبل از جمله 9/11 عملیات تروریستی و 2008 را به رکود اقتصادی همراه با سایر بلایای طبیعی و غیر طبیعی. اما coronavirus بی سابقه است در آن در سراسر جهان تاثیر در هر دو جمعیت بزرگ و کسب و کار جامعه.

پیام هایی که بازاریابان انتشار در چنین زمان هستند در زیر میکروسکوپ, و به درستی می گویند مدیران که باید تصمیم بگیرید که آیا برای کنار گذاشتن خود را در حال حاضر تولید کار مجددا با ابزار تجهیز آن از ابتدا شروع و یا اقامت مادر.

“شما باید در همه چیز با یک تازه فیلتر هوشیار و برخی فکر قرار داده و در برابر آن گفت:” جو Baratelli, evp مدیر خلاق افسر RPA در لس آنجلس. “اگر شما فقط نگه داشتن شخم به جلو به عنوان اگر هیچ چیز تغییر شما ممکن است یک قدم اشتباه. شما باید مطمئن شوید که این پیام نه تن ناشنوا به آنچه در جریان است در جهان.”

RPA در حال حاضر برنامه ریزی جدید برای تبلیغات Apartments.com بازیگران محبوب بازیگر Jeff Goldblum در طولانی مدت نقش به عنوان مسکن گورو براد بللفلور. آنها در حال حاضر پخش و آژانس فکر می کند خود سبکی و طنز می تواند اضافه کردن یک کمی بسیار مورد نیاز سبک سری به اضطراب محیط زیست است.

“مردم می خواهند تا حد عادی که ممکن است” Baratelli گفت. “کمی از آنچه که آنها استفاده می شود به یک چیز بد نیست. و یا قرار دادن چیزی سرگرم کننده برای کمک به آنها در مقابله کار می کنند بیش از حد.”

Execs در روده میامی در آنچه به آنها تماس بگیرید “مدیریت بحران در حالت” با مشتریان در حال گرفتن یک رویکرد سخت عشق, مشاوره برخی از برندها به ایستادگی کردن به جای انتشار کار جدید و مشاوره فهرستی از آن به درونگرا در مورد که آنها را به عنوان علامت های تجاری.

“اعمال خواهد صحبت می کنند بلندتر از کلمات است و اگر به عنوان یک بازاریاب شما می توانید چیزی به صورت رایگان به اطلاعات مهم در مورد ایمنی باید چیزی بتن است که می تواند به روشن شدن اطلاع رسانی و یا خدمت و سپس آن را انجام دهد” گفت: بنیانگذار Anselmo راموس. “اگر نه خفه شو.”

72andSunny execs در حال قرار دادن ترمز در برخی از مبارزات در حالی که به احتمال زیاد اکران دیگران دانستن است که “هر برند و هر سازمان است که فوق العاده حساس به پیام های که می تواند خنثی و یا ملتهب مخاطبان است که ترسیده و گیج شده می گوید:” گلن کول موسس خلاق و صندلی. “من به خصوص دیدن یک reevaluation از تن. طنز نیست اما طنز و طعنه نیاز به شدت طلبه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de