چگونه است که کروز در صنعت حمل Coronavirus بحران ؟

بینش کلیدی:

کریستی آدلر هرگز دیده می شود هر چیزی مانند شیوع کروناویروس در سراسر جهان اتفاق می افتند. یک عامل سفر است که متخصص در کروز برای بیش از 30 سال با او همراه شده اند زنگ به طور مداوم با مشتریان درخواست در مورد لغو و بازپرداخت.

“هرگز به من دیده می شود خیلی هرج و مرج و سردرگمی و وحشت در مسافران به خصوص در طول دو هفته گذشته” Nadler گفت. “این افسرده داشتن لغو چپ و راست.”

اگر چه صنعت کروز است تنها یک تکه از سفر اکوسیستم آدلر تجربه در این هفته حاکی از این سونامی از وحشت که سقوط کرد بیش از صنعت پس از coronavirus بخشی از ما نامگذاری است.

این قرار بود یک بنر سال برای cruising با کشتی های پیش بینی شده برای حمل بیش از 32 میلیون مسافر در سال 2020 است. اما با بیش از 130,000 تایید موارد coronavirus در سراسر جهان و چندین بالا مشخصات شیوع بیماری های کشتی کروز, کشتی, صنعت, گرفته, برخی, سنگین, بازدید, از جمله در بازار سهام است.

“هیچ کس خاصی است چه اتفاق خواهد افتاد” آدلر گفت. “مردم نگران هستند که اگر آنها سفر آنها در حال رفتن به دریافت این—که آنها را در قرنطینه می شود و یا این که آنها قادر نخواهد بود به عقب بر گردیم [صفحه اصلی].”

امروز شاهزاده Cruises است که متعلق به کارناوال اعلام کرد که توقف عملیات برای حداقل دو ماه. وایکینگ کشتی نیز اعلام کرد یک شبیه تعلیق تا زمانی که ممکن است.

“با در نظر گرفتن این اقدام جسورانه به طور داوطلبانه توقف عملیات کشتی های ما آن است که قصد ما به ما اطمینان وفادار مهمانان و اعضای تیم جهانی ذینفعان از تعهد ما به سلامت ایمنی و رفاه همه کسانی که بادبان با ما” گفت: شاهزاده Cruises جمهور Jan Swartz, در بیانیه ای.

آنها نه تنها آنهایی که برای قرار دادن عملیات بر روی خود نگه دارد. ریچارد برانسون سرمایه گذاری, باکره, سفرهای کروز خط تعیین شده برای راه اندازی در پایان ماه مارس, اما این شرکت امروز اعلام کرد که افتتاحیه آن قایقرانی خواهد بود به تعویق افتاد تا جولای.

“در این زمان بسیاری از توجه ما متمرکز شده است به درستی و در زمان بهداشت جهانی بحران. ما صرف زمان صحبت کردن به تیم ما آینده ملوانان و سفر شرکای ما به عنوان حرکت به چالش کشیدن این لحظه گفت:” برانسون و سفرهای مدیر عامل شرکت تام famous birthdays, در بیانیه ای.

در حالی که باکره تاکید کرد که “به هیچ وجه مسائل مربوط به سلامت روی کشتی های ما,” شاهزاده مکث نیست تکان دهنده با توجه به اینکه دو تا از کشتی های خود را تجربه کرده اند شیوع کروناویروس. در ماه فوریه صدها نفر از مردم آلوده شد با کروناویروس روی الماس شاهزاده در حالی که آن را بود لنگر انداخت در ژاپن است. بعد که ماه شاهزاده بزرگ برگزار شد در خارج از سان فرانسیسکو به عنوان مقامات دولتی مورد بحث چه ربطی به بیمار و مسافر.

این بی مهارت از شاهزاده خانم را قرنطینه کشتی ها در نهایت منجر به وزارت امور خارجه ایالات متحده با انتشار بیانیه ای هشدار به شهروندان است که آنها “باید سفر با کشتی کروز” و که وجود دارد افزایش خطر ابتلا به عفونت در “کشتی کروز محیط زیست است.”

صنعت و تجارت گروه کروز دریایی با خطوط بین المللی انجمن (CLIA) گفت: آن را “از نزدیک نظارت بر تحولات جدید مربوط به COVID-19” به عنوان عضو شرکت افزایش preboarding متوسط و بیماری های نمایش.

وقتی پرسیده شد که در مورد وزارت امور خارجه اطلاع به مسافران CLIA با ارسال بیانیه ای به Adweek که از 272 کشتی ها در آن اعضای ناوگان “وجود دارد که تعداد بسیار کمی از کشتی های آسیب دیده که به اعتقاد ما نقاط به اثربخشی سیاست های ما. این وضعیت به سرعت در حال تغییر است و ما در حال تغییر با آن مناسب است.”

یک خط کروز بازاریابی تساوی انتقاد

روز شنبه, نروژی کروز خط بود متهم به گمراه کردن مشتریان در مورد شدت coronavirus توسط میامی جدید تایمز که به استناد یک whistleblower روی نام تجاری تیم بازاریابی.

با توجه به انتشار در میان صحبت امتیاز داده شده برای کمک به مشتریان نگران بود “تنها چیزی که شما نیاز به نگرانی در مورد کروز خود را که آیا شما به اندازه کافی ضد آفتاب?”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im