چگونه گوگل است که نگه داشتن مردم از دفاتر خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

گوگل به اشتراک گذاشته شده به روز رسانی در مراحل آن است که با توجه به کاهش نیاز به مردم را به دفاتر خود را به عنوان به خوبی به عنوان چرا برخی از سازندگان در یوتیوب ممکن است فیلم های خود را برداشته به ناحق.

غول فن آوری گفت: در یک پست وبلاگ گفت: “در طول سابقه Covid-19 وضعیت بسیاری از شرکت ها در حال بسته شدن دفاتر خود و هدایت کارکنان خود را به کار از خانه و مدارس در حال حرکت به کلاس های آنلاین و مردم به سرعت اتخاذ اجتماعی فاصله گرفته است. اولویت ما این است که به مراقبت از افرادی که کار در دفاتر ما—از جمله کارکنان فروشندگان و کارکنان موقت—و جوامع آنها در کار. پس ما شده است اقدام به کاهش نیاز به مردم را به دفاتر ما به خصوص در مکان های که در آن محلی Covid-19 شرایط شایستگی افزایش احتیاط.”

گوگل اضافه شده است که “محدود نسبت” کارکنان, کارکنان موقت و فروشندگان همچنان به کار در دفاتر خود برای رسیدگی به وظایف است که تنها می توان در محل هایی که دسترسی به محتوای حساس و یا کاربر اطلاعات حساب برای ایمنی و دلایل امنیتی.

همانطور که قبلا اعلام این شرکت توصیه کرد که همه کارکنان است که می توانید از خانه کار انجام دهید و آن این است که ارائه دسترسی از راه دور و تجهیزات از جمله امن لپ تاپ به کارکنان موقت کارکنان و فروشندگان که در آن امکان پذیر است.

گوگل نیز اولویت مهم حمایت از کار برای کاهش نیاز مردم به آمدن به دفتر خود را با تمرکز بر روی حساب کاربری بازیابی و امنیت و برخی تبلیغات-نظرات مرتبط از جمله coronavirus مربوط به کلاهبرداری و نامناسب تبلیغ دادن.

محتوای اعتدال در یوتیوب تحت تاثیر قرار خواهد شد به عنوان به خوبی به عنوان گوگل گفت: آن را به تکیه بیشتر بر روی آن سیستم های خودکار برای کاهش نیاز به مردم را به دفاتر خود.

یوتیوب نوشت: در یک پست وبلاگ “تیم ما در یوتیوب و همچنین به عنوان شریک شرکت است که به ما کمک کند حمایت و حفاظت از یوتیوب جامعه از افرادی که پاسخ به کاربر و خالق سوالات به داوران که ارزیابی ویدئوها ممکن است سیاست نقض. این تیم ها و شرکت های کارکنان توسط هزاران نفر از مردم اختصاص داده شده برای کمک به کاربران و سازندگان. به عنوان coronavirus پاسخ تکامل می یابد ما در حال برداشتن گام های مورد نیاز برای اولویت بندی رفاه کارمندان ما گسترش نیروی کار و جوامع که در آن زندگی می کنند از جمله کاهش در دفتر نیروی انسانی در سایت های خاص.”

این ویدئو در سایت اضافه شده است که بیشتر تکیه بر یادگیری ماشین ممکن است منجر به افزایش تصویری از بین بردن, از جمله برخی از مطالب آن را نقض نمی کند سیاست های خود را.

سازندگان یادآور شد که آنها می توانند درخواست تجدید نظر در این تصمیم اما هشدار داد که این بررسی ممکن است با تاخیر به دلیل تلاش برای کاهش افراد در دفاتر خود.

یوتیوب نوشت: “این وضعیت با کروناویروس در ادامه به تغییر روز به روز و ما همچنان به مراحل مورد نیاز برای حفاظت از تیم ما و جوامع که در آن زندگی می کنند. این ممکن است انواع دیگر کاربر یوتیوب و خالق پشتیبانی و بررسی مانند برنامه های کاربردی برای یوتیوب شریک برنامه و یا پاسخ در رسانه های اجتماعی. به ماندن بگیرید به روز در هر گونه تغییرات در خدمات ما—و ما گسترده تر در پاسخ به کروناویروس—در ادامه به بررسی این مرکز کمک. ما می دانیم ممکن است این اختلال برای کاربران و سازندگان اما ما می دانیم این است که چیزی که حق انجام این کار برای افرادی که کار را به نگه داشتن یوتیوب امن و به صورت گسترده تر جامعه است. ما قدردانی از همه صبر که ما این مراحل در طول این زمان به چالش کشیدن.”

بازگشت به یوتیوب شرکت گوگل گفت: این تغییر زمان شیفت و تغییر در برخی از نقاط و همچنین تعداد زیادی از مردم در هر شیفت بر اساس کار مورد نیاز است.

گوگل همچنین خطاب به نگرانی در مورد بار پشتیبانی کرد و گفت که تمام محصولات خود باقی خواهد ماند و به طور کامل عملیاتی است, اما ممکن است برخی از موقت محدودیت و تاخیر در پشتیبانی. این شرکت افزود: “برخی از کاربران و تبلیغ دهندگان و ناشران ممکن است تاخیر در برخی از پشتیبانی پاسخ بار به صورت غیر انتقادی خدمات که در حال حاضر پشتیبانی می شود در درجه اول از طریق چت و ایمیل و سلف سرویس کانال.”

در نهایت این شرکت متعهد به طور کامل جبران اعضای نیروی کار آن است که برنامه های خود را برای کاهش زمان آنها کار کرده اند و آن را “به طور قابل توجهی افزایش یافته است” آن بهداشت و تمیز کردن عملیات در دفاتر خود علاوه بر افزایش فاصله بین مردم و سازماندهی متوسط چک در برخی از نقاط.

گوگل به این نتیجه رسیدند: “ما با تشکر از شما برای حمایت شما و درک در طول این دوره به چالش کشیدن و ما فکر می کنم این چیزی که حق انجام این کار برای افرادی که در اینجا کار می کنند و جامعه در مقیاس بزرگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im