چگونه نوجوانی, گل, ترفند های آن, Facebook و Instagram بازاریابی برای روز ولنتاین

روز ولنتاین یکی از بزرگترین روز سال برای گل, اما آن را نیز باعث می شود آنها را به شدت تغییر تاکتیک های بازاریابی خود را از چگونه آنها رویکرد بقیه سال.

کت تیلور رئیس ارتباطات به صورت مستقیم به مصرف کننده, تجارت الکترونیک, شرکت نوجوانی, گل, صحبت با Adweek در مورد چگونه شرکت خود را با استفاده از ابزارهای تبلیغات از Facebook و Instagram به تدوین و اجرای آن از روز ولنتاین استراتژی است.

نوجوانی, گل خواهد turn 10 در ماه نوامبر و آن را شمارش $32.8 میلیون دلار درآمد در سال 2019 با پیش بینی های خوش بینانه از $46 میلیون برای این سال است.

تیلور گفت: “99.9%” از بودجه بازاریابی شرکت می رود به Facebook و Instagram و اضافه کرد که در حالی که فرآیند کاملا تنظیم-آن-و-فراموش کردن-آن “هنگامی که ما ایجاد کرده اید برخی از مخاطبان آن را نسبتا آسان به تکرار است که مخاطبان است. ما با استفاده از آلی رشد ما از ارسال منظم برای کشف کردن آنچه که مخاطبان ما را دوست دارد و سپس استراتژیک با استفاده از پرداخت ما صرف.”

به عنوان روز ولنتاین روش, نوجوانی, گل شیفت تمرکز خود را از هدف قرار دادن زنان است که در حال جستجو برای ایده های هدیه معمولا برای زنان دیگر به هدف قرار دادن مردان.

“به جای” هی اینجا یک ایده هدیه بزرگ,’ می شود ‘هی اینجا چیزی است که شما واقعا می خواهید برای روز ولنتاین,'” تیلور گفت. “برای بقیه سال از آن 80 درصد زنان خرید برای دیگر زنان است. در این زمان از سال 80 درصد مردان خرید برای زنان است.”

Facebook معاون رئیس جمهور از بازاریابی محصول برای تبلیغات گراهام Mudd صحبت با Adweek در مورد شبکه های اجتماعی را کنار روند و گفت که هدف قرار دادن یک قطعه کلیدی اما نه تنها قطعه.

“هدف این است که واقعا مهم بخشی از میراث ما, اما آن را فقط یک قطعه در چگونه ما را انتخاب کنید که چگونه برای اجرای یک تبلیغ,” او گفت: تاکید Facebook اهداف از ایجاد توازن میان یک کمپین نتیجه و سود به تبلیغ با تبلیغ ارتباط به کاربر نهایی.

Mudd مورد بحث چگونه در Facebook انجام این کار را از طریق آن فرآیند مناقصه و یادگیری ماشین و گفت: “یکی از تصورات غلط است که همیشه در مورد کسانی که مناقصه بالاترین که برای عمل. پیشنهاد می کند و تفاوت آن را به عنوان بسیار روشن بیان چگونه با ارزش است که از یک کاربر به آن تبلیغ است.”

این شبکه اجتماعی با استفاده از یادگیری ماشین برای کمک به رسیدن در یک پیش بینی از تبلیغ مورد نظر اقدام و Mudd با اشاره به این که پیشنهاد بالا با احتمال کم نمره را اغلب از دست دادن را به پایین تر پیشنهاد با احتمال بالا نمره.

“وجود دارد ده ها هزار نفر از تبلیغات است که واجد شرایط هستند به نشان داده شده است به من,” او گفت:. “ترکیبی از بودن در مخاطبان خلاق که با من طنین انداز های یادگیری ماشین پیش بینی احتمال مورد نظر اقدام و ارتباط” تعیین خواهد کرد که آنهایی که با تصویب جمع اوری.

Mudd همچنین اشاره کرد که مردم در Facebook دسترسی به کنترل بیش از منافع خود را هدف قرار دادن و تبلیغ آنها انجام و یا نمی خواهید به شنیدن از.

گذشته از تغییر تمرکز خود را به مردان به جای زنان, تیلور ذکر شده یکی دیگر از چالش های مواجه شده توسط نوجوانی گل: “100 سال ثابت بازاریابی است که گل رز قرمز عشق از زبان گل ها: مردان هستند مشروط به فکر می کنم که زنان چه می خواهند. زنان که می خواهند نوجوانی که نمی خواهیم.”

در واقع مراجعه به سایت شرکت و یا Facebook صفحه نمایش طیف گسترده ای از دسته برای مشتریان بالقوه اگر چه بسیاری از ویژگی های آن بارها مورد نظر گل رز (که نوجوانی, گل استفاده می شود به حمل هرگز).

و آن کار می کرد: همانطور که در سال های گذشته, نوجوانی, گل فروخته موجودی خود را قبل از روز ولنتاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>