تا چه حد به سمت چپ باید یک هزاره بود ؟

لیبرال ها هرگز کاملا شناخته شده چه چیزی را از کسانی که از دور به سمت چپ خود را. محافظه کاران تمایل به تلفیق لیبرال ها و چپ که اغلب بسیاری از کسانی که در گسترده دموکراتیک چتر افتاده اند به عادت انجام به همین ترتیب. این است که چرا دموکراتیک عمل پیتر Daou می نوشتن که “کلینتون و ساندرز حامیان … تا حد زیادی همان اهداف” و یک خبرنگار NPR می تواند ادعا می کنند که سال 2020 دموکراتیک نامزد “همه در واقع می خواهید برای انجام بسیاری از چیزهای مشابه است.” تفاوت بین لیبرال ها و چپ است که واقعا یک ماده از سیاست این دیدگاه می رود; دو فقط تفاوت در تاکتیک ها و خلوص و تمایل به سازش.

گه ای و مزخرف: تاریخچه پس از پایان تاریخ توسط مالکوم هریس ملویل, خانه, 288,,, صفحات, $18.99

اما چنین تلفیق elides واقعی معنی داری تفاوت سیاست و زیانی به هر دو جناح. لیبرال—از نانسی پلوسی به الیزابت وارن—مشاهده سرمایهداری به عنوان ناقص اما اساسا نجات اگر به درستی مدیریت شود تنها با تعادل مناسب از مقررات دولتی و شرکت های چپ از جمله برنی ساندرز و جرمی Corbyn—مشاهده سرمایهداری به عنوان definitionally ناعادلانه مسئول بسیاری از این دنیا بدبختی و در نتیجه “irredeemable” در کلمات اسکندریه Ocasio-کورتز. به عنوان قسم خورده چپ ناتان رابینسون قرار داده و آن را در یک قطعه عالی از سال 2017 “لیبرالها بر این باورند که اقتصادی و سیاسی سیستم یک ماشین است که شکسته است و نیاز به تعمیر. چپ بر این باورند که ماشین نیست ‘شکسته شده است.’ به جای این کار کاملا به خوبی; مشکل این است که آن را به یک ماشین مرگ طراحی شده برای جویدن تا انسان زندگی می کند. شما لازم نیست تعمیر ماشین مرگ شما سر و صدا آن را به بیت.”

شاید pièce de résistance از این تلفیق صورت گرفت دو سال پیش زمانی که محافظه کار شخصیت تلویزیونی Piers Morgan دعوت فعال و نویسنده خاکستر سرکار در Good Morning بریتانیا به بحث در مورد آینده تظاهرات علیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انگلستان, تظاهرات که از او حمایت و او را خوار. مورگان اقدام به تصویر کشیدن سرکار به عنوان یک منافق با پرسیدن که آیا او تا به حال نیز اعتراض باراک اوباما—که “تبعید سه میلیون نفر”—زمانی که او بازدید انگلستان سرکار پاسخ قاطعانه “بله!” اما مورگان او را نادیده گرفته و با فشار دادن در یک نقطه و گفتند: “این دو استاندارد!” زمانی که سرکار آرامش تشویق مورگان به “در واقع بررسی برخی از کار های دیگر که من انجام داده ام” او پاسخ داد که او می خواهم “چک کردن برخی از حقایق اساسی در مورد قهرمان خود اوباما است.” شوکه سرکار شات بازگشت “او را نه قهرمان من—من یک کمونیست شما ادم سفیه و احمق!”

این تمایز مهم است که به گه ای و مزخرف: تاریخچه پس از پایان تاریخ, یک کتاب جدید از مقالات با عنوان صریح چپ به عنوان مالکوم هریس. در حالی که ایده ها و شعارهای هریس حمایت غیر معمول نیست در گوشه خاص از هنر فرهنگستان و Twitterverse آنها با این وجود به ندرت بیان تا forthrightly و با چند تا تردیدی در مورد عواقب خود را. هریس خودش یک هزاره و نویسنده کودکان و نوجوانان این روزهانیز در نظر گرفته رساله در مورد شرایطی که تحت آن millennials کار ظاهرا احساس می کند بدون نیاز به واجد شرایط خود را با رادیکالیسم لیبرال مصون سازی یا شرمندگی backpedaling. او صراحت و صداقت هستند طراوت—حتی گاهی اوقات تکان دهنده. هم مقالات خود را در حال کیفرخواست یک نقشه راه و یک تماس به عمل است.


گه ای و مزخرف است که مجموعه ای از هریس نوشتن از دهه گذشته پوشش طیف وسیعی از موضوعات از مارکسیسم به تلویزیون به سکس با روبات. این کتاب آغاز می شود با اشغال وال استریت به پایان می رسد و با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر از یک لحظه نا امیدی با نابرابر وضعیت موجود برای یک لحظه خیلی بیشتر سرخوردگی با خیلی بدتر از وضع موجود. آن را در اشغال در سال 2011 است که مردی به نام میکی اسمیت برگزار شد تا نشانه خواندن “گه ای و مزخرف” که شد unlikeliest از محوری گریه می کند. آنچه قابل توجه در مورد ثبت نام هریس می نویسد که “تمام جهان می دانست آنچه که او به معنای.” تمام جهان هنوز هم می داند آنچه که او به معنای.

هریس خود را از کالج فارغ التحصیل شده در سال 2010 زمانی که بازار کار شد و در قطره قطره شدن و اخیر گراد تا به حال چند گزینه دیگر نسبت به انجام به عنوان هریس بود—حرکت بازگشت به خانه به کالیفرنیا و سعی کنید برای پیدا کردن یک شغل از Craigslist “یک سایت جدید با تمرکز بر روی” به اشتراک گذاری اقتصاد است.'” او در حالی که صرف تماشای Netflix, دی وی دی نوشتن در وبلاگ خود, تلاش برای کشف کردن حرکت بعدی خود را. از نظر او فارغ التحصیل مدرسه اما نمی توانید در. در نهایت سرد ایمیل به سردبیر یک مجله آنلاین جدید تحقیق آورده و او را به نیویورک جایی که او در ابتدا در آنجا ماند در گنجه به اندازه اتاق خواب اضافی در ویرایشگر بروکلین آپارتمان برای 400 دلار در ماه. او شروع به نوشتن را به عنوان او قرار داده شده قطعه در n+1, بوستون,بررسی, جدید جمهوری و به نیویورک تایمز.

سیاست های او متولد حداقل در بخشی از تجربیات خود را با precarity—بودند مستحکم و هیجانی با جنبش اشغال آغاز شد که در ماه اوت 2011. چند تا از این کتاب اولین مقاله رسمی خود را در زمان اشغال از جمله نقش او در گسترش شایعات که Radiohead را برای اشغالگران در Zuccotti پارک خود را تجربه راهپیمایی با هزاران نفر از دیگر اشغالگران در سراسر پل بروکلین (و بازداشت برای مشکلات خود) و عجیب و غریب قانونی انشعابات است که به دنبال. “ما کاملا به انقلاب جهانی” هریس ابراز تاسف “اما ما خیلی بیشتر از هر کسی انتظار می رود.” نماد واژگان و ضرورت اشغال عمیقا تحت تاثیر سیاست آمریکا مسلما ساخت ممکن است ظهور سیاستمداران مانند ساندرز و Ocasio-کورتز. گاهی هریس همچنان او نگرانی خود را از مشارکت در اشغال خواهد شده اند “مهم ترین چیزی که من همیشه با زندگی من انجام دهد.” در عین حال در سال است که به دنبال او همچنان مشغول کار سیاسی—پیوستن به لحاظ سیاسی گرا داوطلب مهد کودک تعاونی و در نظر گرفتن بخشی در ضد فاشیستی شد.

بسیاری از کتاب های قابل توجه مقالات آمده از این فعالیت های سیاسی ، در “و به آتش: نامه ای به چپ”—یکی از این کتاب تنها به حمايتهاي منتشر نشده قطعات—هریس انتقادات میانسال, MSNBC-مشاهده حومه رزمندگان “مقاومت” و به جای آن باعث پرشور در مورد اثر خوب, خشونت سیاسی. درست مقاومت هریس می نویسد: وجود دارد “خارج لیبرال دموکرات مدل پیش بینی شده توسط قانون اساسی آمریکا.” و آن است که اغلب خشونت آمیز. نه لزوما خشونت در حس ترور اما خشونت در حس سرنگونی مجسمه دفاع از خود از سفید supremacists; و یا هدف قرار دادن ایستگاه های پلیس, ارتش, سربازخانه و نمادهای دیگر از “آپارتاید ماشین جنگی.” بر خلاف بسیاری از مردم خیالی مفاهیم 1960 در اعتراض به این خشونت بود “مقاومت” حقوق مدنی سیاسی ،

در این یکی و یکی دیگر از مقاله “تاکتیکی درسهایی از جنبش حقوق مدنی,” هریس نقل از 2015 کتاب این خشونت پرهیزی در مسائل شما را کشته: چگونه اسلحه ساخته شده جنبش حقوق مدنی ممکن است. “عدم خشونت کار نمی کند برای همه چیز” نویسنده چارلز کاب جونیور گفت هریس. “شما با استفاده از self-defense با کلان.” اما این خطرناک تر می شود زمانی که دولت طول می کشد در کنار کلان. هریس نظرات دولت را تدریجی سرکوب جناح چپ اعتراض از تشکیل وزارت امنیت داخلی برای افزایش نظارت محیط زیست جوامع مسلمان سیاه فعالان و بومیان آمریکا, آب, محافظ به بازداشت دسته جمعی در J20 تظاهرات در بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح. احترام و مقاومت در برابر سخت تر و سخت روز به روز و حتی آن را به عنوان بیش از همیشه مورد نیاز.

چه کاری انجام دهید ؟ “جمع آوری یک گروه کوچک از مردم که شما می خواهم اعتماد خود را با زندگی و که دیدن وضعیت راه شما انجام,” او می نویسد. “ملاقات در فرد بدون های خود را در جایی خارج است.” حل و فصل خود را در کد اخلاقی و آماده شدن برای دفاع از خود و هر یک از دیگر “توسط هر معنی لازم است.” تمرین و مراقب باشید. “در حال حمایت به یک گوشه را ترک نمی کند ما با هیچ راه پیدا می کند و این ما را با یک: از طریق” او می نویسد. “آماده است یا نه ببینید شما در آتش است.” موافق یا مخالف این نیست عادی کرایه برای یک نویسنده که کار به نظر می رسد در مکان هایی مانند The New York Times Magazine.

این مقاله ملاحظه ای تحریک آمیز و قدرت نوشته شده اما یکی به تعجب که چگونه جدی هریس واقعا است. این تنها جایی است که در این کتاب که در آن او برای طرفداران این نوع انقلابی, خشونت, دیگر از برخی از مبهم زودگذر اشاره به “مقابله با[ing] اجتماعی عفونت است که فاشیسم” در این کتاب آخرین صفحات; او اختصاص داده است به مراتب بیشتر فضا مثلا به تبيين مختلف باطنی گونه ای از مارکسیسم. بیشتر او نمی کاوش در طول هر آنچه که دقیقا یک سفر “به آتش” ممکن است به معنای: این شبه نظامیان انقلابی صرفا دفاعی و یا باید آنها را بمباران امکانات دولتی و کارخانجات به آفریقای جنوبی Umkhonto ما Sizwe (شرکت تاسیس شده توسط نلسون ماندلا) انجام داد ؟ به خصوص پس از “و به آتش” است که این کتاب اولین مقاله پس از مقدمه به نظر می رسد که هریس است که حداقل در بخشی از تلاش برای شوک و یا تحریک و یا دمدمی مزاجی خوانندگان خود را حق کردن خفاش. آن را آسان تر است به نگاهی به تاریخچه و اذعان کرد که خشونت گاهی اوقات با موفقیت متوقف فاشیست از آن است که به مثبت تماس با خوانندگان خود را برای یادگیری برای مبارزه در جنگل.

در عین حال این امر می تواند بی رحم به این نتیجه که هریس است که به سادگی در تلاش برای تحریک به خاطر تحریک. به عنوان او توضیح در دیگر مقالات او در واقع قرار دادن بدن خود را بر روی خط در ضد فاشیستی تظاهرات و دچار عواقب برای انجام این کار است. اگر در تلاش برای بیان آنچه که یک چپ سیاست به معنی در عصر مغلوب ساختن پیشی جستن, ایده های او گاهی اوقات توسعه نیافته که به نظر می رسد یک قیمت عادلانه برای پرداخت هزینه های قابل تحسین تلاش دارد تا دیدگاه همه از سیاست آمریکا برای تغییر Overton پنجره شامل ایده های بیش از حد رادیکال برای برنی ساندرز.


انیمیشن هریس تعهد به چنین مقاومت عمیق بی عدالتی مدرن امریکا یک موضوع است که مصرف مقدار زیادی از کتاب خود را. در یک مقاله بررسی سازمان سیا گسترده تاریخچه ترور و خواستار نویسندگان و فیلمسازان “برای پیدا کردن بدن توانمند بازماندگان و بگویید این داستان بزرگ.” در دیگر او اشاره می کند که اقتصاد نئوکلاسیک ندارد یک اصطلاح برای توضیح رشد واگرایی بین بهره وری نیروی کار و دستمزد اما اقتصاد مارکسیستی می کند: نرخ استثمار. “کارفرمایان می داد ‘شکاف مهارت’ در تمام طول روز,” او می نویسد: “اما آنها نمی تواند نگه داشتن کارگران فریب خورده بسیار طولانی و سهامداران خود را در حال رفتن به خوشحال می شود که تنها راه حل چپ چنگال خود را در درب.”

یکی از مهمترین و به طور غیر منتظره ای قدرتمند, مقالات در این مجموعه با عنوان مناسب “امریکا بزرگترین ملک جرم و جنایت است.” تکان دهنده ملک بزرگترین جرم و جنایت در ایالات متحده دارد دستمزد سرقت. در واقع با توجه به سیاست های اقتصادی, موسسه حقوق و دستمزد هزینه های سرقت آمریکایی کارگران بیش از 50 میلیارد دلار در سال — یک پدیده بسیار گسترده هریس می نویسد: “که در آن کوتوله های اقتصادی هزینه هر جرم و جنایت دیگر ترکیب که در سال 2008 اداره دادگستری آمار در برآورد صرف $17.4 میلیارد دلار است.” در عین حال به عنوان او توضیح می دهد که کارفرمایان حاضر به پرداخت یا underpay کارکنان خود را به پلیس نمی آن را اداره کند; در عوض اجرای اختیارات واگذار شده در وزارت کار به دستمزد و ساعت را بدست آورد. این بخش تقریبا comically بودجه کافی نسبت به آن گسترده قیمومیت و تحقیقات به ندرت در نتیجه در شهرک است که تمام قربانیان. “کارفرمایان نیست به اشتباه فکر می کنم آنها می توانید دور با دستمزد سرقت” هریس می نویسد: “و بسیاری اگر نه بسیاری از آنها را انجام دهد.” با مقامات بنابراین ناامید کننده outmatched—و با دستمزد سرقت اغلب “تفاوت بین بی خانمانی و پناهگاه و یا پس انداز برای دوران بازنشستگی و عمر امرار معاش پرداخت”—تنها راه حل مناسب این است که برای حمایت از آخرین, بزرگ سدی در برابر کارفرما سلطه: اتحادیه های کارگری.

شاید جای تعجب هریس است که اغلب در اکثر روشنگری در هنر انتقاد مقالات. در “بالا بردن ضدقهرمان” او اشاره می کند که چگونه تلویزیون کلاسیک ضدقهرمان—پلیس خوب است که یک سرکش پلیس یک توپ سست توزیع ایده خود را از عدالت—”دستخوش نئولیبرالی تحول است.” او در حال حاضر یک مشاور. از ایالات متحده آمریکا procedurals از Psych, راهب, Burn Notice, و یقه سفید به شبکه hits of The Mentalist, استخوان, Lie to Me, Numb3rs, و بسیاری دیگر بسیاری از درام تبدیل شده است precarity از ضدقهرمان را به عنوان او (یا او) جستجوهای بیهوده برای اشتغال پایدار اغلب موجود در حاشیه سازمان های دولتی است که پس از ارائه این ضدقهرمان با اشتغال پایدار. در روان, به عنوان مثال, یک پلیس را منفی راه خود را به یک کار به عنوان یک پلیس مشاور faking قدرت روانی خود را موقعیت مخاطره آمیز به این معناست که او می تواند مراقبت کمی در مورد قوانین سنتی از کار پلیس, اما آن را نیز بدان معنی است که او به طور مداوم در تلاش برای کنسرتهایی. ناخواسته این انعطاف پذیری در نهایت نتایج در او جابجایی حرفه ای پلیس که “حس می کند در آمریکا که در آن شغل بنده است و دیگر نماینده کارگر.”

مقالات در گه ای و مزخرف بودند نوشته شده بیشتر بین تابستان سال 2011 و سقوط 2019 و در خطر ابتلا به درک واضح جهانی تغییر زیادی بین آن دو نقطه است. در نتیجه برخی از این کتاب را در اوایل قطعات تقریبا باید احساس داشتن شده است به خاک سپرده شد در یک کپسول زمان. زمانی که “بد آموزش و پرورش” مقاله از سال 2011 decrying دولت همدستی در نصب بحران بدهی دانشجویی, یادداشت ها در نفرت است که وام های دانشجویی “لبه تا کنون نزدیک به 1 تریلیون دلار” آن را سخت بدانید که آیا به خنده یا گریه. (امروز این عدد به بیش از 1.5 تریلیون دلار.) با اینحال گه ای و مزخرف باعث می شود بیشتر پایدار بحث در مورد بی عدالتی عمیق از اقتصاد مدرن و جامعه است.

و به دنبال, دوباره, در, زودتر, مقالات آن حیرت انگیز است به درک چگونه کمی از برخی چیزها تغییر کرده است. در این کتاب قدیمی ترین مقاله از سال 2010 “بازنده برنده”—در مارک زوکربرگ biopic شبکه های اجتماعی—هریس می نویسد که فیلم “یک محافظه کار داستان به عنوان داستان از Facebook و Google و هر جشن شرکت در تاسیس فروتن شمال کالیفرنیا گاراژ و ارائه ظاهرا درست فن آوری است.” حتی به عنوان جوان tech کارآفرینان اخلال در یک سلسله مراتب “یک جانشین سلسله مراتب حتی کمتر مساوی” می گیرد خود را با کسانی که بسیار کارآفرینان راست در بالای صفحه. U. s. خدمات پستی کارکنان اتحادیه; پرداخت دستمزد خوب; اند ثبات و منافع و مسیر پیشرفت هریس یادداشت در یکی دیگر از مقاله. اما آمازون ارائه می بیشتر کارها با سرعت بیشتری. معنا است که ما باید تحمل وحشیانه, dystopian شرایط آن تحمیل بر کارکنان خود را, و یا سلسله احتکار ثروت بنیانگذار آن? ما به عنوان یک جامعه را به تصمیم می گیرید.


در کلاسیک کار از کار تاریخ چکش و بیل: آلاباما کمونیست ها در طول رکود بزرگ, محقق Robin D. G. کلی توضیح می دهد چگونه کارگران سیاه پوست در آلاباما در 1930s و 1940s همکاری با حزب کمونیست به مبارزه اقتصادی و نژادی عدالت است. چند sharecroppers و کارگران کارخانه ها و دام های اهلی کلی توضیح داده مراقبت در مورد سیاست حزب در مسکو و یا در حال خواندن مارکس. در واقع مشخص نیست که چگونه بسیاری از می و حتی نام خود را کمونیست ها. اما آنها کمونیست بودند با اینحال از آنجا که آنها به رسمیت شناخته شده است که جامعه ای که در آنها تلاش و زحمت کشیده بود و اساسا ناعادلانه و آنها می خواستند چیزی عادلانه تر. در جهان شایع بهره برداری توجیه نژادپرستانه ظلم تغییر انقلابی احساس منطقی.

مالکوم هریس شرط بندی است که همان چیزی که درست است که امروز که یک اکثریت خاموش ممکن است آماده به آغوش leftism حتی اگر آنها نمی تواند قول اسلاوی ژیژک و آیا استفاده از کلماتی مانند “دیالکتیک.” هریس می نویسد که در سال 2011 “آغاز گه ای و مزخرف دوران” هنگامی که آن را شروع به روشن شود که امید و تغییر تنها برای یک درصد; زمانی که یک ویرانگر مشاغل بحران جفت و جور میشد با خرد کردن بحران بدهی و بحران مسکن و افزایش panoptic فن آوری های جدید و grinning می neofascist سیاستمداران است. “اگر عنوان این کتاب صحبت می کند به یک پدیده شما در حال حاضر تشخیص به طور مستقیم پس از آن من امیدوارم که این مطالب کمک به روشن شدن چگونه و چرا و شاید حتی نقطه به یک راه برای همه چیز می شود در غیر این صورت” هریس می نویسد. “و اگر عنوان معنا ندارد به شما نشده است ؟ از آن خواهد شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im