چگونه تهیه پیش نویس جان سیمپسون تاثیر اظهارات توهین آمیز خط ؟

اظهارات ساخته شده فقط یک پیش نویس حرکت در امتداد خط حمله بود اما یکی از بزرگ است. به معنای واقعی کلمه و ظاهرا.

با تهیه پیش نویس 6-پا-4, 320 پوند گارد جان سیمپسون از کلمسون اظهارات در زمان استفاده از پیش نویس یک روز پاییز است که تحویل یک بازیکن بسیاری از تحلیلگران بر این باورند خواهد بود در دراز مدت NFL استارت با فصل دوم خود را در NFL.

اظهارات معامله شد تا در دور چهارم به حلقه در سیمپسون با 109 انتخاب کنید و علاوه بر این به آنها می دهد انعطاف پذیری در نحوه مدیریت آنها خود را بسیار بهبود خط حمله. به طور خاص, آن را به آنها می دهد گزینه های روی چه چیزی برای انجام با جانباز راست گارد گیب جکسون که بدهکار است $9.6 میلیون در سال از طریق 2022.

جکسون شده است مانع از آسیب ها در سال های اخیر بازی های خود را منعکس کرده است. با تضمین بخشی از قرارداد خود را در حال حاضر پرداخت در کامل اظهارات می تواند حرکت کند از او را بدون درد و رنج ضربه مالی. نگه داشتن او هر چند می تواند فشار بر درپوش حقوق با توجه به کاهش سطح از بازی.

سیمپسون می تواند مشابه اگر نه بهبود سطح از بازی در کسری از هزینه. و با تازگی دوباره امضا Denzelle خوب که بازی خوب او در پنج نقطه شروع می شود در هر دو پوزیشن های گارد ارائه پوشش های اضافی همراه با عامل رایگان وانت اریک کش و holdover اردن Devey از آن است که عادلانه به تعجب می کنم اگر این اظهارات در حال بهتر کردن فراق راه با جکسون برای ایجاد کلاه انعطاف پذیری.

اگر چه مدیر کل مایک Mayock به نظر نمی رسد آماده به تامل است که امکان پس از پیش نویس است.

“او شروع ما راست گارد” Mayock گفت: در مورد جکسون. “ما امضا کش و ما امضا Devey اما هر دو آن بچه ها می توانید تمام بازی سه موقعیت داخلی. آنها در داخل و من فکر می کنم گیب جکسون است که ما شروع راست گارد.”

Offseason برنامه محدودیت با توجه به COVID-19 بحران نیز می تواند نقش مهمی در چگونگی این اظهارات در ادامه با جکسون. آن است که به احتمال زیاد تیم NFL نمی جمع آوری با هم در هر مقام به شیوه ای تا شروع اردوگاه آموزشی در اواخر ماه جولای. حتی که بستگی به اردوگاه باز به عنوان برنامه ریزی شده.

اظهارات شروع کلاس فاز مجازی خود را offseason برنامه در روز دوشنبه وجود آن در حال انجام است از راه دور از طریق ویدئو کنفرانس و تنها بازیکنان کهنه مجاز به شرکت. Rookie بازیکنان آغاز خواهد شد شرکت بیش از دو هفته آینده.

که باعث ایجاد مشکل در چگونه ارزیابی اظهارات سیمپسون به عنوان یک سال-یک از عوامل و می تواند تاثیر هر گونه تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای حرکت رو به جلو با جکسون.

“در حال حاضر من قصد دارم به رفتن در آن وجود دارد و رقابت تا آنجا که من می توانم” سیمپسون گفت. “من واقعا مطمئن نیستم که چه نقش من قصد دارم به خدمت اما هر آنچه در آن است و من قصد دارم به سعی کنید و آن را انجام دهد و انجام بهترین من.”

در هر صورت پیش نویس سیمپسون و توسعه خوب به اظهارات یک خانه صفوف طرح برای هر دو پوزیشن های گارد. می شود آن را برای هزینه نگرانی های به عنوان مورد با جکسون و یا نگرانی های عصر با راست گارد ریچی ناشناس عطف 37 ساله در ماه جولای اظهارات عاقلانه به جلو از فرایند پیدا کردن پتانسیل جایگزین.

این اظهارات در حال تنظیم بودن زمان در مقابله با ترنت قهوه ای در سمت راست و بهبود Kolton میلر به عنوان فصل سوم خود را در سمت چپ. دیوید شارپ که بازی خوبی در تسکین مجروح قهوه ای می افزاید: عمق همراه با براندون پارکر و آندره جیمز. رادنی هادسون شده است یک لنگر در مرکز به دست آورده و تمام تیم دوم-Pro افتخارات در سال 2019.

قهوه ای و ناشناس بودند کاتالیزور برای یک مقدار بهبود خط حمله سال گذشته که کاهش آن گونی مجموع از 52 در سال 2018 به 29 در سال 2019 و کمک به در حال اجرا به عقب جاش Jacobs اجرا برای یک باشگاه تازه کار ضبط از 1,150 متری.

قدرتمند blocker که برتری در اجرا مسدود و عبور حفاظت سیمپسون تا به برخی از ویژگی های نقص است که نیاز به تمیز کردن قبل از او می توان به قابل اعتماد استارت. اما آنها به نظر می رسد مسائل است که می تواند ثابت با بهتر اصول و او باز به نظر می رسد پرداختن به آنها.

“من کار در sandpit را با استفاده از نردبان و تغییر جهت دریل چیزهایی مانند این که” سیمپسون گفت. “من متوجه شده است که یکی از افت های. من همچنین در تلاش به دست من بهتر است. من در تلاش برای استفاده از دست من قبل از اینکه من را بگیرید به جای استفاده از کلاه ایمنی. فقط چیزهایی بود که من در تلاش برای انجام هر روز برای به دست آوردن بهتر است.”

تماس با وینسنت Bonsignore در [email protected] Follow @VinnyBonsignore onTwitte

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>