چگونه می توانم شما برجسته سرخوردگی از تامپون اسپری? مردان پرداخت هزینه برای کاغذ توالت

برای دهه زنان مجبور به مقابله با خشم غیر قابل اعتماد تامپون ضسبنسرس در دستشویی های عمومی که در آن اگر شما به اندازه کافی خوش شانس برای پیدا کردن یک کار, شما تقریبا مطمئن برای پیدا کردن آن را خارج از بورس.

اما تمام ناکامی های در مورد چگونه (یا اینکه) تامپون ضسبنسرس کار می توانید از غرق کردن یک ظاهر واضح سوال: چرا تامپون رایگان برای شروع ، ما انتظار نداریم که حمام کاربران به پرداخت هزینه برای کاغذ توالت صابون یا حوله کاغذی, پس چرا باید آن را متفاوت برای تامپون?

مساله این است که تحت فشار قرار دادند به فرهنگی گفتگو امروز روز جهانی زن توسط سازندگان تلفن همراه-فعال تامپون تلگراف Hooha و انجمن حمایت از دوره.

مردم به صحبت کردن در مورد, گسترش, نوسازی و تسهیل دسترسی به نبكنس Hooha توسعه دهندگان در سازمان بزرگ با همکاری دوره برای ایجاد یک سکه کاغذ توالت تلگراف است که می تواند نصب شده در مردان دستشویی. یک ویدیو توضیح می دهد که ایده و به همین دلیل سازندگان آن احساس لازم بود:

“اگر شما راه می رفت به حمام و هیچ کاغذ توالت شما می شود واقعا نا امید” گفت: Nadya Okamoto که 22 ساله بنیانگذار دوره که طرفداران برای دسترسی بهتر به قاعدگی محصولات. “قاعدگی است فقط به عنوان طبیعی و آمده می تواند فقط به عنوان به طور غیر منتظره. ما در حال مبارزه برای آزادانه در دسترس دوره محصولات در مدارس و پناهگاه و زندان—دلیل قاعدگی بهداشت حق است و نه یک امتیاز.”

“ما در حال مبارزه برای آزادانه در دسترس دوره محصولات در مدارس و پناهگاه و زندان—دلیل قاعدگی بهداشت حق است و نه یک امتیاز.”
—Nadya Okamoto, موسس, دوره

بزرگ دیجیتالی متمرکز جهانی متعلق به آژانس توسط Interpublic گروه شروع به نورد از نمونه های اولیه از Hooha در سال 2019 را روز بین المللی زنان.

طراحی و توسعه توسط استفانی Loffredo دانشیار مدیر بازاریابی اجتماعی در کلان Hooha ایجاد شد به جای کهنه تامپون ضسبنسرس در عمومی و یا دفتر دستشویی با یک اعتماد و ماشین های مدرن که کاربران می توانند متن به توزیع رایگان تامپون. این طرح همچنین شامل یک پنجره به آن را روشن چگونه بسیاری از تامپون هنوز در انبار است.

“سال گذشته ما ساخته شده Hooha هوشمند تامپون تلگراف شما می توانید متن به صورت رایگان تامپون که کمک به شروع یک مکالمه در مورد تامپون دسترسی در دستشویی” Loffredo گفت. “این سال ما می خواستم به درایو نقطه صفحه اصلی, بنابراین ما با همکاری دوره به از نو خلق کردن تجربه آنچه در آن احساس می کند مانند وقتی که شما خواسته به پرداخت برای نیاز های اساسی انسان با منسوخ فرم پرداخت.”

در حالی که این ویدئو را در صحنه بودند و بدیهی است که دراماتیزه برای فیلمبرداری این سکه کاغذ توالت تلگراف نصب شده بود در یک روز که در طی آن ارائه شده “با صدای” گزینه به مردان اجازه به اشتراک گذاشتن یک پیام همبستگی با زنان از طریق #FreeThePeriod برچسب.

به طور مشابه یک کمپین رسانه های اجتماعی در اطراف تصویری راه اندازی تشویق هواداران به صدای جیر جیر, حمام, selfies با پیام های در مورد چگونه مدارس و محل های کار و کسب و کار باید به ارائه دسترسی آسان به دوره محصولات با سازمان تشویق استفاده از #FreeThePeriod برچسب و برچسب زدن @periodmovement.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de