چگونه آموزش از راه دور است که تأثیر پدر و مادر و معلمان به طور یکسان

سه تا از بچه ها. دو شغل. یک کار-به-این-استخوان ،

شما آن را بشنوند در Krystal شن صدای: تشکیل شده و در عین حال گاهی اوقات fizzing با نا امیدی مانند جوشان آب به آب است.

مراقبت های بهداشتی کارگر شن یک مادر به یک جفت کفش دانش آموزان و یک چهارم گریدر.

در 15 مارس هنگامی که کلارک مدرسه کشور منطقه اعلام کرد که بسته شد آن در کلاس های درس به دلیل coronavirus نگرانی شن به طور ناگهانی jarringly, خونتان به دست آمده و در عین حال یکی دیگر از عنوان شغل: معلم.

او بچه های بزرگتر می توانید مسئولیت رسیدگی به آموزش آنلاین خود را برای بیشتر قسمت ها.

اما او جوانترین نیاز به دست در توجه است.

“تلاش برای پیدا کردن زمان برای انجام تحصیل با او بسیار دشوار است” Shen می گوید. “او نمی تواند حرکت آن را در خود, بنابراین من باید برای ثبت نام و کمک با هر انتساب و مطمئن شوید که او می شود به سمت راست سایت. هفته گذشته بود بنابراین ما به پایان رسید تا یک هفته پشت در تکالیف و من یک ایمیل گفت که او شکست دو موضوع به دلیل آن است. ما در حال تلاش برای گرفتن در این هفته اما من فقط درک نمی کنم که چگونه آنها می توانند انتظار پدر و مادر به ناگهان تبدیل به معلم بدون در نظر گرفتن وضعیت خانه خود را.”

[در خود واژه ها: Clark County دانش آموزان در آموزش از راه دور]

و پس از آن رفته برای بسیاری از والدین در اطراف دره به عنوان آنها بوده ام محوری به نقش بودن مربیان به بچه های خود را. تاثیر بوده است عمیقی با انشعابات است که گسترش فراتر از زمان مدرسه سال — حتی اگر آن انشعابات نیست کاملا روشن است. یک چیز مسلم است در این زمان نامشخص اما: تلفات عاطفی شده است و قابل لمس برای همه طرف های درگیر.

“شما نمی توانید پرتاب کسی که در یک کار است که کسی تا به حال از طریق چهار سال یا شش سال از به می گوید:” دانا Wilburn, یک لاس وگاس ازدواج و خانواده درمانگر در سنگ قرمز مشاوره. “هیچ کس به در نظر گرفتن استرس روانی است که این وضعیت تا به حال در بچه ها و پدر و مادر. حتی اگر بچه ها در حال رفتن به مدرسه, آنها هنوز هم احساس فشار از انجام کار و پدر و مادر باید کار اضافی در طول زمان هنگامی که آنها در حال حاضر تاکید کرد. این برای من یک کابوس است برای بسیاری از خانواده ها است.”

فشار نبوده است احساس مادر و پدر به تنهایی.

“ما متصل کردن همراه نمرات آزمون رفتن شد و پس از آن بم آن را مانند ویروس ما ضربه با چوب بیس بال می گوید:” تام Larnerd بهار دره مدیر دبیرستان.

بلافاصله نمرات رفت و از پنجره به بیرون.

“هر چیزی که ما واقعا نمی تواند بررسی آن را به خاطر ما وجود دارد در واقع به آنها میآموزد که چگونه به آن را انجام دهد می گوید:” CoCo توماس یک معلم موسیقی در مک, دبیرستان, توضیح عدم درجه بندی در طول آموزش از راه دور. “بنابراین اگر آنها در حال انجام آن اشتباه ما نمی توانیم آنها را نمره بد.”

Orchestra teacher Coco Jenkins Thomas poses for a photo at her home in Las Vegas, Thursday, May ...
ارکستر معلم Coco جنکینز توماس شمار برای یک عکس در خانه اش در لاس وگاس پنج شنبه, مارس 14 سال 2020 است. (اریک وردوزکو/Las Vegas Review-Journal) @Erik_Verduzco

آن بوده است بسیار برای معلمان به فرایند است.

“این فقط شروع به پوشیدن بر شما زمانی که شما نمی توانید ببینید پایان می گوید:” Amy Brown, یک معلم موسیقی در Dearing مدرسه ابتدایی. “من گریه برخی از روزها به عنوان آن را فقط می شود بیش از حد. و سپس اضافه کردن رفاه دانشجویان من در آن وجود دارد, آن می افزاید: یک لایه دیگر صدمه دیده است. آنها در حال گرفتن به اندازه کافی مواد غذایی ؟ آنها بی خطر است ؟ معلمان گاهی اوقات تنها هنجار است که در سمت چپ در برخی از زندگی خود را.”

یادگیری در پرواز

آن را به عنوان به طور ناگهانی آن را به عنوان زمین لرزه آموزشی U-نوبه خود با یک منحنی یادگیری به شکل یک چوب شور.

زمانی که آموزش از راه دور پروتکل به تصویب رسید در ماه مارس کمی وجود دارد هشدار.

“ما در سمت چپ جمعه نوشتن اهداف جدید در هیئت مدیره جدید مواد آماده برای هفته بعد تنها هرگز در کلاس درس با دانش آموزان ما” براون می گوید. “ناگهان ما انتظار می رود برای تدریس از صفحه اصلی با هیچ آموزشی در مورد نحوه تحویل مواد از راه دور و یا حتی چگونه برای پیدا کردن مواد دیجیتال. ما نیز تا به حال هیچ یک از ما به طور منظم تجهیزات و یا مواد به طور موثر به دانش آموزان ما.”

برخی از چیزهایی که از آنها ثابت باقی مانده است.

معلمان هنوز هم ورود به سیستم کامل روز کار و نیاز به نگه داشتن در تماس با دانش آموزان خود را هر چند حدی که آنها نیاز به انجام این کار متفاوت است. برخی از مدارس نیاز معلمان برای بررسی در با تمام بچه های خود را یک بار در هفته محدود تماس به دانش آموزان در یک دوره آموزش آنها.

نمرات بیشتر یخ زده بودند در آنچه بودند که سه ماهه سوم به پایان رسید. معلمان ادامه ساخت تکالیف در برخی موارد هر چند هیچ چیز مدرج شده است. این منطقه در سمت چپ آن باز به معلمان و مدیران برای تصمیم گیری که آیا آنها باید حتی در حال حاضر مواد جدید است.

دانش آموزان می توانند, اما, کسب درآمد فوق العاده اعتباری با تکمیل کار خود و یا redoing قبلی تکالیف در نتیجه آنها را قادر به افزایش سه ماهه سوم نمرات. (برخی از مدارس را ادامه داد و به درجه تکالیف هر چند مانند مرجان آکادمی علوم که شن چهارم کلاس حضور).

“سه ماهه سوم باز شده است بنابراین بچه ها می رفتن و ازنو هر تکالیف آنها می خواهند می گوید:” جسیکا Houchins یک مشاور در مک دبیرستان. “برای دانش آموزان میانه بالا و دانش آموزان است که واقعا چیزی که بسیار مهم. بسیاری از مردم فکر می کنم ” خوب نمرات تعداد دفعات مشاهده نیست در حال حاضر, اما من مشاوره دانش آموزان من آنهایی که D یا F را به صورت سه ماهه ، من دوست دارم ‘بازگشت در آن وجود دارد. بپرسید که معلم اگر شما می توانید گرفتن که مسابقه بپرسید که معلم اگر شما می توانید ازنو که ریاضی.’ “

School counselor for Jerome Mack Middle School Jessica Houchins, left, helps her son Everett Ma ...
مشاور مدرسه برای جروم مک مدرسه جسیکا Houchins چپ کمک می کند پسر او اورت Mayville, 7, با یک پروژه مدرسه در طول کار خود را زوم تماس خود Henderson, صفحه اصلی, در روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است. (الیزابت صفحه Brumley/Las Vegas Review-Journal)

این سناریو منحصر به فرد است به لاس وگاس.

Tulane استاد دانشگاه و موسسه بروکینگز نویسنده داگلاس هریس می گوید بسیاری از مناطق تصمیم گرفته اند به تاکید قبل از بسته شدن نمرات از نگرانی برای دانش آموزانی که می تواند دسترسی به آموزش از راه دور.

“وجود دارد یک امکان سنجی سوال اینجا” هریس می گوید. “آیا دانش آموزان باید یک کامپیوتر و دسترسی به اینترنت, آیا معلمان خود آن چیز و یا خود را به کودکان در خانه و مسئولیت های شخصی به حضور است. تمام کسانی که عامل به آنچه باید انتظار داشت.”

بنابراین معلمان فرو شده است به uncharted waters به حرکت در راه است که آنها بهترین را برای خود و دانش آموزان خود را.

در Roberts مدرسه ابتدایی به عنوان مثال برخی از معلمان مهد کودک کاهش یافته است مشق شب بسته ها به دانش آموزان خود را در هر هفته; دیگران تکیه تنها بر روی سیستم عامل های آنلاین برای آموزش بچه های خود را.

این یک تنظیم در هر صورت به خصوص در هنگام استفاده از برنامه های کاربردی اینترنت مانند گوگل کلاس درس.

“آموزش از طریق یک صفحه نمایش است که بسیار غیر شخصی می گوید:” خوان مونیز یک مطالعات اجتماعی معلم در دره چشمه دبیرستان که در حال حرکت به لاس وگاس آکادمی در سال تحصیلی آینده.

یک نوازنده حرفه ای هم مونیز تشبیه تجربه برای حضور در یک کنسرت.

“شما می توانید به تماشای livestreams از متالیکا” او می گوید: “اما شما می دانید تفاوت بین در واقع رفتن به یک نمایش و تماشای آن را بر روی صفحه نمایش. این همان چیزی که با آموزش.”

برای مربیان اتصال کلیدی است که می تواند یک چالش برای توسعه و نگهداری از راه دور است.

“مشاور مدرسه رابطه ساخته شده است در انسان ارتباط چهره به چهره می گوید:” Houchins. “که آن را واقعا دشوار است برای من برای انطباق چون بچه ها که می آیند و من هر روز در حال آنهایی که طوفان به خارج از کلاس درس آنهایی که ناراحت هستند در مورد چیزی در خانه و در حال حاضر این بچه ها نیست رسیدن به من دیگر به دلیل مسائل مربوط به اتصال و یا شاید سوء استفاده در خانه اتفاق می افتد و یا شاید بی تفاوتی و یا شاید مسائل مربوط به سلامت روان.

پس از آن وجود دارد این سوال را از دسترسی.

“من آرزو می کنم من می توانم انجام بازدیدکننده داشته است صفحه اصلی و فقط نشستن شش پا در درب فقط به طوری که آنها می دانم که من وجود دارد” Houchins می گوید. “من تطبیق? مطمئن, من تنظیم قرار ملاقات, اما آنها به کلیک بر روی دکمه و راه اندازی فن آوری و شاید آنها لازم نیست که پدر و مادر در خانه است که در حال کمک به آنها را کشف کردن چگونه به انجام این کار و با من صحبت کند. شاید آنها نمی خواهید برای دیدن آنچه که در داخل خانه خود را, شاید آنها بیش از حد کوچک از فضای آنها نمی خواهند پدر و مادر خود را از شنیدن آنها با من صحبت کند. پس من از دست من ، من از دست این اتصال است. من از دست این محرمانه بودن. آن را واقعا سخت است.”

هنوز معلمان در حال کار برای ایجاد بهترین شرایط دشوار است.

توماس به استفاده از آموزش از راه دور با گسترش او برنامه درسی در راه های جدید است.

“من با استفاده از این زمان برای آموزش چیزهایی که برای دانش آموزان من که من ممکن است لزوما هم به در کلاس درس,” او می گوید. “بعضی از بچه ها را به شدت در طول این زمان. بعضی از بچه ها که شاید آنها نیست بنابراین در کلاس درس این است که وقت خود را به مانند ” من اینها چیزهایی است که من می توانید انجام دهید.'”

Orchestra teacher Coco Jenkins Thomas teaches from her home in Las Vegas, Thursday, May 14, 202 ...
ارکستر معلم Coco جنکینز توماس می آموزد از خانه اش در لاس وگاس پنج شنبه, مارس 14 سال 2020 است. (اریک وردوزکو/Las Vegas Review-Journal) @Erik_Verduzco

معلمان دیگر را در آغوش, تازه, روش رسیدن به دانش آموزان خود را کشف شده در طول آموزش از راه دور.

“یکی از چیزهایی که من واقعا لذت می برد در مورد این زمان است که من آموخته زیادی در مورد چگونه به ادغام فن آوری های جدید به کلاس درس می گوید:” کریستوفر Houchins یک معلم مهد کودک در مدرسه ابتدایی پارک و شوهر از جسیکا Houchins. “وجود دارد مقدار زیادی از منابع در خارج وجود دارد آنلاین برای معلمان که من به عنوان آگاه قبل از همه گیر اتفاق افتاده است. بسیار وجود دارد خارج وجود دارد که من پیدا کردن در هر هفته برای استفاده است که فقط باعث می شود من یک معلم بهتر است.”

هنوز هم پیدا کردن یک پوشش نقره ای به یک ابر-پوشش سه ماهه چهارم نیست و برطرف کردن آن ابرها. یک حس از دست دادن و هنوز هم مردد است.

“برای من چیزی است که من باید برای جلوگیری از فکر کردن در مورد به طوری که من اصلا غمگین است میزان یادگیری اتفاق می افتد که در تمام طول سال” توماس می گوید. “در این سال من فقط احساس مانند بسیاری از یادگیری اتفاق افتاده است و سپس یک بار قرنطینه آمار آن را مانند این است که همه رفته است؟” ما فقط رسیدن به آن اوج انرژی, احساس خوب, و سپس همه ناگهانی آن را رفته است.”

پدر و مادر به عنوان معلمان

گناه.

آن را به عنوان سنگین به عنوان یک بیوک با سندان در تنه است.

ایده این است که به عنوان یک پدر شما انجام نمی دهد به اندازه کافی برای آموزش فرزند خود را در یک احساس شبیه به تراورس عاطفی ریگ روان.

“من تا به حال بسیاری از والدین برای رسیدن به من و بیان که همان تمایلات” کریستوفر Houchins اذعان دارد. “آنها گفتند که آنها انجام نمی دهد به اندازه کافی که آنها به طور موثر اجازه دادن به فرزندان خود را.”

لورا Lindstrom شده است وجود دارد.

“من احساس گناه و چند روز آن را واقعا می شود به من می گوید:” Lindstrom یک پسر 7 ساله و سه قلو و یک 5 ساله با نیازهای ویژه. “من با گریه از آنجا که من انجام نمی دهد که چه کسی دیگری است.”

برای برخی از والدین فقط گرفتن سر خود را در اطراف چه کودک خود را قرار است به یادگیری می تواند یک مبارزه به خصوص با امروز آموزش روش های که ممکن است تغییر کرده است از آنجایی که آنها در مدرسه است.

Clarissa Acosta, یک دخالتگر در بیتی مدرسه ابتدایی را به یاد می آورد یک دوست از یک دوست تماس بگیرید و او را از سرخوردگی با راه ریاضی تدریس می شود در حال حاضر.

“‘شما نیاز به کمک به من Acosta به یاد می آورد دوست او گفت:. “”من درک نمی کنم که چگونه آنها در حال انجام این کار است. من در تلاش برای آموزش ریاضی راه من و آنها حتی نمی آن را انجام دهد که از راه های دیگر. آنها با استفاده از اصطلاحات مختلف. این همه متفاوت است.’ و این فقط کلاس چهارم ریاضی.”

تکنولوژی امروز نیز با چالش هایی را برای برخی از خانواده ها.

“اگر شما یک پدر و مادر که نیست با تکنولوژی زرنگ و دانا و شما نمی دانید که چگونه برای ارسال یک ضربه روی صفحه نمایش به فرزند خود گوگل کلاس درس است که طول می کشد برخی از کمک ها و مهارت های بیش از حد” براون می گوید. “اگر شما پدر و مادر کار این نوع از یک عمل دستکاری اگر شما فقط یک یا دو دستگاه شما باید چهار بچه و شما قرار است به یک زوم جلسه با رئیس خود را و شما باید یک گوگل در همان زمان. به عنوان یک پدر و مادر, مثل, ‘چگونه می توانم تصمیم بگیرید که کدام مهم تر است ؟ کار من است مهم تر است یا بچه من آموزش و پرورش مهم تر است؟’ “

Lindstrom به این تجربه دست اول.

“اگر شوهر من است در یک کسب و کار زوم” او می گوید: “و این معلمان هستند درخواست من به زوم, که بدان معنی است که من باید برای نظارت بر فرزندان من به طور مستقیم از من سه نفر دیگر از آنهایی که در حال اجرا در اطراف جیغ تا من شوهر نمی تواند کار خود را حرفه ای.”

و کسانی هستند خانواده هایی که فاقد تکنولوژی لازم در دسترس نباشد.

“خانواده ها وجود دارد که اصلا Wi-Fi” مونیز می گوید. “خانواده ها وجود دارد که حتی نمی باید یک گوشی هوشمند است. وجود دارد دانش آموزان در سطح متوسطه که اطلاعات تماس کار نمی کند چرا که تلفن خود را قطع شده است و یا ایمیل خود را واقعی نیست و از شرم و آنها را مجبور به قرار دادن چیزی را. این یک مسئله بزرگ است.”

هنوز هم برخی از پدر و مادر پیدا کرده اند مزایای آموزش از راه دور.

Danille اوهارا صاحب و بنیانگذار کنسرت ها و رویدادهای شرکت Nevermore تولیدات می گوید انتقال شده است صاف برای او 9 ساله پسر صنف سوم در دورال آکادمی سنگ قرمز منشور مدرسه.

“ما در واقع تا به حال واقعا یک تجربه مثبت با این کار با همه چیز در رفتن دیوانه” o’hara می گوید. “او با تمرکز واقعا خوب زمانی که آن را فقط او و دیگر هیچ حواس او را پرت. که کمک می کند. اما او نتواند از بودن در کنار بچه های دیگر. او نتواند در تعامل است.”

با بچه های دیگر در کلاس های درس پدر و مادر باید سعی کنید به تکثیر تجربه کلاس درس در خانه.

“من تا به حال بسیاری از پدر و مادر که به نوعی با نزدیک شدن به این عنوان ‘من کودک برای خواندن ، نوشتن از هشت o’ ساعت تمام راه به شش o’ ساعت درست مثل حالت عادی’ ” کریستوفر Houchins می گوید. “من در واقع تا به حال به برخی از منابع و برخی تحقیقات به پدر و مادر من و بگو:” در واقع این است که نه حق راه برای رفتن در مورد آن است.

“هر آنچه که شما در حال انجام است به اندازه کافی” او همچنان ادامه دارد. “حتی اگر شما فقط خواندن با کودک خود را 30 دقیقه در روز و داشتن برنامه های آنلاین برای آنها را به استفاده از, شما در حال انجام به اندازه کافی.”

مدرسه جدید در سال جدید رویکرد

چه اتفاقی می افتد زمانی که آموزش از راه دور تبدیل به یک خاطره دور و کلاس های درس برای سال تحصیلی جدید در ماه اوت — فرض کنید آنها را انجام دهید ؟

نمی توان آن را کسب و کار به عنوان معمول برای مربیان که در حال حاضر در حال آماده سازی برای چگونه آنها را جبران نمی شود قادر به تدریس مواد جدید در طول coronavirus خاموش

“مدرسه ابتدایی معلمان شده اند صحبت کردن در مورد چگونه آنها در حال رفتن به مجبور به شروع هر چه بود نه تدریس در کلاس قبل از آنها” Acosta می گوید. “من مدرسه است (برگزاری) ترازبندی عمودی-نوع جلسات که در آن سوم و چهارم و پنجم معلمان دیدار برای دیدن آنچه که آنها آموخت آنچه را که آنها نیاز به آموزش و آنچه آنها در حال رفتن به قادر خواهید بود به تصویب در به درجه بعدی-سطح معلمان است.”

کلیدی خواهد بود اندازه گیری که در آن دانش آموزان پایه با برنامه درسی که تدریس نمی شود و مدرج در پایان این سال تحصیلی.

“یکی از چیزهایی که ما به دنبال در نقشه ما رشد ارزیابی که واقعا به ما می دهد یک فرصت برای اندازه گیری که در آن کودکان و نوجوانان امروز هستند. آن را بسیار منحصر به فرد می گوید:” کلارک کشور سرپرست منطقه مدرسه عیسی Jara کامپیوتر تطبیقی آزمون که دانش آموزان را به دو تا سه بار در یک سال تحصیلی به طور متوسط. “سپس معلمان قادر خواهد بود به دانستن آنچه که مهارت های هستند که دانش آموزان در حال از دست رفته استانداردهای که آنها از دست رفته به طوری که ما می توانید شروع به پیدا کردن راه هایی که آنها می توانید برخی از استانداردها است که گم شده از آخرین مارک دوره در طول سه ماهه اول سال آینده.”

اگر چه تدریس می شود ممکن است کمی متفاوت است در ابتدا به این ترتیب ممکن است شیوه ای که در آن تحویل داده خواهد شد.

“این تجربه را مجبور کرده است معلمان برای شکستن منطقه راحتی خود را به عنوان سمبل تکنولوژی به تدریس” براون می گوید. “من می خواهم برای دیدن این ادامه به حدی که ما بازگشت. امیدوارم معلمان را در بر داشت منابع خوب برای تکمیل مطالب خود را به طوری که آنها می آموزند که واحد دوباره همین دلیل استفاده از یک ویدئو در وب سایت و…. به معرفی و یا نقد کنید؟”

در حالت ایده آل آن تجربه یادگیری بهره مند شوند از این تجربه است.

“ما بهتر معلمان, بهتر مردم, بهتر, بچه, بهتر است همسران بهتر شوهران هنگامی که شما باید برای انطباق با کمی چون شما خارج از منطقه راحتی خود را” براون می گوید. “در این عرصه از همه چیز شده است و اين نوع از یک چیز مثبت برای بسیاری از ما. ما رشد می کنند که ما باید برای تغییر.”

تماس Jason Bracelin در [email protected] Follow @Startswithanx در توییتر. نقد و بررسی-مجله تحریریه Aleksandra اپلتون کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im