چگونه Covid-19 تغییر کرده جستجوهای on Giphy

با این بیماری همه گیر کوروناویروس قرار دادن بیشتر از تاکید بر ارتباط از طریق رسانه های اجتماعی و دیجیتال دیگر معنی Giphy دیده می شود استفاده از آن GIFs افزایش 33% در ماه گذشته است.

این شرکت اعلام کرد در یک پست وبلاگ پنجشنبه “Giphy یک شکل طبیعی از بیان این دیجیتال مکالمات. چنین داده های ما تبدیل به یک بارومتر برای مردم چگونه احساس و انتخاب خود را بیان کنم … در حالی که ما را دیده اند جستجو برای ‘coronavirus’ افزایش قابل توجهی در طول ماه گذشته ما نیز دیده می شود مثبت و تشویق پرواز در Giphy.”

جای تعجب نیست که جستجوهای مرتبط با کار از خانه سر به فلک کشید نزدیک به 35 برابر در مقایسه با ماه های قبل اما Giphy همچنین تجزیه و تحلیل راه های دیگر روال زندگی روزانه در حال تغییر است.

این شرکت در بر داشت که جستجوهایی که قبلا در معرض ابتلا به صبح و یا شب موج شدند و به طور مساوی توزیع شده در طول روز با قهوه به نمایندگی از یک پرت, دیدن حجم بالا رفتن هر دو در اوایل و بعد از آن.

جستجوها برای خواب برعکس شد پایین که Giphy نسبت به عدم رفت و آمد.

و جستجوها برای مهمانی, نوشیدنی و Netflix بودند بیشتر به طور مساوی در طول روز به جای خونتان را در شب نشان می دهد “کمی کمتر جدایی بین صبح و شب در مردم روزمره.”

Giphy یافت که جستجوهای مرتبط با تلویزیون و سرگرمی شاهد عظیم خوشه اما بودند کسانی که مرتبط با سرگرمی های جدید و رسانه های اجتماعی بازی.

رتبه بندی افزایش لذت می برد توسط Netflix را ببر کینگ ترجمه خوبی در GIF قلمرو آن را به عنوان بیشترین جستجو تلویزیون نشان می دهد.

همانطور که برای فیل در اتاق Giphy گفت: جستجوها برای رویدادهای مانند سوپر شنبه و روز بین المللی زن تحت سلطه آغاز ماه مارس تنها با حداقل جستجوهای مرتبط با coronavirus اما هفته مارس 9, زمانی که قرنطینه سفارشات شروع در حال ظهور و شرایط مربوط به کروناویروس led Giphy.

تا پایان ماه مارس جستجو برای coronavirus بودند در راه صدر به موقع نشان می دهد و فعالیت هایی مانند ببر پادشاه, GIF, قالب و عبور حیوانات.

در نهایت Giphy با اشاره به سازمان های و برندهای است که تبدیل به پلت فرم خود را برای ابراز حمایت در طول Covid-19 بحران از جمله: گوگل و سازمان بهداشت جهانی ایجاد عمومی-سرویس-اعلام GIF; آگهی شورای ترکیب فایل های Gif به آن #AloneTogether کمپین و راسل کلش با استفاده از تصاویر Gif برای ارسال مجازی آغوش.

Giphy نوشت: “این البته بی سابقه بار. در حالی که ما امیدواریم که این بینش مفید در نشان دادن روند ما در Giphy, ما می دانیم که آن را بگویم در همه. هر کجا که شما ممکن است در حال حاضر به خودتان پیدا کنید امیدواریم Giphy هنوز هم می تواند یک محل است که الهام بخش خلاقیت سهام مثبت فراهم می کند و محتوا است که به شما کمک می کند داستان خود را بگویید.”

به عنوان یک سرویس به جامعه ما coronavirus-مربوط به مقالات در دسترس هستند برای همه با آزاد Adweek عضویت. هرگز از دست یک داستان کلیدی توسط ثبت نام برای ما چیزهایی اول اول, خبرنامه و در نظر گرفتن به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از Adweek روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>