چگونه Coronavirus نهفته است ترافیک پا در صنایع

بینش کلیدی:

مردم در حال حاضر hunkering پایین در مراحل اولیه این بیماری همه گیر کوروناویروس و یا بودند و در مورد گرفتن خرید انجام شود در حالی که آنها می تواند?

با توجه به دو گزارش—یکی از محل فن آوری پلت فرم چهار ضلعی و از ترافیک پا تجزیه و تحلیل پلت فرم پلاسر.ai—پاسخ این است که یک کمی از هر دو.

چهار ضلعی مفصل پا الگوهای ترافیک در فرودگاه میله فروشنده و دفاتر و رستوران ها و فروشگاه های انبار در چهار شهر لس آنجلس و نیویورک و سانفرانسیسکو و سیاتل و متوجه شد که بازدید از انبار فروشگاه Costco و باشگاه سام رفت و تا نزدیک به 39 درصد بین هفته پایان Feb. 19 و هفته پایان مارس 13 با بزرگترین سنبله در منطقه نیویورک (51%).

بازدیدکننده داشته است به Costco در آخرین شنبه و یکشنبه از ماه فوریه تا 26.6 درصد و 16.4 درصد در مقایسه با همین روز در سال گذشته با توجه به پلاسر.هوش مصنوعی در حالی که این افزایش نه به عنوان برجسته در اولین تعطیلات آخر هفته در ماه مارس (12.9% در روز شنبه و 5.6% در یکشنبه).

باشگاه سام را دیدم پا افزایش ترافیک از 17.9% در آخرین شنبه مارس و 24.1 درصد در یکشنبه گذشته در مقایسه با سال 2019 پلاسر.هوش مصنوعی یافت می شود. بر خلاف Costco تعداد کسانی که گل رز در اولین آخر هفته ماه مارس به 36.1 درصد و 25.3 درصد بوده است.

پلاسر.ai معاون رئیس جمهور از بازاریابی اتان Chernofsky نوشت: “عمده فروشی خرید است که به طور کلی کمتر از حد نرمال سوپر مارکت سفر با خریداران جوراب زنانه ساقه بلند برای دوره های طولانی تر. در زمان حال تمرکز بر اجتماعی فاصله فروشی خرید منحصر به فرد در تراز وسط قرار دارد با این رویکرد اجازه می دهد خریداران به انجام بیشتر با کمتر بازدیدکننده داشته است.”

پلاسر.ai همچنین نگاه فروشگاههای جعبه بزرگ هدف و خارج شده است. هدف دیدم 6.9 درصد بیشتر ترافیک پا در آخرین هفته از ماه فوریه در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019 و 10.5 درصد در هفته اول ماه مارس در حالی که این افزایش برای خارج شدند 2.2 درصد و 5.6 درصد بود.

“هدف و خارج هر دو را دیدم عمده بازدید را افزایش می دهد در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس به احتمال زیاد در نتیجه طیف گسترده ای از محصولات و نام تجاری قوی میل,” Chernofsky نوشت.

چهار ضلعی شاهد تدریجی افزایش ترافیک پا به فروشگاه های مواد غذایی شروع Feb. 24 با سنبله های تیز بین مارس 11-13 با بازديد تا 19% در سراسر کشور که هفته مقابل این هفته پایان Feb. 19. لس آنجلس شاهد بزرگترین جهش در 27 درصد است.

به عنوان کار از خانه منتقل شده از باد کردن به یک ضرورت چهار ضلعی یافت که در حالی که سیاتل شاهد بزرگترین کاهش از پا ترافیک به دفاتر در چهار بازار, سان فرانسیسکو, ارسال شده بزرگترین کاهش از هفته منتهی Feb. 24 از طریق 13 مارس در 46 درصد کمی بیش از سیاتل.

لس آنجلس و نیویورک هنوز هم تا به حال بیشتر مردم در آینده به کار در این دوره به عنوان کاهش در ترافیک پا به ادارات در این شهرستانها شد 15 درصد و 13 درصد بود.

چهار ضلعی گفت: ترافیک پا به ناهار خوری گاه به گاه زنجیر پایین است 11% در سراسر کشور با قطره از 8 درصد به 12 درصد در چهار بازارهای آن مورد بررسی قرار گرفت.

ترافیک پا در آن شهرستانها باقی مانده است نسبتا پایدار از Feb. 24 از طریق 8 مارس قبل از شروع به اسلاید دوباره در اطراف مارس 11, نشان می دهد که کاهش بیشتر اجتناب ناپذیر است.

این قضیه درست بود سریع-خدمات رستوران به عنوان ترافیک پا شد و تا 11 درصد در سطح ملی و بین Feb. 19 و هفته پایان مارس 13 از جمله 9 درصد سربازان ارتش در منطقه نیویورک.

پلاسر.ai گفت که در حالی که Chick-fil-A همچنان بهتر از آن 2019 نتایج بزرگترین سال بیش از سال افزایش در میان QSRs در طول هفته آخر بهمن و هفته اول ماه مارس ارسال شده توسط Popeyes در 45.1 درصد و 47.5 درصد بوده است.

Chernofsky همچنین با اشاره به “انتقادی هر چند این اطلاعات را به حساب نمی شود, تحویل, آن می تواند یک قدرت در طول یک دوره به احتمال زیاد مشخص شده توسط مستندات و تاکید بیشتر بر اجتماعی فاصله.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im