چگونه کسب و کار بهبود می یابند پس از تیرباران های دسته جمعی; Harriet Tubman دبیت کارت جرقه جنجال: سه شنبه اولین چیزهایی که اول

به انجمن خوش آمدید چیزهایی اول اول, Adweek جدید روزانه منابع برای بازاریابان است. ما خواهید بود با انتشار این مطالب برای اولین چیزهایی که برای اولین بار در Adweek.com هر روز صبح (مثل این پست) اما اگر شما ترجیح می دهند که آن را مستقیما به صندوق پستی خود را, شما می توانید ثبت نام برای ایمیل اینجا.

چگونه کسب و کار مانند نبض و خارج بهبود پس از یک توده تیرانداز از بین می برد و همه چیز ؟

هر چند مدرسه تیراندازی تمایل به معطل دیگر در حافظه بیشتر تیرباران های دسته جمعی را در کسب و کار (37%) از مدارس (25%). پوشش رسانه ای از تیرباران های دسته جمعی—و با آن مردم را تمرکز—گرایش به مرکز حق بر قربانیان است. پس از آن بحث همواره گسترش به سوالات و اجتماعی و علل بیماری های روانی و سیاسی مسائل مربوط به کنترل اسلحه. آنچه تا کنون کمتر پرداخته شده است این سوال چه می شود کسب و کار خود را. چگونه باید صاحبان پاسخ ؟ چه اتفاقی می افتد به کارکنان? کدام عوامل تعیین اینکه آیا یک شرکت بازگشایی پس از یک تیراندازی ؟

“من دیده ام سازمانهای چند ماه پس از عکسبرداری و وجود یک ابر سیاه حلق آویز بیش از این شرکت می گوید:” Sem مدیریت امنیت بنیانگذار ریچارد Sem که مشورت با تعداد زیادی از شرکت های بزرگ که دچار حملات خشونت محل کار و بیش از 30 است که باید در برخورد با جرم تیراندازی به طور خاص. “اگر آن را به درستی مدیریت آن می تواند تاثیر بسیار زیادی بر بهره وری و روحیه و نگهداری—بر شهرت خود را و در نهایت توانایی خود را به انجام کسب و کار.”

ادامه مطلب: ویرایشگر ارشد رابرت کلارا صرف چهار ماه گزارش کردن این ویژگی در اثر تیرباران های دسته جمعی در کسب و کار و چالش های چهره آنها پس از این غیر قابل تصور است.

این سیاه و سفید متعلق به بانک قرار داده Harriet Tubman در یک کارت اعتباری و رسانه های اجتماعی آن را از دست داد

OneUnited بانک به تازگی اعلام کرد limited-edition ماه تاریخ سیاه نسخه از آن اعتباری ویزا کارت. کارت ویژگی های تفسیر مشهور آمریکایی طرفدار الغای برده داری و آهن زیرزمینی عضو Harriet Tubman با اسلحه خود را تا خورده در سراسر قفسه سینه خود را راه اندازی کار های مستقر در میامی-هنرمند Addonis پارکر. اما زمانی که بانک اعلام کرد کارت جدید در توییتر واکنشهای سریع و حیاتی است. برخی از کسانی که اظهار نظر در این طرح گفت: آنها فرض این پروژه شده بود رهبری یک clueless سفید تیم بازاریابی که نیست در این مورد.

ادامه مطلب: هنرمند و رئیس بانک ایستاده پشت طراحی کرد و گفت: این نماد از آثار هنری بود را بگشایند.

مستقیم به مصرف کننده مارک تا به حال یک هفته بد اما این همه عذاب و دل تنگی برای صنعت

بین Brandless بستن Edgewell مراقبت های شخصی, حمایت از کسب آن از هری پس از کمیسیون تجارت فدرال شکایت کرد برای جلوگیری از معامله کاسپر را بدون زرق و برق IPO و Birchbox تخمگذار کردن 25 درصد از نیروی کار جهانی آن نبوده است, بهترین هفته به صورت مستقیم به مصرف کننده مارک های. اما این همه بد نیست: موانع مانند این به شرکت ها و هر کسی که در این فضا یک فرصت به منعکس کننده. DTC حباب است که به دور از ترکیدن اما این صنعت در حال تغییر است—و این هفته تحولات نشان می دهد که. “هیچ میانبر وجود دارد به ساختمان برندها” گفت: Sucharita Kodali یک تحلیلگر در Forrester. “در آن طول می کشد پول در طول زمان و طول می کشد بیش از بازاریابی دیجیتال است. شما ببینید یک سال کم کسب مشتری و هزینه های شما فکر می کنم که رفتن به نگه واقعی برای همیشه لطفا برای و که این مورد نیست.”

ادامه مطلب: بدانید که FTC حکم به این معنا نیست آن را پس از هر خرید در فضا چگونه Brandless و کاسپر ارائه درس های ارزشمند در این صنعت است.

Pier 1 Imports فایل برای ورشکستگی را به دنبال فروش شرکت

Pier 1 Imports برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت دوشنبه و به دنبال فروش این شرکت در هر یک توافق با اکثر مدت آن وام دهندگان با توجه به بیانیه ای. خرده فروش قصد دارد با استفاده از فصل 11 فرآیند برای تکمیل قبلا اعلام بسته شدن از 450 فروشگاه که شامل همه مکان های خود را در کانادا. تا کنون Pier 1 Imports بسته شده است و یا آغاز بیرون رفتن از کسب و کار و فروش در بیش از 400 مکان و نیز سازندگان: دو مراکز توزیع. مدیر عامل این شرکت گفت که Pier 1 Imports در حال حاضر به دست آورد علاقه از خریداران بالقوه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>