چگونه بوش لوبیا در بر داشت یک راه برای سرمایه گذاری در خارج از غذاهای کنسرو راهرو

بینش کلیدی:

  • بوش مورد نیاز برای متقاعد کردن مصرف کنندگان است که باقلا تنقلات خواهد طعم و مزه خوب است.
  • این شرکت با صرف یک سال و نیم در تست محصول و تحقیقات مصرف کننده.

بوش لوبیا تاسیس شد در سال 1908. پس از آن یک شربت خانه اصلی تبدیل شدن به یک ضرورت برای هر آمریکایی تابستانی کباب رویداد یا بچه دوستانه بشقاب شام.

در حالی که بوش را به مدت طولانی ارائه ده ها تن از طعم کنسرو-محصولات باقلا, این, ژانویه شرکت جرأت خارج از غذاهای کنسرو راهرو با راه اندازی یک خط جدید از غذاهای سرپایی: باقلا مبتنی بر تراشه و نرخهای پایین.

کار با سینسیناتی بر اساس آژانس مستقل کنجکاوی با نام تجاری توسعه یک کمپین به نام “حالا که خوب” با کوتاه-فرم نقاط برجسته و طعم انفجار در جدید محصولات اسنک. با تمرکز بر یک گروه جوان از مصرف کنندگان بوش مورد نیاز خلاق که بازی خوبی در رسانه های اجتماعی. و در حالی که به نظر می رسد مانند بوش انجام شده است که تا کنون این سوال باقی می ماند که آیا با نام تجاری خواهد بود قادر به حفظ رویکرد جدید.

چالش

در حالی که بوش شده است به یک رهبر در کسب و کار کنسرو لوبیا پژوهش این شرکت تایید کرد یک چیز است برای برخی: “مصرف کنندگان عشق به میان وعده” گفت: بوش مدیر نوآوری اسکات دانیل.

این تحقیق همچنین نشان داد که حتی اگر مصرف کنندگان می دانم باقلا بر اساس تنقلات سالم تر از گزینه های سنتی “طعم جنبه است که گاهی اوقات آنچه را فاقد” گفت: Jeff Warman, مدیر ارشد خلاق افسر در کنجکاوی.

بوش همچنین می خواستم به شیر به مخاطبان جوان است که ارزش یک سبک زندگی فعال و سالم وعده گزینه های. برای انجام این کار با نام تجاری نیاز به برقراری ارتباط با مصرف کنندگان بیش از سیستم عامل رسانه های اجتماعی. خلاق نیاز به “واقعا پاپ در خوراک خود گفت:” Warman.

اعدام

تبلیغات هدفمند برای محصولات جدید و عرضه در سراسر سیستم عامل های اجتماعی در رالی, N. C., و سن آنتونیو در طول سه میان وعده محور رویدادهای این بهار: سوپر باول, جایزه گرمی و اسکار. رنگی و درخشان لکه های شش یا 15 ثانیه طولانی—به اندازه کافی کوتاه است که کسی پیمایش از طریق Instagram نمی کنید حوصله و حرکت گذشته قبل از دریافت پیام.

پس از یک سال و نیم از تست محصول و مصرف کننده تحقیقات بوش را فرود آمد بر یک برنده تراشه بافت و پنج عطر و طعم متفاوت گزینه های. آن را نیز توسعه نرخهای اصلی و لوبیا سیاه—به همراه آنها.

“بدیهی است که وجود دارد یک میراث بزرگ وجود دارد” گفت: Siegel+Gale ارشد مدیر استراتژی ملانی McShane که کار نمی کند در مبارزات انتخاباتی. “این در مورد آتش و tailgates و [مصرف کنندگان و] درک است که با نام تجاری.”

اما بوش را نیز برای متقاعد کردن مصرف کنندگان است که با نام تجاری می تواند نگه داشتن خود را در وعده دسته. برای رسیدن به این جوان فعال تر مخاطبان است که این کمپین با هدف بوش را تصویب کردن کیسه های چیپس از بستر یک مارک وانت در طی یک رویداد در دانشگاه دوک در ماه فوریه است. این تیم در حال برنامه ریزی بیشتر در فرد فعالانه برای بعد از این سال اما تا به حال به لغو این برنامه به دلیل COVID-19.

“به رسمیت شناختن است که هر کسب و کار در آمریکا است که مجبور به محوری در طول این بحران خار تیم دیگر اجرای تجربی فعالانه است که به مصرف کنندگان اجازه به نمونه محصولات” گفت: Trey مهار جمهور و رئیس مشتری افسر از روی کنجکاوی. “خوشبختانه دیجیتال و برنامه های اجتماعی برنامه ریزی شده بود به پایان رسید در پایان ماه مارس بنابراین وجود دارد هیچ تصمیم گیری ساخته شده در رابطه با تغییر رسانه ها صرف.”

نتایج

برای یک محصول جدید راه اندازی “شما باید کمی شجاع تر پررنگ تر در تصمیم گیری شما را” گفت: Warman. “که به زندگی خلاقانه از طریق نگاه و احساس از مبارزات انتخاباتی آگهی و تمام دارایی های ما ایجاد شده است.”

در برخی از سطح بوش آماده شد برای این نوع از محوری. این شرکت انجام شد پروتئین گیاهی قبل از آن سرد بود.

این هنوز خیلی زود است برای به اشتراک گذاشتن تعداد فروش نام تجاری گفت. اما پس از یک ماه “در حال حاضر خوب است” کمپین تا به حال به دست آورد بیش از 21 میلیون در سراسر سیستم عامل های مختلف از جمله یوتیوب, رسانه های اجتماعی و نمایش می دهد. در طول سوپر جام و اسکار و گرمی آن تولید بیش از 11 میلیون برداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>