چگونه مارک های مبارزه با Knockoffs در آمازون

اگر شما از محصولات مراقبت از پوست با نام تجاری شما احتمالا مقدار زیادی از فکر به چگونه محصولات خود را بو و احساس. پس از خواندن بررسی بر روی Amazon.com که می گویند یکی از کرم یادآوری مصرف کننده از “ماه-پیر شیر” یا که “آن را به معنای واقعی کلمه احساس می کند (و بوی!) مانند مالش صورت خود را با ژامبون گریس” است که محدود بود و ناراحت کننده.

این موقعیت که Debora Pokallus مدیر عامل شرکت محصولات مراقبت از پوست طبیعی با نام تجاری ادم ذات خودش را در چند سال پیش زمانی که او متوجه شد که یک شخص ثالث فروشنده در آمازون تا به حال شده است با استفاده از تمام شده محصول برای پر کردن سفارشات برای ادم جوهر را فشرده ضد پیری درمان است.

برای وی-Shin لای مدیر عامل شرکت SleepPhones—هدفون طراحی شده برای پوشیدن هنگام خواب—مشکل در آمازون آمده است در قالب تحتانی knockoffs.

“آنها اساسا به کلی شیرازه ایجاد یک شکاف در عقب پرتاب برخی از earbuds داخل و آنها را “خواب هدفون’,” او توضیح می دهد. “سپس با آمازون تبلیغات آنها پیشنهاد در ‘SleepPhones’ به طوری که خود را ارزان محصول را نشان می دهد تا کنار ما محصول حق بیمه. مشتریان در حال اغوا سعی کنید از این محصول ارزان تر که اغلب حمل از خارج از کشور با بررسی جعلی.”

داستان هایی از این نماد یک مشکل رو به رشد: تقلیدی محصولات به طور گسترده ای در دسترس در آمازون با گسترش فروشندگان شخص ثالث—1.2 میلیون از آن اضافه شد در سال 2019.

یک سخنگوی آمازون بر وجود تفاوت بين knockoffs که به عنوان generic نسخه از یک محصول و در نتیجه قابل قبول; محصولات تقلبی که این شرکت طراحی و توسعه برنامه ها برای جلوگیری از; و فروشندگان غیر مجاز—که به گفته سخنگوی فروش محصولات قانونی و که حضور اشاره به توزیع موضوع است.

صرف نظر از این که دسته آنها به سقوط هر چند در دسترس بودن این محصولات در آمازون به شمار یک مشکل واقعی برای مارک های که می خواهید به کنترل کیفیت تجربه مشتری و شهرت خود را. و مبارزه با آنها می تواند یک فرآیند بی پایان.

“گاهی اوقات احساس می کنم مثل یک شغل تمام وقت فقط مدیریت آمازون می گوید:” ایرا Kaganovsky سبز, مدیر عامل شرکت دئودورانت طبیعی شرکت رایگان برندها.

حتی اگر یک نام تجاری تعیین می کند که یک محصول جعلی است و موفق به گرفتن آمازون را به پایین لیست 10 تا 20 لیست های دیگر پاپ آپ در عین حال می گوید دیوید بارنت مدیر عامل شرکت لوازم الکترونیکی مصرفی و لوازم جانبی با نام تجاری PopSockets.

“آن را مانند Whac-A-Mole” او می گوید. “شما تقریبا همیشه از دست دادن فروش به یک یا یکی دیگر از counterfeiter.”

بنابراین آنچه که یک کسب و کار باید بکنید هنگامی که محصول خود را می زدم در آمازون ؟ و آنچه آمازون مسئولیت نه فقط به مارک اما همچنین به مصرف کنندگان که ممکن است می دانم که آنها در حال خرید چیزی که واقعی است ؟ صحبت ما برای مارک های بزرگ و کوچک در جستجوی پاسخ.

می شود و یا نمی شود در آمازون

هر دو Birkenstock و نایک متوقف فروش در آمازون در سال های اخیر, در بخشی به دلیل آنها نمی تواند کنترل تجربه مشتری.

اما امید بستن به خارج پیچیده تر است برای کوچکتر مارک.

در حالی که آمازون اعلام نشده چگونه بسیاری از خریداران با استفاده از پلت فرم های دیگر از ذکر آن نخست عضویت در برنامه پیشی گرفته است 150 میلیون کاربر در سراسر جهان—تجزیه و تحلیل شرکت SimilarWeb برآورد سایت دریافت بیش از 2 میلیارد بازدیدکننده داشته است ماهانه.

دسترسی به مخاطبان آن قدر می توان پر هزینه برای یک نام تجاری به چشم پوشیدن.

در ماه ژانویه PopSockets مدیر عامل بارنت شهادت در مجلس نمایندگان ایالات متحده در زمینه شنوایی در بازار قدرت آنلاین سیستم عامل و گفت: با نام تجاری متوقف فروش از طریق آمازون به دلیل تقلبی و فاقد از آنچه او به عنوان “مشارکت واقعی” با پلت فرم در برخورد با این مشکل است. ماه گذشته اما PopSockets بازگشت البته با یک انتخاب محدود در بخشی به دلیل “دست ما به حدود 10 میلیون دلار در سال گذشته,” او می گوید.

مانند بسیاری از مارک های Adweek به صحبت کرد PopSockets همچنین متوجه شدم که به خاطر شخص ثالث فروشندگان محصولات خود را در آمازون که آیا نام تجاری خود را در حال فروش آنها و یا نه. بنابراین به نظر می رسد اگر شما نمی توانید ضرب و شتم ‘اونا شما باید برای پیوستن به ’em.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>