چگونه با مارک های مقابله فعالانه پس از South by Southwest لغو?

بینش کلیدی:

برای اولین بار در جنوب جنوب غربی 34 سال تاریخ خود میزبان شهر Austin, Texas, لغو جشنواره فرهنگی به عنوان coronavirus—پاتوژن است که باعث بیماری COVID-19—تهدید به تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر.

این جشنواره که قرار است در ماه مارس 13-22 فراهم می کند خروجی برای برندها به فاش کردن برخی از آنها buzziest تجارب سال است. نسخه های اخیر شده اند خانه را به قابل توجه فعالانه از HBO Instagram-شایسته مانع از Hulu و آمازون نخست تصویری و خلاق فعالانه برای up-and-coming مارک های چنین به عنوان حامل تلفن قابل مشاهده برای معرفی خود در صحنه جهانی. این رویداد نیز تاثیر عظیم در Austin اقتصاد: 2019 ایجاد یک رکورد $355.9 میلیون دلار در درآمد و جلب بیش از 400 ، 000 شرکت کنندگان.

عماد علامت های تجاری مانند Twitter, Facebook, Mashable و با شکوه تمام کاهش یافته است قبل از لغو به دلیل COVID-19 نگرانی در حالی که مارک های که برگزار شد از جمله سرهم بندی کردن Vox Media و دل مجبور شدند به قراضه قصد دارد یک بار مسئولان شهرستان قرار kibosh در این جشنواره اواخر روز جمعه گذشته. تصمیم به انصراف از جادوها از دست دادن مالی برای علامت های تجاری است که قرار دادن یک مقدار عظیم از زمان و پول را در SXSW پروژه ها.

اما برخی از برندها و همکاران سازمان برنامه ریزی نیست به راکد باقی می ماند. اگر چه اکثر شرکت برندها نیست منتشر شد برنامه ریزی برای SXSW جایگزین همکاران سازمان گفت: تمرکز در حال حرکت است برای پیدا کردن جدید و امن تر راه برای رسیدن به مصرف کنندگان در حالی که هنوز حفظ تم ها و روایت های آنها در حال برنامه ریزی برای SXSW فعالانه.

چقدر برندها بر فعالانه?

SXSW اجرایی رولاند Swenson گفته وال استریت ژورنال روز یکشنبه جشنواره ندارد که تحت پوشش بیمه لغو به دلیل بیماری گسترده. حامیان و شرکت کنندگان نیز دریافت نمی کامل بازپرداخت; در عوض, آنها را دریافت اعتبارات به صورت بالقوه رویداد آینده. از دست دادن مالی در تجاری طرف این واقعا بستگی به نوع تعامل آنها برنامه ریزی شده بود.

برایان Salzman مدیر عامل شرکت با نام تجاری و تاثیر گذار در بازاریابی آژانس RQ—که درگیر با تولید تجارب برای HBO و LG—گفت: هزینه یک SXSW فعال سازی معمولا بستگی به اندازه محتوا و این که آیا آن یک جشنواره مشارکت یا جشنواره-مجاور رویداد.

“تجارب در SXSW می تواند در هزینه از $10,000 برای چریکی به سبک خیابانی تیم به راحتی چندین میلیون دلار برای multiday فعالانه” Salzman گفت. “اگر شما یک شریک رسمی همچنین شما می توانید برای اضافه کردن در SXSW مشارکت هزینه است که همراه با مزایای آن است. خط مواردی از قبیل نیروی انسانی هتل ها و Airbnbs سفارشی فن آوری و حمل و نقل اضافه کنید تا واقعا به سرعت. نیز لغو و یا کشتن هزینه این اواخر در بازی بالا هستند. معمولا یک نام تجاری می تواند جبران 25 درصد است اما هزینه های متحمل شده از قبیل طراحی و ساخت حمل و نقل و سفر در حال حاضر صرف شده است.”

کیار Adin از بنیانگذاران و مدیر خلاق افسر بازاریابی تجربی آژانس N/A جمعی که قرار بود به تولید در این سال #TwitterHouse گفت: بازاریابان در حال حاضر باید تمرکز بر روی coronavirus’ اثر نام تجاری تجربه نه به عنوان یک فاجعه از نظر درآمد از دست داد اما به عنوان یک فرصت برای بازاریابی شیفت.

“از نظر تجربی آن را سخت خواهد بود برای هر نام تجاری به دلار بازگشت. اما [کلید] نه منفی و نه فکر می کنم تمام پول شما صرف یک زباله” Adin گفت. “این مورد بدانند هنوز هم راه هایی برای استفاده از هر محتوای خلاق و ساخت شما در حال حاضر انجام می شود و چگونه شما می توانید اهرم که برای چیز دیگری. علامت های تجاری از آنها استفاده می Austin City Limits [اکتبر] یا کشتی آنها را به یک بازار متفاوت است. این بستگی به نام تجاری اهداف.”

ساخته شده در یک آستین مبتنی بر DTC وسایل آشپزی راه اندازی شد و زنجان به میزبانی Paella پروژه یک SXSW-مجاور آشپزی رویداد در رستوران مکزیکی Suerte. این رویداد را شامل paella ساخت موسیقی زنده و مواد غذایی همکاری از آشپز فرمین Nunez از Suerte و آشپز مه لین لس آنجلس مبتنی بر رستوران تاجریزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de