چگونه اپل با عشق اسیر راه خلاقیت و شکوفایی است در قرنطینه

استیو جابز یک بار گفت: “خلاقیت است فقط اتصال همه چیز است.” به طور خاص او جشن چگونه یک آرایه متنوع از تجارب می تواند سوخت فرایند خلاق است. بدون “به اندازه کافی نقطه اتصال” شغل احساس و تفکر خود را می شود بیش از حد خطی. بیش از حد جدا شده است.

پس چه اتفاقی می افتد زمانی که تقریبا همه ما سنتی اتصالات قطع توسط یک جهانی قرنطینه? آیا خلاقیت دچار رکود?

شغل خواهد بود خوشحالم که می دانم که دور از پژمرده خلاقیت است رونق از طریق رشد ارتباطات جدید—اغلب سوخت دستگاه ها و ابزار های ایجاد شده توسط خود شرکت است.

در این نام تجاری جدید ترین آگهی های دوست داشتنی و, مینیمالیستی, جشن زندگی در قرنطینه اپل و آژانس TBWA\Media Arts Lab را با هم فیلم واقعی از خانواده های سازندگان و مشهور در سراسر جهان است. هر حد عالی رساندن مهارت های هدیه و یا پیدا کردن یک راه برای آوردن یک ایده جدید به زندگی است.

نقطه ای است که یک مقطع از فرهنگ ما در بهترین حالت آن در چنین شرایط غیر منتظره. و شاید بیشتر تحت آن توسعه داده شد وارد شده مورد تایید و راه اندازی در طول فقط دو هفته است.

نقطه ای است که به وضوح یادآور دیگر اپل مبارزات به طور خاص در پشت مک و عکاسی در آی فون که سوخت توسط کاربر-ایجاد محتوا. اما این زمان در اطراف, اپل نه تنها به دنبال در یک دور باریک گسترده تر از محصولات خود را, اما آن را نیز commendably کمرنگ جلوه دادن محصولات خود را در حمایت از نشاط ذهن خلاق در اطراف آنها.

در حالی که بسیاری از مارک های در حال تکیه دادن به پیام های رواقی همبستگی اپل به جای آن می درخشد نور را در چیزهای خوب اتفاق می افتد در جهان تکه تکه توسط COVID-19. که یک موقعیت مخاطره آمیز است که می تواند تولید واکنش برای یک نام تجاری بازاریاب که تا به چالش پیدا کردن تعادل مناسب و تن اما اپل تجربه به عنوان یک نام تجاری مایل به بخشی از متنوع فرهنگی لحظات به وضوح می پردازد خاموش در اینجا.

اولین برش میلادی توسعه داده شد تا حد زیادی بیش از یک آخر هفته از فیلم های متنوع در سراسر گوشه و کنار اینترنت می باشد. پیش نویس این است که ظهور خواهد تحت تکان دهنده چند تغییرات قبل از تبدیل شدن به نهایی تا حد زیادی به لطف پاسخ مثبت توسط سازندگان محتوا زمانی که آنها تماس گرفته شد با نام تجاری.

حدود 70 درصد از فیلم در اصل تمسخر در اولین برش خشن را تا پایان ساخت آن را به نقطه نهایی. بسیاری از تغییرات در فیلم در امتداد راه بودند با توجه کمتر به مشکلات صدور مجوز فیلم—هر چند که ثابت می شود یک بیت از یک چالش برای بستن شات های فرد آستر و زنجبیل راجرز که آمریکا تا به حال به تصویب استفاده است. در عوض, ترفند های گرفته شده شامل جدیدتر فیلم در امتداد مسیر ایجاد آگهی.

این آگهی ها موسیقی متن فیلم “خواب در رژه” توسط جوان Ebenezers شد و همچنین یک انتخاب اولیه که تحمل در طول فرایند بررسی.

آغاز و پایانی روز از ماه مارس به نقطه آماده بود برای رفتن زنده مارس 10. و در حالی که اجرای آن تا حدودی آرام و با مقایسه با راه بسیاری از بازاریابان راه اندازی کار جدید این آگهی هنوز هم به یاد ماندنی مقدمه.

زمانی که استیو جابز در توصیف خلاقیت به عنوان “فقط اتصال همه چیز” او ستایش ایده های تازه از طریق لنز از روز خود را به عنوان یک تکنولوژی پیشگام تلاش برای نگه داشتن اطلاعات خود را محور همکاران متوجه ارزش در جهان ،

هنگامی که خود را جانشین مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک توصیف خلاقیت در راه اندازی تبلیغ جدید او را انتخاب عبارت مشخص تر به شدت عاطفی و بی سابقه لحظه در حال حاضر: “خلاقیت عبارت است از نور است که به ما نشان می دهد که چه چیزی ممکن است سوخت است که همواره پیشرفت های زیبایی است که از ما انسان می سازد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>