چگونه اپل فیلم برداری 5-ساعت تبلیغ بر روی آی فون 11 نرم افزار در یک واحد را بدون شارژ

برخی ممکن است آن چیز از یک کودک فانتزی: خزنده از طریق یک کاورنو موزه در حالی که آن را به روی عموم بسته شدن نزدیک و شخصی با شاهکارهای بی انتها و سکندری در سراسر مرموز لحظات که در مرز فوقالعاده است.

دیگران ممکن است آن را یک محصول تظاهرات.

برای نشان دادن عمر باتری از آی فون 11 Pro اپل و آژانس TBWA\Media Arts Lab لندن امروز پرده برداری بی سابقه حماسه یک آگهی clocking 5 ساعت و 19 دقیقه و 28 ثانیه—تمام فیلم برداری در گوشی های هوشمند در یک را تا کنون که بدون شارژ و باتری.

و در انتهای ساقه آن را هنوز هم تا به حال 19 درصد از عمر باتری باقی مانده است.

شما می توانید یک طعم پروژه با این تریلر که فشردگی دیگر فیلم تور پهن موزه هرمیتاژ در روسیه به یک کنترل 90 ثانیه:

انبوه بلند پروازانه و لجستیکی بیزانس پروژه نتیجه 9 ماه همکاری بین اپل روسیه و TBWA\Media Arts Lab لندن ، اما با وجود همه طولانی آماده سازی پشت نقطه شلیک مورد نیاز خود را فوق العاده برسانیم که در سمت چپ تقریبا هیچ حاشیه برای خطا.

راه اندازی برای فیلمبرداری آغاز شد و به گوشه عزلت بود و بسته شدن در پایان یک یکشنبه سپس ادامه داد: در طول شب. به عنوان خورشید در روز دوشنبه هنگامی که نقطه عطفی است در بسته نگهداری بسیار پیچیده و ظریف تیراندازی آغاز شد. خدمه داده شد تنها 6 ساعت فیلم در معنی یک-نگاهی به شات را باید در اولین تلاش یا چیز دیگری بود فروپاشید به فاجعه با هر ویژگی های اختلال خرابکاری انگشتان دست و یا سیار تنه زدن.

و آن کار می کرد. آن را در واقع کار می کرد.

ایجاد نقطه در یک بدون درز را با هیچ کاهش یا postproduction حیله گری بود که از لحظه آغاز به کار اجباری بخشی از این مفهوم است. هر چیزی کمتر ندارد صحت درست تظاهرات از آی فون 11 نرم افزار عمر باتری.

اما کشیدن آن مورد نیاز ماه از برنامه ریزی, تنگ تیراندازی پنجره و بی عیب و نقص طراحی رقص. در مراحل اولیه این به معنای در نظر گرفتن سادگی مراحل مانند تست چگونه آیفون می تواند ضبط فیلم بدون توقف و هنوز هم راحت بافر از زندگی باقی مانده. طول تعيين شد حدود 5 ساعت تنظیم پارامترهای شلیک کنید.

این ویدئو با هدف سوق دادن آی فون 11 Pro به محدودیت های آن است خاص و خلاق انتساب به بیرون آمدن از اپل و روسیه و حتی قبل از عزلت انتخاب شد به عنوان محل پروژه انجام شد و در حال منحصر به فرد روسی در دامنه آن و جاه طلبی. اوایل مفهوم به عنوان مثال در نظر گرفته فیلمبرداری شدید بیابان.

در پایان هرمیتاژ—جهان دومین موزه آغاز شده توسط کاترین کبیر در سال 1764—انتخاب شده به عنوان محل ایده آل برای 5 دقیقه شلیک کنید. کشش در سراسر 2.5 میلیون متر مربع مجتمع کاخ در سن پترزبورگ دارای بیش از 3 میلیون اثر هنری و آثار باستانی هر چند تنها یک نسبتا کوچک در صد بر روی صفحه نمایش هستند.

یک دانشجوی دانشکده افسری مسابقات مطرح فیلد مارشال میخائیل Kutuzov در جنگ گالری 1812.

به همان اندازه مهم است به عنوان زمینه اگر چه مدیر. انتخاب شده برای جارو پروژه مسکو مدیر Axinya Gog. در 29 سال, او در حال حاضر ایجاد تعداد زیادی از پروژه فیلم در دنیای هنر و به عنوان یکی از روسیه rising-star فیلمسازان.

او همچنین هیچ غریبه ای به موزه ها تا حد زیادی رشد کردن در یک. مادر او یک مورخ هنر و متصدی در مسکو Tretyakov Gallery.

با تشکر از ترکیبی از دید هنری و صمیمی تجربه یاجوج پیشنهاد یک شوت که بیشتر سر به فلک کشیده در آن داستان سرایی جریان از برخی از درمان های بالقوه است که تا به حال مطرح شده. به جای آن از یک پیاده روی ساده از طریق لنگر به سطح زمین به امید تقلید از یک موزه بازدید کننده نقطه نظر یاجوج, پیش بینی دوربین در حال حرکت با شبح مانند صبر و شکیبایی را از طریق موزه, گالری, گاهی اوقات سر به فلک کشیده به هوا و حتی دست خوش پیشامد میشه به مرکز اجرای برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im