چگونه آمریکا در روزنامه های تحت پوشش تا یک بیماری همه گیر

زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین بار اعلام کرد که coronavirus خاموش خواهد بود بیش عید پاک او استقبال مقدس سنت آمریکایی از مبارک-بحث انکار است. به عنوان polymath رئیس جمهور (قسمت جنگ, رهبر, بخشی نوبل-سطح اپیدمیولوژی) هفته گذشته گفت: “مردم ما پر از vim و قدرت و انرژی است. آنها نمی خواهید به قفل شده است به یک خانه یا آپارتمان و یا برخی از فضا. آن را برای کشور ما هستند و ما ساخته شده است که در راه است.”

امریکا هرگز ساخته شده است که راه را به عنوان تاریخ همه گیر آنفلوآنزا یک قرن پیش نشان می دهد. در اکتبر سال 1918 به تنهایی 195,000 آمریکایی از ویروس. در عین حال رئیس جمهور وودرو ویلسون با وسواس یک جنگ در اروپا که در پایان نوامبر 11, ساخته, هیچ, عمومی ارجاع به این بیماری است. و ایالات متحده بدون دریافت کمک از واشنگتن حتی از غذا و دارو.

در ضمن بزرگ-روزنامه های شهر—غالب منابع خبری در روز قبل از رادیو—sugarcoated حقیقت تمرین سطح هشدار دهنده از خودسانسوری. هر مقاله یا تیتر نشان می دهد بیش از گاه به گاه به نگرانی در مورد بیماری خواهد بود باز به حمله برای تضعیف روحیه در طول جنگ بزرگ.

“به عنوان وحشتناک به عنوان بیماری بود که مطبوعات از آن ساخته شده بیشتر از آن” John Barry M. نوشت: در حماسه تاریخ بزرگ آنفلوانزا. “آنها وحشت زده ساخت بسیار کمی از آن را برای آنچه که مقامات و مطبوعات گفت: با مته سوراخ کردن هیچ ارتباطی به آنچه مردم را دیدم و لمس و بوی و تحمل. مردم نمی تواند اعتماد به آنچه آنها به عنوان خوانده شده.”

نتیجه این شد یک دوره سقوط در چه جهل همراه با اطلاعات غلط شایع غم انگیز, تاخیر در تلاش برای مهار این ویروس. حداقل بر خلاف تهمت ویلسون بود نه ترویج تست نشده درمان در کاخ سفید جلسات و نه نشان می دهد که نیویورک بیمارستان شد, فروش ماسک صورت در بازار سیاه است. اما این مقاله از سال 1918 نیز یک یادآوری است که clueless مقامات دولتی مانند فرماندار فلوریدا ران DeSantis (که نگه داشته سواحل باز در طول بهار) فقط آخرین در یک خط طولانی از رهبران آمریکایی اجازه داده که ارزش کسب و کار به پایمال بهداشت عمومی در مواقع اضطراری است.
به یک طعم چگونه روزنامه ها (در انتظار آفتاب) عمدا عنوان بدترین طاعون در تاریخ ملی در اینجا نکات برجسته از روزنامه ها در بوستون, نیویورک و فیلادلفیا در یک روز جمعه, اکتبر 4, 1918.

آنفلوانزا اولین غرش خارج از کنترل در ایالات متحده آمریکا در یک پایگاه نظامی کمپ Devers حدود 35 مایل از بوستون. سپتامبر 22, 20 درصد از 45,000 سربازان در اردوگاه بودند از مرخصی استعلاجی قریب به اتفاق به بیمارستان نظامی. از آنجا بوستون بعدی بود.

از اخبار جنگ از اروپا (“HAIG معافیت از طریق/هون در پر پرواز”) به رهبری بوستون مقالات در 4 اکتبر. یک بوستون شب گلوب خبرنگار در فرانسه گزارش “سربازان انگلیسی شکست بزرگ و حیاتی بخش از Hindenberg خط امروز.” از بوستون پستمباهات یک گردش روزانه بیش از 500 ، 000 نسخه اضافه شده است که اتریش عمده آلمان متحد شد و آماده به شکایت برای صلح است.

غمگین داستان در صفحه اول هر دو این upmarket دو صد جهان و پنی پست نشان داد که انگلستان در حال سقوط بود در پشت آن سهمیه در پیوند اشتراک برای چهارمین آزادی وام—1918 معادل تهمت وسواس با بازار سهام. عنوان پست هشدار داد در سرمقاله بیش از بنر و بالاتر از جنگ اخبار “اگر ما در اینجا موفق به بالا بردن ظرفیت ما تا روز آخر این تصور که جدید انگلستان است که در پشت بقیه کشور است. محل جدید انگلستان است که در مقابل آن است که آیا خرید اوراق قرضه و یا در پاسخ به این کشور تماس برای مردان است.”

به عنوان برای آنفلوانزا بود که صرفا در روز سوم داستان را با دقت به عنوان متوسط یک ستون در صفحه اول مقالات در هر دو مقاله. حداقل پست تیتر صادق بود در ارزیابی خود: “NO GAIN در این بیماری همه گیر در بوستون.” و هوشیار subhead گزارش “191 مرگ و میر دیروز—وضعیت قبر باقی می ماند.” اما کمی امیدوار چرخش: “مقامات بهداشتی تشویق می شوند که این افزایش است اما یکی کوچک.”

از جهان رفت و بیشتر ادعا در یک subhead, “موارد نشان می دهد کاهش می دهد.” که خوش بین نتيجه مورد نیاز تهاجمی دستکاری آمار; نویسنده تا به حال در مقایسه با روز مرگ بالا به نقطه پیش از آن در هفته. اما یک نمودار که جهان به خاک سپرده شد در صفحه نشان داد نه زمینه ای حقیقت: مرگ و میر ناشی از آنفلوانزا (در حال حاضر بیش از 2000 نفر در یک شهر از 700,000) افزایش یافته بود تقریبا هر روز از اواسط سپتامبر.

نشانه هایی از انکار همه جا بودند.

نزدیک به سه هفته به این بیماری همه گیر شهرستان رهبران هنوز بحث که آیا برای بستن کلیساها و بیشتر ominously برای طبقه کارگر سالن. در ضمن با توجه به جهان فرماندار ماساچوست ساموئل McCall خواسته دولت در واشنگتن برای لغو ممنوعیت آن در روز یکشنبه رانندگی (بخشی از سوخت سهمیه تلاش) به دلیل “آن را بیشتر مردم را به باز کردن که در آن هوای تازه و نور آفتاب فعال خواهد شد بهتر است آنها را به مبارزه با grippe.”

تنها با کنار هم قرار دادن کوچک تیتر در صفحه 11 از بوستون پست می تواند وظیفه شناس روزنامه خوان دریافت حس از حد کامل از این بیماری همه گیر: “زنگ در پراویدنس” “1500 در پیتزفیلد” “12,000 در برککتن,” “ALL NEW BEDFORD سالن های بسته” و “70 درصد از آسیاب دست بیمار است.”

خنک کننده بیشتر خط (و یکی که اکو امروز) بود تلخ نقل قول از دولت فرماندار به خاک سپرده شد در این میان یک بیانیه که در غیر این صورت میفروخت خوش بینی. “ما در حال گرفتن بسیار کمی تشویق به انتظار کمک از خارج” مک کال گفت. “در کشورهای دیگر بسیاری از مطالبات در خانه خود را برای پرستاران و پزشکان است.”

شهر نیویورک به حال اول مرگ و میر ناشی از آنفلوانزا در اواسط ماه سپتامبر و تلفات در نهایت رسیدن به 33,000 اگر چه درهم و برهم رکورد نگه داشتن احتمالا به حداقل تعداد. اما در اکتبر 4 , نیویورک تایمز, انفلوانزا به سختی واجد شرایط به عنوان اخبار مناسب برای چاپ.

آن یک چیز بود به اختصاص کل بار صفحه به جنگ گزارش ها از اروپا و هشدار در مورد باکتری آزادی فروش اوراق قرضه از خزانه داری وزیر ویلیام گیبس McAddo. اما آن دیگری بود برای پنهان کردن این واقعیت است که آنفلوانزا بود ravaging سواحل شرق.

صفحه بندی از طریق بار, در اینجا برخی از داستان خواننده را مواجه می شوند قبل از رسیدن به اولین مقاله در آنفولانزا: John Barrymore برنده نمی توانید رای بدهید برای عملکرد خود را در تولستوی جسد زندگی. Miss کاترین هر مورگان ازدواج در خانواده لانگ آیلند املاک کشور در Wheatley تپه. و در اخبار مالی “پنبه در بازار دیروز کسل کننده و به گاو ناامید کننده است.”

تنها پس از trudging از طریق آگهی در صفحه آخر مقاله خواهد خواننده را وارد در یک ستون با تیتر “گرفتن حال جارو چهل و سه متحده” و subhead, “شدید اقدامات انجام شده در سراسر کشور برای بررسی این بیماری همه گیر.”

به طور معمول اگر یک تیتر شامل کلمات مانند “شدید” و “اپیدمی” ویراستاران پنهان نیست داستان در صفحه 24.

به نیویورک شب جهانیکه در آن احتمالا بهترین و وقدرتمندترين کاغذ در ایالات متحده ساخته شده سرمقاله گزینه های مشابه به کسانی که از گردن کلفت بار. اصلی اپیدمی قطعه (“زنگ احساس در اینجا بیش از 1,695 جدید آنفلوانزا موارد”) به خاک سپرده شد در صفحه 15. در حال اجرا در کنار آن یک نقاشی از یک لبخند کودک که عاشق kellogg’s تست دانههای ذرت. آگهی کپی ارائه یک تضاد به وخیم سلامت نیوز: “این یک موهبت است که کودکان آمریکایی ها به خوبی تغذیه و مراقبت در این بار زحمت.”

تنها در فیلادلفیا و سپس این کشور را سومین شهر, آیا ناامیدی سریع روزنامه ها به اذعان دیر میزان اضطراری است. یک بی کفایت جمهوری خواه در دستگاه سیاسی تشویق کرده بود یک هیولا دو مایل طولانی رژه در 28 سپتامبر به راه اندازی آزادی پیوند درایو.

یک قرن بعد تهمت تقریبا همان اشتباه را برای چند روز در اواخر ماه مارس او ادعا کرد که او می خواست کلیساها پر در عید پاک. با توجه به بری کتاب در سال 1918 اپیدمی “در هفت-دو ساعت پس از رژه هر تخت در این شهر سی و یک بیمارستان پر شده بود. و مردم شروع به در حال مرگ است. بیمارستان ها شروع به امتناع از پذیرش بیماران با پرستاران تبدیل کردن 100 دلار رشوه—بدون یک دکتر یا پلیس ،

هر دو در Philadelphia Inquirer (“تئاتر سالن در PENNA. بسته به توقف آنفلوانزا”) و شب های عمومی لجر (“سالن بسته در 7 امشب با گرفتن سفارش”) اختصاص داده شده در سمت چپ طرف مقابل خود را به صفحات بحران است.

خبرنگاران و سردبیران در Ledger حتی فراتر رفت و chronicling دیرهنگام بسته شدن فضاهای عمومی. یک مقاله زد که در داخل کاغذ برجسته تیتر که به نظر می رسد apt امروز: “فقر می افزاید: برای گرفتن این گلایه” با subhead “بسیاری رنج می برند از کمبود کالا و تجهیزات.” یک دفتر تحریریه صدا مناسب یادداشت به آن اشاره کرد (و مسلما با آب و تاب زبان) “آفت از گذشته thriven در انبساطی درمان است.” و آن به این نتیجه رسیدند: “اگر گذرا مشکلات باید به پرداخت برای این پیش بینی قیمت ارزان است.”

البته تشابه بین 1918 و امروز inexact. برای یک چیز, رئیس جمهور وودرو ویلسون بود نامرئی به جای تحمیل بر ملت روزانه, مطالب پر از اطلاعات غلط سولفات و عجیب و غریب خود تبریک.

اما پاندمی آنفلوانزا نیز در خدمت یک یادآوری از اهمیت صادقانه پوشش خبری در میان ویرانگر بحران است. خارج از کنترل ویروس است که فراتر از دسترس چرخش و احساس خوب داستان. در کوتاه مدت—به عنوان تهمت و Fox News fan club نیاز به یادگیری یک شبه آن نیست “خبر جعلی” اگر آن اتفاق می افتد به شما و کسانی که شما را دوست دارم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>