چگونه فیلم انیمیشن شد داغ ترین نوع برای جریان خدمات

بینش کلیدی:

پس از سه دهه در صنعت کهنه انیماتور مایک ماه از یک چیز مطمئن است: بزرگسالان انیمیشن—یعنی متحرک, پروژه با هدف رشد یو پی اس نه بچه ها—در حال حاضر در آن عصر طلایی.

“بسیاری از زنگ های مختلف که در حال پنجه وجود دارد بسیاری از سبک های مختلف گفت: ماه که به ریاست بزرگسالان انیمیشن بخش در Netflix بکشد پس تا سال 2018 است. “هر کس در تلاش است به حرکت سوزن در حال حاضر. من فکر نمی کنم وجود دارد تا به حال شده است یک زمان بهتر است.”

ضربه سری سیمپسونها, مرد خانواده و پارک جنوبی آغاز شده است که چند دهه پیش و هنوز رفتن قوی باید تعریف یک نسل از انیمیشن. اخیرا مرز-هل دادن کابل برنامه هایی مانند Rick and Morty و ماجراجویی زمان گسترش رسانه بالقوه است. در حال حاضر خدمات جریان به دنبال سهام ادعای خود را در بزرگسالان انیمیشن های سودآور آینده و به دنبال اضافه کردن اصلی و کلاسیک انیمیشن پروژه های مربوطه خود سیستم عامل.

بالغ, انیمیشن, عناوین اغلب دارای جاذبه های گسترده ای تبدیل شده اند و برخی از با ارزش ترین IP در streamers’ toolkits.

“وجود دارد نه لزوما یک تمایز بین افرادی که به تماشای Rick and Morty و افرادی که به تماشای کارشناسی” گفت: Craig Erwich svp اصلی سری در Hulu که می بیند متحرک را نشان می دهد مانند bob’s Burgers, مرد خانواده و جنوب پارک در میان بالاترین-انجام مجموعه.

دیزنی با استفاده از “سیمپسونها” عظیم 30-فصل بازگشت به فروشگاه به عنوان سنگ بنای دیزنی+ برای کمک به تقویت منافع در میان مشترکان است. حتی آینده streamer HBO Max که به رخ کشیدن یک تخته سنگ متحرک را نشان می دهد از leaguers مانند شبکه کارتون و شنا بزرگسالان, صرف بیش از 500 میلیون دلار برای فریب جنوبی پارک به پلت فرم آن است.

در Netflix BoJack Horseman کمک اثبات ارزش های انیمیشن; امی نامزد دریافت جایزه کمدی Big tits, سمان آن است. به عنوان متحرک را نشان می دهد مانند کمدی بهشت PD و ترسناک سری کسلوانیا به طور منظم زمین در Netflix بکشد بالا 10 لیست, ماه قابل توجه است معاملات با یک شبکه گسترده ای از انیماتورها و سازندگان از جمله جاذبه آبشار’ Alex Hirsch, انیماتور, Shion Takeuchi و Titmouse انیمیشن استودیو بزرگ ،

“انیمیشن در بهترین حالت آن است که چنین سنتز کامل از همه این رشته های مختلف: داستان سرایی, طراحی, عمل, موسیقی, کامل جهان-ساختمان” ماه گفت:. “این یکی از دلایل چرا مردم عاشق انیمیشن. این یک نوع فرار از واقعیات متفاوت از یک CG فیلم های پرفروش و یا یک فیلم اکشن است.”

ماه آینده تلویزیون اپل خواهد شد+ انتشار پارک مرکزی یک کمدی موزیکال از bob’s Burgers خالق لورن بوچارد و Hulu اولین خورشیدی متضاد از Rick and Morty co-creator Justin Roiland. فردا همه دسترسی در حال آماده سازی حداقل دو فصل از انیمیشن Star Trek: پایین تر از عرشه مخصوص ماشینها ممنوع از Rick and Morty co-creator مایک McMahan. حتی کوتاه جدید-فرم خدمات جریان Quibi دارای یک سری انیمیشن در آثار.

“ما تو را دیدم سال پیش وجود دارد این تشنگی و گرسنگی از مردم برای تماشای بزرگ متحرک را نشان می دهد” گفت: Erwich. “کتابخانه ما این است که پایه و اساس از مجموعه ما از نظر ساعت اما ما به دنبال فشار به شکل رو به جلو و تراز خود را با بهترین هنرمندان است.”

سرمایه گذاری در بچه های انیمیشن می تواند کمک به تقویت رشد کرده تا بینندگان بچه با مضمون کارتون مانند ماجراجویی زمان و استیون جهان پیدا کرده اند قوی مخاطبان در میان بزرگسالان جوان نیز هست. “برخی از خطوط سفت و سخت بین ژانرهای مختلف و گروه های سنی مختلف و یا مخاطبان پروفایل برای نشان شده است مبهم است و وجود دارد اتاق را برای ترکیب ژانرها و قرض گرفتن عناصر است که شما ممکن است معمولا در بزرگسالان انیمیشن یا انیمه” لحظهای گفت: از بچه های سری. HBO حداکثر این است که به دنبال اهرم که با ساخت چهار انیمیشن ماجراجویی زمان ویژه با هدف طرفداران که معرفی شدند به سری به بچه ها. “بچه ها بزرگ’ را نشان می دهد به طور کلی پانچ بالاتر از وزن خود را در فرهنگ از آنجا که آنها را مانند یک تصور بزرگ با یک جوان تاثیرپذیر مخاطبان” لحظهای گفت.

به عنوان یک نتیجه از انیمیشن, بوم, ایده بودند که پس از اخراج به عنوان بیش از حد خطرناک برای پخش و یا کابل در حال حاضر تولید بهره از streamers با اشتها برای آزمایش. “برخی از این نشان می دهد چیزهایی که تلقی عملی تجاری فقط چند سال پیش گفت:” بیلی کوچولو, svp اصلی انیمیشن در HBO حداکثر. دیگر از فیلم شنا “برای مدت زمان طولانی شما نمی دیدن بسیاری از دیگران در نظر گرفتن نوسانات بزرگ به دلیل آن را بسیار سخت برای پیدا کردن کسی به حمایت از آن.”

سری انیمیشن های ساخته شده می تواند برای کمتر از برخی از لایو-اکشن کمدی و درام و اغلب طراحی شده به مدت طولانی ماندگاری بالا بردن ارزش خود را برای streamers که سرمایه گذاری در آنها. رسانه خریداران دیدن این ویژگی به عنوان یک نقطه فروش بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>