چگونه یک تکیلا, راه اندازی, یافت, ‘نعمت در لباس مبدل” به عنوان قرنطینه از خط خارج آن سال 2020 قصد دارد

بینش کلیدی:

زمانی که سال آغاز شد YaVe تکیلا بنیانگذار جو کروز جونیور و تیم خود را آماده را در جهان از حق بیمه ارواح.

تکه تکه های کوچک دسته ای تکیلا با نام تجاری بود فقط جوهر مقابله با امپراتوری تجار و متفقین آشامیدنی دو تا از بزرگترین توزیع کنندگان در نیویورک و نیوجرسی به ترتيب پایان YaVe دو سال تکیه بر خود-توزیع است.

این برند که کروز گفت Adweek در اوایل سال جاری “در سرعت به ایجاد یک حضور بزرگ در کافه ها, رستوران ها و فروشگاه ها مشروب در سراسر هر دو کشور شروع [در] مارس با توزیع راه اندازی و ایجاد برخی از سر و صدا بزرگ از طریق تابستان.”

سپس Covid-19 همه گیر زده آوردن همه چیز را به توقف screeching.

مانند بسیاری از مارک های YaVe مجبور شد به سرعت تغییر دوره—به خصوص حرکت خطرناک برای یک کسب و کار کوچک فقط شروع به شتاب. کروز, اما آن را دیدم به عنوان یک فرصت که در آن “زمین بازی بود و حتی آن شد بقای اصلح.”

تیم او شروع به ضربه زدن به شبکه خود را در LinkedIn Instagram و در جای دیگر به جمعی یک بازی جدید طرح.

در نتیجه تمرکز بر تجارت الکترونیک, همکاری با ReserveBar (که کروز توصیف به عنوان “رونق”) و یک ramped تا تلاش برای ایجاد مارک مواد غذایی و آشامیدنی-مضمون و محتوای محلی مهمان نوازی tastemakers از طریق کانال های اجتماعی در آماده سازی برای Cinco de Mayo, مکزیک تعطیلات که نیز اتفاق می افتد به یکی از بزرگترین تکیلا-مصرف روز از سال است.

Cinco de Mayo کلاه شگفت انگیزی قوی دوره برای خرده فروش بطری تکیلا به احتمال زیاد به دلیل بار تعطیلی انگیزه بیشتر طرفداران این روح برای نوشیدن در خانه. بیش از 8 هفته تا پایان دوره آوریل 25, خرده فروشی, تکیلا فروش بودند تا 55 درصد نسبت به مدت مشابه در سال 2019 به گفته نیلسن. که در آن سال بیش از سال افزایش یافته و به عنوان بالا که 69 درصد در یک هفته.

مانند بسیاری دیگر از ارواح مارک YaVe اهرمی Cinco de Mayo همکاری با اثرگذارندهها آنلاین و هنرمندان از طریق سیستم عامل مانند Instagram زندگی می کنند.

این چشم انداز مثبت منتهی به تعطیلات یکی از نقاط روشن این YaVe تیم پیدا کرده است در میان هزاران مشکلات قرنطینه عصر.

“وجود دارد برخی از نعمت در لباس مبدل” کروز گفت: “به حضور آنلاین ما در حال رشد بوده است به سرعت در حال به تازگی و آن را به ما داده است یک فرصت ما برای ایجاد هویت نام تجاری آنلاین و بود که بسیار آماده تر زمانی که همه چیز باز دوباره.”

YaVe با اعتماد به نفس است آن تمایز به عنوان یک به طور طبیعی با طعم premium تکیلا و موقعیت آن را برای موفقیت طولانی مدت است.

این نام تجاری که نام آوایی املا از کلمه اسپانیایی “للو” و یا “کلید” (نماد برجسته برجسته در آن بسته طراحی) مشخص شده است به از دست دادن حرکت خود را در میان بحران—presciently منعکس شده توسط آن شعار, “باز کردن احتمال است.”

کروز و YaVe CMO استیو Peretz در حال حاضر اجرا مراحل برای اطمینان از توزیع کانال های آماده برای ادامه یک بار در صنعت رستوران بازگشایی و آنها نزدیک به نهایی یک توزیع جدید معامله در کلرادو–با مناظر خود را در شکستن به سواحل غرب بازار در ماه های آینده.

در حالی که آنها منتظر آن لحظه برای آمدن این تیم متمرکز دادن به غذا-سرویس جامعه آنها نسبت داده اولیه خود را با موفقیت به, شده است و تا حد زیادی تحت تاثیر بحران.

این نام تجاری است که کار با لا فوندا, اسپانیایی هارلم مبتنی بر رستوران و اوایل حامی این محصول که با همکاری آشپز خوزه آندرس جهان آشپزخانه مرکزی و تغذیه بیش از 3000 نفر در هر روز است. کروز نیز در شروع خود را غیر انتفاعی طولانی برگزار شد شور و شوق است که در زمان بیشتر ضرورت بیش از چند ماه گذشته است.

“این به ما عمیق تر چشم انداز به عنوان چیزهایی که همیشه می تواند بسیار بدتر” کروز گفت. “شما نمی توانید کنترل آب و هوا و نه زمانی که این وضعیت فعلی به پایان خواهد رسید. شما می توانید کنترل چگونه شما کار می کنند, چگونه با شما رفتار دیگران و آنچه شما را با این منابع گرانبها همه ما دارای: زمان. ما انتخاب نموده اید به حداکثر رساندن هر سه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>