چگونه یک خط خارج شرکت تجاری راه اندازی تبدیل به یک جدید اسپانیایی تلاش بازیابی

بینش کلیدی:

  • اسپانیایی بازیابی طرح را تشویق شرکت ها برای تنوع بخشیدن به زنجیره تامین خود را با Latino-رهبری کسب و کار.
  • اسپانیایی ستاره را به حرکت به جلو با یک, شرکت, فعال سازی برای ماه میراث هیسپانیک در ماه سپتامبر.

چه چیزی شما را بکنید هنگامی که یک شرکت بزرگ را تنوع طرح راه اندازی است کنار جهانی همه گیر? اگر شما کلودیا Romo Edelman و شما خود را صرف حرفه ای کل بازاریابی بشردوستانه مبارزات شما محوری و پیدا کردن یک راه برای کمک به.

اسپانیایی ستاره بود همه را به راه اندازی مارس 26 با یک ضمانت اجرای خاص و به زبان اسپانیایی نسخه از سرود ملی در روز افتتاحیه این فصل لیگ بیس بال. ابتکار جدید قرار بود یک مارک اسپانیایی مصرف کننده توسعه مبارزات انتخاباتی به نمایش گذاشتن قدرت آمریکا لاتین جامعه با شرکت فعال و تجارت شرکای مانند پپسی, جزر و مد, ورایزون, و بیشتر. سپس COVID-19 اتفاق افتاده است.

اما برای Romo Edelman که پایه و اساس همه ما انسان ایجاد اسپانیایی ستاره آن خاک آشنا. او در حال حاضر جان سالم به در برد بهداشت عمومی بحران در آورده با HIV ابولا و سارس.

A photo of Claudia Romo Edelman

کلودیا Romo Edelman
گتی ایماژ

من انسانی کارگر و متخصص در جنگ و بلایای طبیعی است. این چهارمین همه گیر” گفت: Romo Edelman که نشسته در Adweek تنوع و شمول شورای.

قبل از راه اندازی بنیاد Romo Edelman به کار گرفته بازاریابی و ارتباطات در پروژه های جهانی و سازمان های غیر دولتی مانند سازمان ملل متحد; یونیسف; مجمع اقتصاد جهانی و صندوق جهانی مبارزه با ایدز سل و مالاریا.

به جای فقط قرار دادن, راه اندازی, کل هدف از این ستاره اسپانیایی کمپین چرخد. در حال حاضر اصلی آن ابتکار اسپانیایی بازیابی طرح امداد تلاش متمرکز بر مقابله با بیکاری در جامعه لاتین و بسیج منابع مورد نیاز بیشتر در طول بحران همه گیر.

Text that says The Hispanic Recovery Plan along with a star with an 'eñe' on top

اسپانیایی ستاره

“این یک زمان برای اسپانیایی ها برای متحد کردن تلاش ها و اقدام همراه; COVID-19 در حال حاضر موثر بر ما تمام اما اسپانیایی ها خواهد بود به طور نامتناسبی تحت تاثیر” گفت: Romo Edelman. “ما درک می کنیم اهمیت اقدام هماهنگ برای حفاظت از هر یک از دیگر امروز اما همچنین یک طرح بازیابی به طوری که ما می توانیم به عقب بر گردیم روی پای ما به سرعت به فردا.”

با توجه به ایالات متحده آمریکا هیسپانیک اتاق بازرگانی وجود دارد 4.37 میلیون اسپانیایی متعلق به کسب و کار کمک بیش از 700 میلیارد دلار به اقتصاد آمریکا در هر سال. داده ها نیست و در عین حال در دسترس در چگونه بسیاری از کسانی که کسب و کارهای کوچک باید توقیف در coronavirus بحران اما وزارت اطلاعات منتشر شده در این هفته نشان داد خیره کننده چشم انداز مثبت در نرخ بیکاری. و با بسیاری از مغازه ها و کافه ها و رستوران ها در سراسر کشور مجبور به بستن تحت حکومت بهداشت عمومی اجباری, این احتمال وجود دارد که تعداد زیادی از لاتین متعلق به کسب و کار شده اند direly نهفته است.

کشت از شرکت های جهانی در حال حاضر امضا بر روی ستاره اسپانیایی قبل از این تاریخ راه اندازی. در حال حاضر Romo Edelman است بسیج حامیان مانند Unilever مریخ و زیمنس برای تنوع بخشیدن به زنجیره تامین خود را با آوردن لاتین متعلق به کسب و کارهای کوچک. اسپانیایی ستاره هم اصرار خلاق صنعت برای تمدید قرارداد, کمک های مالی و کسب و کار مداوم به مستقل لاتین کارگران است.

Text with a red eñe that says 'The Hispanic Recovery' and 'A response to COVID-19'

اسپانیایی ستاره

Romo Edelman گفت: کمپین “اساسا هدایت دارایی های ما در حال حاضر” را به شرکت در دراز مدت اقتصادی توانبخشی. “هر بیماری همه گیر در هر منطقه است که در مورد عواقب ثانویه مانند آنچه که ما می رویم به انجام با اقتصاد,” او گفت:. “اگر شما لازم نیست که بهبود طرح آماده رفتن به آن را می کشد.”

کسانی که دارایی های قدرتمند: بیش از 5000 اسپانیایی ستاره سفیران و بیش از 20 کشور گروه های حمایت از امضا در کنار حامیان مالی شرکت ها قبل در نظر گرفته شده راه اندازی. در حال حاضر که شبکه یکپارچه به سوی یک هدف اصلی از گرفتن Latinos بازگشت به کار.

پس از همه گیر بحران تثبیت و رسیدن مردم به کار Romo Edelman برنامه ای برای حرکت به جلو با حوادث و محتوا در اصل برنامه ریزی شده بود و یک ماه سپتامبر فعال سازی برای ماه میراث هیسپانیک Cannes, حوادث در ماه های اکتبر و دسامبر را هیسپانیک رهبری در اجلاس سران و جشن و سرور.

اما در حال حاضر انتظار چیزهایی مانند آموزشی و سالن های شهر و همچنین به عنوان یک منبع آنلاین راهنمای نورد می شود برای اولین بار.

ایالات متحده آمریکا هیسپانیک هستند کمتر کم ارزش و ما نپرسید برای همه چیز” گفت: Romo Edelman. او گفت: هدف اصلی از ستاره اسپانیایی همان باقی می ماند: برای کمک به لاتینی ها در ایالات متحده درک چقدر بزرگ و قدرتمند جامعه آنها واقعا هستند.

“به عنوان یک بازاریاب, من می دانم که چقدر مهم است برای تغییر درک خود,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>