HOV lane restriping در چندین اتفاق می افتد یک شبه در لاس وگاس این هفته

خدمه در حال تنظیم برای شروع restriping بالا اشغال خودرو خطوط در امتداد بزرگراه بین ایالتی 15 و ایالات متحده بزرگراه 95 روز دوشنبه شب ایجاد اضافی همسفری ورود و خروج نقاط نوادا در بخش حمل و نقل روز دوشنبه اعلام کرد.

22 مایل HOV در سیستم اضافه شد به عنوان بخشی از تقریبا 1 میلیارد دلار پروژه نئون. سیستم اجرا می شود از Silverado تگزاس بلوار در من-15 در جنوب به الهورن رانندگی در ایالات متحده 95 در شمال غربی دره.

جدید ورود/خروج امتیاز اضافه خواهد شد پس از restriping تلاش های در حال اتمام است. این کار در اصل قرار است به رخ می دهد در اوایل این ماه اما به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس مربوط به مسائل مربوط به تامین مواد.

“این بیشتر نقاط دسترسی همراه HOV شبکه تسهیل بیشتر و سهولت استفاده برای رانندگان موجب تشویق بیشتر استفاده مشترک از ماشین” گفت: حمل و نقل سخنگوی وزارت تونی Illia.

A new access point حال اضافه همراه من-15 عازم شمال درست در جنوب صحرای بزرگ آفریقا خیابان با دیگری در میان صحرای بزرگ آفریقا خیابان و چارلستون بلوار. در ضمن من-15 عازم جنوب خواهد شد یکی دیگر از نقطه دسترسی درست در جنوب صحرای بزرگ آفریقا با دیگر فقط در جنوب 215 کمربندی.

ایالات متحده 95 عازم شمال را یکی دیگر از نقطه دسترسی بین اسپاگتی کاسه تبادل و مارتین لوتر کینگ بلوار با دو بیشتر نقاط دسترسی در Craig جاده — یکی برای عازم شمال ترافیک و دیگری برای رانندگان عازم جنوب.

این restriping کار را یک شب در این هفته و در نتیجه به طور موقت خط تعطیلی. ثبت نام های جدید نصب و راه اندازی است همچنین بخشی از کار برنامه ریزی شده است.

دوشنبه: I-15 عازم شمال HOV روگذر به ایالات متحده 95 عازم شمال بسته خواهد شد از 6 بعد از ظهر تا 4 صبح سه شنبه. خطوط HOV و داخل خط سفر بسته خواهد شد همراه عازم شمال آمریکا 95 در رانچو درایو.

شنبه-چهارشنبه: خطوط HOV و داخل خط سفر همراه ایالات متحده 95 عازم شمال بین اسکندر و تنها کوه جاده ها بسته خواهد شد از 6 بعد از ظهر پنج شنبه تا 4 صبح جمعه.

چهار شنبه-پنج شنبه: خطوط HOV و داخل خط سفر همراه ایالات متحده 95 عازم جنوب بین ان و تنهاست کوه جاده ها بسته خواهد شد از 6 بعد از ظهر پنج شنبه تا 4 صبح پنج شنبه.

دوشنبه-جمعه: خطوط HOV و داخل خط سفر همراه من-15 عازم شمال بین بهار جاده کوه و صحرا خیابان بسته خواهد شد از 6 بعد از ظهر پنج شنبه تا 4 صبح جمعه.

اضافی یک شبه تعطیل خواهد آمد در تاریخ بعد برای انجام دیگر restriping کار به HOV در سیستم.

تماس با میک Akers در [email protected] یا 702-387-2920. Follow @mickakers در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>