خانه عبادت کنید OK برای بازگشایی این هفته, اما نه همه آماده هستند

نوادا را خانه عبادت دریافت کرده اند به گزارش رزومه زنده خدمات این آخر هفته, اما نه همه آنها آماده هستند برای بازگشایی شده است. و هنگامی که نمازگزاران را بازگشت پس از یک coronavirus-باعث خاموش شدن از چند هفته آنها را ببینید تغییرات اعم از به طور قابل توجهی کوچکتر جمعیت به تغییرات در آیین های سنتی.

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak اعلام کرد که در شخص عبادت خدمات ممکن است رزومه جمعه به عنوان بخشی از فاز دو بازگشایی. اما حضور محدود است و به کمتر از 50 نفر و اجتماعی فاصله دستورالعمل باید نگه داشتن مردم حداقل 6 فوت از هم جدا.

که آخرین بخش دچار سردرگمی Rev. پل مارک Goulet ارشد رهبر جهانی کلیسای لاس وگاس.

Goulet گفت: کلیسا باید خدمات این آخر هفته در هر سه آن دانشگاه با تغییرات که شامل کوتاه تر خدمات (حدود یک ساعت در مقابل 90 دقیقه) و تعداد انگشت شماری از نوازندگان و نه از یک گروه کر. اما Goulet شگفتی که چرا او بزرگترین پناهگاه که صندلی 3,000 خواهد بود محدود به 49 نفر.

Goulet گفت: کلیسا وظیفه نیروی بررسی توصیه های مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و مطالعه فرماندار منظور تعیین اگر محدودیت قانون است و یا صرفا یک پیشنهاد است.

“در واقع ما می خواهیم به پیروی از قوانین. ما فقط تلاش برای کشف کردن آنچه که آنها هستند. آن است که 50 درصد و یا آن را 50? آن را از نوع احمقانه اگر آن را 50,” او گفت:.

“من کاملا راحت با 50 درصد است. این چیزی است که ما در حال برنامه ریزی است. اما این واقعا منطقی اگر آن را 50. که یک کل اجتماعی بسیار فاصله.”

در هر صورت Goulet گفت: خدمات برگزار خواهد شد در این آخر هفته با گزینه های که ممکن است شامل خود پیشرو در خدمات اضافی و یا رزرو برای هر یک از خدمات.

“ما در حال رفتن به باز کردن. که برای اطمینان حاصل کنید,” او گفت:.

کلیسا نیز در جریان خدمات آن را انجام داده است پس حتی قبل از خاموش کردن و Goulet خواستار نمازگزاران که بیمار هستند و یا در معرض خطر برای شرکت در این راه است.

“این چیزی است که ما در حال هل دادن” او گفت:. “ما نمی خواهیم برای قرار دادن کسی در خطر است.”

در فرد خدمات در آهنگ جدید کلیسا در هندرسون نمی بازگشت تا آخر هفته از ماه ژوئن 6 و 7 گفت: برگرد. پل بلوک منجر پاستور.

“ما در حال آماده” بلوک گفت: “ما فقط باید بسیاری از دستگاه برای قرار دادن با هم. ما باید به آموزش مجدد داوطلبان ما. این فقط یک چالش به آن را در یک عجله مد.”

50 نفر محدود خواهد بود یک چالش در کلیسا که در آن چهار آخر هفته خدمات هر یک می تواند به جذب 50 تا 100, او گفت:, و اضافه کردن خدمات اضافی خواهد فشار در حال حاضر کوچک کارکنان.

بزرگترین متغیر است که چگونه بسیاری از اعضای آن احساس راحتی برای حضور در خدمات در فرد است. بلوک گفت: کلیسا ادامه خواهد داد خدمات آنلاین آن را تاسیس چند هفته پیش.

همدلی ارائه خواهد شد تنها در فرم نان با شراب و توزیع بلوک خواهد شد که نقاب و پوشیدن دستکش. که با شکستن لوتری سنت او می گوید اما نمی توان آن را تنها یک: او قصد دارد برای حرکت روز یکشنبه جشن پنطیکاست — هنگامی که مسیحیان معتقدند روح القدس فرود بر رسولان به هفته آینده.

تماس جان Przybys در [email protected] Follow @JJPrzybys در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de