خانه عبور $2.2 T coronavirus بسته امداد

واشنگتن — مجلس نمایندگان تصویب جارو 2.2 تریلیون دلار coronavirus امداد لایحه جمعه پس از قانونگذاران مجبور شدند به تقلا به کنگره که تنها جمهوریخواه bucked ایران با رهبران و تهدید به زور و غیاب رای دادن.

خانه تصویب این لایحه در یک صدا با اتفاق آرا رضایت پس از یک تعداد کافی و یا قانونگذاران بازگشت به فرم یک حد نصاب.

تشکر. کوین بردی R-تگزاس رتبه بندی جمهوریخواه در مالیات-نوشتن خانه راه و وسیله کمیته گفت که زمان از جوهر بود به عنوان تلفات و تعداد بیکاران به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به صعود.

“ما باید در حال حاضر و یا تلفات در زندگی و معیشت خواهد بود به مراتب بزرگتر از” بردی گفت.

نکات برجسته این قانون عبارتند از:

— $1,200 پرداخت نقدی به اکثر آمریکایی ها.

— 500 دلار پرداخت نقدی به اکثر خانواده ها برای هر کودک.

— 500 میلیارد دلار برای شرکت های ایالات, محلی و قبیله ای دولت.

— $367 میلیارد دلار برای کمک به کسب و کارهای کوچک.

— 150 میلیارد دلار برای بیمارستان است.

رهبران هر دو طرف امیدوار به عبور از اندازه گیری توسط رای دادن صدا به جای اعضای پراکنده در سراسر کشور و تمایلی به خطر پرواز بازگشت به کاپیتول.

اما تشکر. توماس Massie R-Ky., پنج شنبه اعلام کرد که او درخواست تماس رول رای با استناد به قانون اساسی نگرانی که قانونگذاران ثبت رای خود را در چنین عظیم هزینه های اندازه گیری است که به طور قابل توجهی اضافه کردن به ملت را بدهی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بدون ذکر Massie نام به نام کنتاکی مجلس یک “سوم رای grandstander وجود دارد” در توییتر.

Massie حرکت قانونگذاران مجبور به تقلا برای بازگشت به پایتخت بود و آماده برای رای دادن.

“من فرود آمد در واشنگتن” Rep. سوزی لی D-Nev. در توییتر نوشت اوایل جمعه پس از پرواز در لاس وگاس.

“آماده برای رفتن رای دادن در #CARESAct دادن مقدار مورد نیاز امداد به خانواده های ما, کسب و کارهای کوچک و بیمارستان دولتی و دولت های محلی و مدارس” لی نوشت.

به عنوان بیمارستان ها و مراقبت های بهداشتی کارگران مبارزه با اعداد متناوب از عفونت از آن پیشی گرفته 85,000 مردم تشکر. دینا تیتوس D-Nev. گفت: در کف خانه است که این لایحه را فراهم می کند “منابع آنها نیاز دارند.”

تشکر. استیون Horsford D-Nev. همچنین در این طبقه به مشتری جلب کردن این لایحه را افزایش مزایای بیکاری و کمک مالی برای خانواده های مبارزه با اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر.

“این بدن است که در اینجا به ارسال یک متحد در پیامی به مردم آمریکا” Horsford گفت. “کمک در راه است.”

Horsford گفت: لایحه افزایش مزایای بیکاری توسط $600 و گسترش طول بیکاری از سه تا چهار ماه.

“ما در حال رفتن بالا و فراتر از آن برای کشور ما کارگران” Horsford گفت.

مجلس سنا در تصویب لایحه 96-0 در روز چهارشنبه. به اتفاق آراء به دنبال روز تاخیر در آورده با حزب دموکرات و سناتور جمهوریخواه که به دنبال به نیشگون گرفتن و کشیدن این لایحه بیش ایدئولوژیک برنامه ها و هزینه های.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا و رهبر اقلیت Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا به دنبال تسریع در تصویب این لایحه در خانه که در آن لذت می برد قوی حمایت هر دو حزب با یک صدا رای به نگه داشتن نمایندگان مجلس از سفر به کنگره از تعطیلات خود را در مناطق و غیر ضروری جلوگیری از قرار گرفتن در معرض coronavirus.

و مک کارتی هشدار داد در واکنش به بازگشت و آماده شدن برای رای دادن در این لایحه به دلیل احتمال که حداقل یک عضو را درخواست یک رول تماس بگیرید.

پلوسی همچنین گفت: آمریکا در یک تماس تلفنی به آماده بازگشت.

با تصویب این لایحه در حال حاضر به مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و او را به ثبت نام در این لایحه به قانون است.

شرایط کمک های ارائه شده توسط این لایحه منع رییس جمهور و مقامات کاخ سفید و اعضای کنگره, و یا کارکنان خود از دریافت بودجه فدرال و یا وام در بسته.

زبان نیز گنجانده شده است برای جلوگیری از شرکت های با استفاده از کمک برای سهام buybacks یا اجرایی جبران یک وضعیت است که خدشه دار سال 2008 وال استریت اعتراض کردند.

نوادا کازینو و هتل ها و گردشگری کسب و کار خواهد بود واجد شرایط برای درخواست کمک طراحی شده برای محافظت از کارگران از اخراج و نگه داشتن شرکت های بزرگ حلال. دولت قانونگذاران و لاس وگاس اتاق بازرگانی تا به حال لابی برای کمک.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

تماس با گری مارتین در [email protected] یا 202-662-7390. Follow @garymartindc در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>