خانه کوه در می رم شرکت مکث خرید در لاس وگاس در میان coronavirus

خانه کوه در می رم شرکت هایی که اقدام به لاس وگاس و دیگر شهرستانها چند سال گذشته کنار گذاشته خرید خانه به دلیل جدید کروناویروس.

Zillow که وارد خرید-و-فروش-سرعت کسب و کار در سال 2018 با لاس وگاس در میان آن شهرها روز دوشنبه اعلام کرد آن را “مکث” homebuying در 24 بازار که در آن عمل Zillow ارائه می دهد برنامه.

سیاتل-شرکت بر اساس بهترین و شناخته شده برای خود را به لیست سایت Zillow.com خواهد شد هنوز هم فروش خانه. اما آن گفت: آن را متوقف فعالیت خرید پس از مقامات در چندین ایالت از جمله نوادا هدایت مردم به ماندن در خانه و یا “غیر ضروری” کسب و کار به طور موقت نزدیک است.

این برنامه برای بازگرداندن Zillow ارائه می دهد کامل عملیات “هنگامی که نگرانی های سلامت عبور و بهداشت محلی سفارشات از میان برداشته شوند” مدیر عامل غنی بارتون گفت: در آزادی مطبوعات.

Zillow نیست به تنهایی. دیگر مبتنی بر وب صفحه اصلی باله نیز پا را از خرید خانه به عنوان coronavirus جرقه جارو تعطیلی در سراسر ایالات متحده می فرستد و اقتصاد کشور را به آشفتگی.

‘به طور موقت توقف’

لاس وگاس می تواند ضربه سخت تر از شهرهای دیگر توسط خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس با توجه به این که آن اصلی موتور اقتصادی – گردشگری – عملا تعطیل. قمار ایالت بسته اند امواج کنوانسیون لغو شده و یا به تعویق افتاد و بسیاری از خرده فروشان را قفل درهای خود را.

هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از ناشناختهها از جمله چگونه کسب و کار باقی می ماند بسته حاوی ویروس گسترش یافته است. اما جنوب نوادا بازار مسکن در حال حاضر چهره خطرناک زمین با توجه به منطقه به طور بالقوه سرسام آور زیان کار و املاک و مستغلات جوانب انتظار فروش به جست و خیز کردن در میان آشفتگی.

سان فرانسیسکو-بر اساس Opendoor – که گفت: در ماه گذشته آن را خریداری نزدیک به 860 خانه در منطقه لاس وگاس در سال گذشته — گفت: نقد و بررسی-مجله روز دوشنبه آن را “به طور موقت جدید توقف فوری خانه ارائه می دهد” از آنجا که از بحران بهداشت عمومی.

آریزونا بر اساس Offerpad گفته است که “در حال حاضر ارائه پیشنهادات جدید به فروشندگان” و سیاتل بر اساس Redfin Corp. نیز گفت: آن را به طور موقت متوقف شد, خرید خانه به دلیل شیوع.

“با تمام شهرستانها تعطیل تقریبا تمام تجارت هیچ کس نمی تواند بگوید آنچه در یک قیمت عادلانه است راست, در حال حاضر, بنابراین ما در حال ساخت هر لحظه ارائه می دهد” Redfin مدیر عامل شرکت گلن Kelman در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد این شرکت انتظار دارد به رزومه کاری خود را ارائه می دهد “تنها زمانی که بازار قابل پیش بینی تر می شود.”

چرخش سریع

این به اصطلاح “فوری” خریداران یا iBuyers را ارائه می دهد پس از مدت ها مردم خانه خود را آنلاین اطلاعات و سپس سعی کنید به فروش به سرعت. Redfin گفت: در اوراق بهادار تشکیل پرونده در ماه گذشته که افرادی که از طریق فروش آن RedfinNow کسب و کار “به طور معمول دریافت پول کمتر برای خود خانه” از اگر آنها تا به حال ذکر شده آن را با یک عامل اما “آنها که پول سریع تر با خطر کمتر و اختلال.”

فوری خریداران شده اند فعال تر در لاس وگاس بیش از سایر بازارها است. با توجه به گزارش ماه گذشته از Redfin, iBuyers اختصاص 4.1 درصد از لاس وگاس خرید خانه در سال گذشته نسبت به 1 درصد در سراسر کشور.

Zillow است گفت: خانه های خود را تا 90 روز قبل از آن تخلیه آنها. Offerpad مدیر عامل برایان Bair گفت: در سال گذشته شرکت خود را به فروش می رساند یک خانه در عرض 100 روز از خرید آن و Redfin گفته است که پس از آن خرید یک خانه آن را می سازد “هر گونه تعمیرات لازم و به روز رسانی قبل از آن را در بازار قرار داده است برای پیدا کردن خریدار بعدی.”

هنوز iBuyers باید مورد مناقشه این تصور که آنها باله با استناد به تنگ خود را به قیمت گسترش می یابد و وابستگی به حجم و هزینه به عنوان مخالف فقط به خرید کم و فروش بالا است.

تماس با الی Segall در [email protected] یا 702-383-0342. Follow @eli_segall در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im