خانه گربه ها با هیچ نشانه گسترش coronavirus به گربه های دیگر در آزمایشگاه

گربه ها می تواند به گسترش این کروناویروس جدید به گربه های دیگر را بدون هر یک از آنها تا کنون از داشتن علائم یک آزمایش در آزمایشگاه نشان می دهد.

دانشمندانی که چراغ کار گزارش روز چهارشنبه, می گویند این نشان می دهد که نیاز به تحقیقات بیشتری به این که آیا این ویروس می تواند گسترش از مردم به گربه ها به مردم دوباره.

کارشناسان بهداشت و درمان باید عنوان که امکان. انجمن پزشکی دامپزشکی آمریکا گفت: در یک بیانیه جدید که فقط به خاطر یک حیوان می تواند به عمد آلوده در یک آزمایشگاه “به این معنا نیست که آن را به راحتی آلوده می شود با همان ویروس تحت شرایط طبیعی.”

کسی نگران این خطر باید با استفاده از “حس مشترک بهداشت گفت: ویروس متخصص پیتر Halfmann. نمی بوسه حیوانات خانگی خود را و نگه داشتن سطوح پاک کردن برای کاهش شانس چیدن تا هر ویروس یک حیوان ممکن است ریختن, او گفت:.

او و همکارانش در دانشگاه ویسکانسین دانشکده دامپزشکی led آزمایشگاه آزمایش و نتایج منتشر شده در چهارشنبه, the New England Journal of Medicine. کمک های مالی فدرال برای پرداخت کار می کنند.

محققان در زمان coronavirus از یک انسان بیمار و آلوده به سه گربه با آن است. هر گربه پس از آن قرار بود با یکی دیگر از گربه که عاری از عفونت است. در عرض پنج روز coronavirus داشت در هر سه به تازگی در معرض حیوانات.

هیچ یک از شش گربه ها تا کنون نشان داد که هر گونه علائم.

“وجود دارد هیچ عطسه هیچ سرفه آنها هرگز یک درجه حرارت بدن بالا یا از دست رفته هر وزن” Halfmann گفت. “اگر صاحب یک حیوان خانگی نگاه آنها … آنها متوجه نمی توانست هر چیزی باشد.”

ماه گذشته دو داخلی گربه ها در بخش های مختلف ایالت نیویورک آزمایش مثبت برای coronavirus پس از خفیف بیماری های تنفسی. آنها فکر به آن را برداشت و از مردم در خانه های خود و یا محله.

برخی از ببر و شیر در باغ وحش برانکس نیز باید آزمایش مثبت برای این ویروس به عنوان تعداد کمی از حیوانات دیگر در سراسر جهان است.

این موارد و جدید آزمایش در آزمایشگاه نشان می دهد “وجود دارد که بهداشت عمومی نیاز به تشخیص و بررسی بیشتر پتانسیل های زنجیره ای از انسان-گربه-انسان انتقال” نویسندگان نوشت.

دستورالعمل از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری می گویند که بر اساس اطلاعات محدود موجود تا کنون خطر حیوانات خانگی, پخش كردن, coronavirus به مردم “در نظر گرفته شده است به پایین.”

دامپزشکی دارو گروه می گوید: “هیچ شواهد نشان می دهد که حیوانات از جمله حیوانات خانگی که ممکن است اتفاقا آلوده توسط انسان در حال بازی نقش مهمی در گسترش COVID-19.” آن تاکید کرد که از فرد به فرد انتقال رانندگی جهانی همه گیر.

این گروه اشاره کرد که بسیاری از بیماری ها گسترش بین حیوانات خانگی و مردم طوری بهداشت است که همیشه مهم: شستن دست های خود را قبل و بعد از دست زدن به حیوانات خانگی و نگه داشتن حیوان خانگی خود را و آن غذا و آب کاسه تمیز….

Halfmann که دو گربه خواب نزدیکی او گفت: نگران نباشید ممکن است بیشتر برای پناهگاه های حیوانات که در آن یک حیوان آلوده می تواند با تصویب این ویروس به بسیاری از دیگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im