Horsford اذعان به ازدواج پس از podcaster افشا رابطه

نوادا, Rep. استیون Horsford روز جمعه اذعان کرد که او می خواهم به انجام یک دیرینه امر با سابق کارآموز برای بهداشت ، هری رید که مفصل در این رابطه در یک سری از قسمت های پادکست و در توییتر.

زن گابریلا Linder گفت: Review-Journal که او “عشق جونز” نام مستعار یک فرد که برای اولین بار شروع به اشتراک گذاری داستان خود را از طریق یک پادکست “معشوقه برای کنگره” در ماه آوریل است. پادکست و مرتبط با حساب توییتر منتقل کرده اند چه او ادعا می کند در حال جزئیات مختلف از امور از جمله ادعا تصویر از یک پیام رد و بدل شده بین Horsford D-Nev. و Linder در سال 2018 است.

او موافقت کرد و به مصاحبه با نقد و بررسی-مجله روز جمعه. او گفت: Horsford ارائه حمایت مالی معرفی به ارتباطات سیاسی و فیلم برداری یک بخش برای پسر جوان در یوتیوب نشان می دهد با استفاده از کنگره کارکنان.

رسید و برای اظهار نظر در Linder این اتهامات در شب جمعه, Horsford ارائه این بیانیه:

“درست است که من تا به حال یک رابطه قبلی خارج از ازدواج من در طی چندین سال. من عمیقا متاسفم برای همه کسانی که تحت تاثیر این تصمیم ضعیف از همه مهمتر همسر و خانواده است. از نگرانی برای خانواده من در طول این زمان به چالش کشیدن من بپرسید که حریم خصوصی ما احترام گذاشته است.”

Linder گفت: این امر آغاز کرد و در سال 2009 زمانی که او ملاقات Horsford — در آن اکثریت رهبر ایالتی نوادا سنا — در طول زمان به عنوان یک کارآموز در سابق آمریکا رهبر اکثریت سنا هری رید در نوادا ، او ادعا می کند او ملاقات Horsford در یک رویداد سپس بعد از آن مرتب به دیدار با او از طریق یک دوست.

آنها تا به حال یک رابطه جنسی که در ادامه به طور متناوب تا سپتامبر 2019, Linder گفت: هر چند این دو باقی مانده در تماس تا آوریل است. Linder هرگز برای Horsford در هر ظرفیت.

در تاریخ 1 آوریل Horsford به نظر می رسد در کودکان یوتیوب میزبانی شده توسط Linder جوان ، Linder خواسته Horsford به نظر می رسد با تماس او را در یک تلفن شخصی و نه از طریق دفتر خود را, او گفت:. (Linder می گوید در پادکست که او پسر خود را در حالی که در رابطه دیگر در حالی که حضور در دانشکده حقوق در دانشگاه سنت توماس در مینیاپولیس, مینه سوتا, در طول یک دوره زمانی که او و Horsford نمی شد با دیدن هر یک از دیگر.)

این ویدئو نشان می دهد Horsford زبان به طور گسترده در مورد سیاستمداران و نقش خود را در طول COVID-19 همه گیر در آنچه به نظر می رسد به واشنگتن در کنگره ، Linder گفت: کارکنان شات تصویری با او و فرستاده آن را به او.

Linder و Horsford متوقف صحبت کردن در مدت کوتاهی پس از ظاهر او گفت:.

خاموش-و-در ارتباط

در مجموع او گفت: رابطه جنسی خود را در محل 2009-10 و 2017-2019 هر چند آنها باقی مانده است در تماس منظم برای کل دهه است.

Linder تاکید کرد او به دنبال آسیب Horsford در طول هر سال یک انتخابات بلکه می بیند او پادکست به عنوان “توانمند سازی سفر” را به عنوان او حرکت می کند از رابطه. او گفت که او نمی پرداخت هر گونه پول برای تولید آن را از او خواسته و یا تماس با هر نامزد در Horsford 4th, مسابقه منطقه. او گفت که او در حال نوشتن یک کتاب در مورد تجربه خود را.

Linder می کند, اما, باور Horsford باید پایان پیشنهاد خود را برای انتخاب مجدد.

“اگر این داستان در سال 2018 (زمانی که Horsford با موفقیت دوباره صندلی پس از آن را از دست داده در سال 2014), او نمی خواهد که در اجرای” Linder گفت. “او به دست آمده این موقعیت تحت ادعای نادرست که او یک مرد خانواده و مرد خدا. او باید یک گام به عقب کفاره و اگر مردم راضی هستند و سپس او می تواند بازگشت به سیاست است.”

Horsford به نمایندگی از منطقه 4 از 2013 به 2014 زمانی که او از دست رفته خود را دوباره حضور در انتخابات به جمهوری Cresent هاردی. او برنده صندلی عقب در سال 2018 و پس از آن در کنگره روبن Kihuen تصمیم ندارد به دنبال انتخاب مجدد به دلیل آزار و اذیت جنسی اتهامات.

Horsford شده است, ازدواج پس از سال 2000 و دارای سه فرزند.

پایان دادن به رابطه

Linder همچنین ادعا کرد او قطع رابطه او با Horsford که او گفت: تا به حال مورد بحث ترک همسر خود را برای او اما نمی تواند انجام این کار در طول سال 2020 انتخابات فصل است.

“من تصمیم گرفتم من نمی توانم صبر کنید سزاوار تر و نمی خواهم به آن شخص نمی,” او گفت:. “و من متوجه شدم کسی که می تواند دروغ در آن راه نیست کسی خواهد بود که محترم به من.”

در سومین قسمت از پادکست Linder گفت Horsford “نگاه کردن به صورت او را در طول سال از هر چیز از یک کار توصیه به حمایت مالی.”

در مصاحبه با نقد و بررسی-مجله Linder کاهش یافته است به استادانه درست شده در این حمایت است. به عنوان یک وکیل او گفت: او نگران گفت: هر چیزی بیشتر می تواند او را در طلاق باید Horsford ازدواج حل شود. (نوار ایالت نوادا سوابق نشان می دهد هیچ کس با نام او محفوظ است و عمل به قانون در نوادا است.)

از نظر جمعه شب Horsford مشاور گفت Linder “هرگز دریافت هر گونه جبران خسارت از کنگره و یا از مبارزات انتخاباتی بیش از این دوره از خصوصی خود رابطه است.”

“این یک رابطه خصوصی از کنگره و این به هیچ وجه مربوط به خود دفتر عمومی” دستیار گفت.

Linder گفت که تا آنجا که او می دانست Horsford هرگز با استفاده از بودجه مبارزه انتخاباتی و یا پول خود را از دولت سنا یا کنگره حساب برای خرید هر چیزی برای او.

وفادار به یک گسل’

Linder که 21 ساله ارشد در UNLV وقتی رابطه شروع ادعا می کند او حال متوجه می شود که Horsford بود که 36 در آن زمان و در حال حاضر 47 استفاده می شود وضعیت خود را به عنوان یک همسر مرد قدرتمند برای استفاده از او و او را کنترل. او هرگز به صراحت خواسته او را به هر کسی بگویم, او گفت:.

“او می دانست که چگونه در عشق با او بودم و او می دانست آنچه که او می تواند انجام دور با” او گفت:. “او می داند که من به حمایت از او. او هرگز به من گفت به نگه داشتن آرام. او به ندارد. او می دانست که من وفادار به یک گسل است.”

او گفت که او در حال حاضر یک “تحقیر” برای مردان در سیاست است که موفق به حمایت از زنان. او امیدوار است داستان او را به عنوان یک داستان احتیاطی به زنانی که در شرکت و یا حتی به دنبال مشابه در روابط با مردان قدرتمند.

Linder گفت: او به تازگی رسیده به Horsford از طریق روزنامه به او به نظر می رسد در پادکست. او گفت: نقد و بررسی-مجله او یک ایمیل در حساب شخصی ظاهرا از Horsford که اشاره او به واشنگتن, دی سی, وکیل, Howard Schiffman.

او گفت: Horsford به او گفت که او فکر می کردند که حل و فصل اوضاع دوستانه و عدم انجام این کار می تواند مضر به همه.

Linder قصد دارد به انتشار یک پادکست جدید قسمت در روز یکشنبه.

تماس با روری اپلتون در [email protected] یا 702-383-0276. Follow @RoryDoesPhonics در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im