قتل ممکن است در دفاع از خود تیراندازی پلیس لاس وگاس می گویند

کلارک شهرستان, دفتر پزشکی قانونی شناسایی کرده است که 51 ساله که کشته شد و پنج شنبه شب در جنوب غربی دره در چه پلیس اعتقاد به دفاع از خود تیراندازی.

او Lonnie Duane Stribling از لاس وگاس, دفتر پزشکی قانونی گفت. Metropolitan Police Department قتل سرهنگ ری اسپنسر گفت: پنج شنبه شب که پلیس بر این باورند Stribling به ضرب گلوله کشته شد در طول یک استدلال در یک کامیون مواد غذایی در فروشگاه پارکینگ.

حدود 8 p. m. روز شنبه, نوادا گشت بزرگراه سپاهی بود پرچم در جاده چشمه های آب گرم و جونز چهار راه یافت و مردم اداره کمک های اولیه به یک مرد مبتلا به زخم گلوله. بیشتر سربازان و ماموران مترو وارد صحنه شدند و یک زن نزدیک با یک تفنگ دستی اسپنسر گفت: پنج شنبه.

اسپنسر گفت: کارآگاهان بر این باورند مظنون و مرد دیگری مشغول به کار بودند در یک کامیون مواد غذایی که قربانی نشان داد. پلیس بر این باورند که سه شروع به استدلال می کنند و قربانی را از جیبش یک تفنگ دستی و پس از آن به ضرب گلوله توسط زن, او گفت:.

سخنگوی پلیس عدن OcampoGomez روز جمعه گفت که تیراندازی خواهد شد ارسال به شهرستان کلارک دفتر دادستان منطقه به عنوان یک امکان دفاع از خود مورد. زن گرفته شده بود را بازداشت پنج شنبه شب اما دفتر دادستان منطقه را تعیین خواهد کرد که آیا او را پس از بازداشت ،

اسپنسر گفت: پلیس بر این باورند که زن ممکن است Stribling را sister-in-law, اما کارآگاهان نشده بود تایید رابطه خود را به عنوان از پنج شنبه شب.

Stribling بود در صحنه مرده. مرگ او حکم قتل ناشی از زخم گلوله به گردن و پزشکی قانونی شدهاند.

اطلاعات بیشتر در مورد عکسبرداری نیست فورا در دسترس است. Stribling مرگ نشانه 28th, قتل مترو مورد بررسی قرار گرفت در این سال با توجه به سوابق نگهداری شده توسط Review-Journal.

تماس با Katelyn در نیوبرگ [email protected] یا 702-383-0240. Follow @k_newberg در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>