بی خانمان باقی می ماند یک نقطه کور در شهرستان کلارک را COVID-19 تصویر

در حالی که آزمایش برای COVID-19 تبدیل شده است در دسترس تر Clark County ساکنان تست از بی خانمان باقی مانده اتفاقی حتی اگر آنها در نظر گرفته در معرض خطر بالا از این بیماری است.

“ما واقعا نمی دانیم که چه شيوع COVID است که در حال حاضر در ما بی خانمان مردم” جنوب نوادا سلامت منطقه خدمات بالینی مدیر JoAnn Rupiper اذعان کرد در یک مصاحبه.

“در چند هفته گذشته ما شده اند تعیین چگونه ما را به انجام این کار (تست) با ما بی خانمان جمعیت.”

یک مشکل این است که کلارک کانتی را بی خانمان “به عنوان یک اولویت بالا” برای تست توسط مقامات بهداشت عمومی که همه گیر وارد وزارت امور خارجه در اوایل ماه مارس با توجه به ایمیل ها از لاس وگاس مقامات به دست آمده توسط Review-Journal.

هر چند بسیاری از بی خانمان ها باید زمینه مسائل بهداشتی و عدم دسترسی به صابون و آب در حال اجرا “SNHD تا به حال هیچ راه حل و نه پاسخ برای بی خانمانی آنچه” Kathi توماس-گیبسون مدیر شهرستان از خدمات اجتماعی نوشت: در مارس 9, ایمیل, پس از دیدار با بهداشت مقامات منطقه. “ادامه خواهد داد به دنبال راه هایی برای حمایت از این کار است.”

Rupiper اذعان کرد که این شهر درخواست کرده بود به کمک تست بی خانمان اما گفت که در زمان سلامت منطقه تا به حال تنها 800 تست کیت که محفوظ برای sickest افراد و مخاطبین خود را.

دیگر مانعی برای تست بی خانمان است که عدم دسترسی به غیر دولتی خدمات است که ارائه تست ، های اخیر از طریق درایو تست عملیات در اورلئان باز بود به هر کسی با یا بدون علائم و اگر آنها وارد شده در یک وسیله نقلیه.

به اشتراک گذاری داده ها تنها آغاز

حتی زمانی که افراد بی خانمان شدند, آزمایش, شهرها و شهرستان و بهداشت و درمان منطقه شد تا زمانی که به تازگی به اشتراک گذاری اطلاعات است.

“ما واقعا نیاز به کار بهتر است در جمع آوری آن داده” Rupiper گفت.

بر اساس یک نظرسنجی از فرد سازمان با نقد و بررسی-مجله حداقل 531 بی خانمان افراد آزمایش شده اند.

شهر لاس وگاس که انجام 442 از کسانی که آزمون گفت: 20 برگشتم مثبت برای ویروس.

که ترجمه به یک 4.52 درصد ميزان عفونت در میان کسانی که مورد آزمایش کمتر از جمعیت عمومی را رای از عفونت است که در ایستاده بود 7.4 درصد در روز جمعه با توجه به وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

سلامت منطقه کاهش یافته است به ارائه تعداد مثبت آزمایش از آزمایش های آن را انجام داده است. سخنگوی استفانی بتل گفت که “سلامت منطقه نمی کند انتشار نتایج جستجو مربوط به فرد تست حوادث در امکانات محلی.”

تست از بی خانمان ها شروع به سطح شیب دار تا در اواخر ماه مارس زمانی که سلامت منطقه شروع به سازماندهی تیم به دیدار یک پناهگاه بی خانمان و یک اردوگاه در هر هفته. به عنوان چهارشنبه, آن را تا به حال تست شده 259 افراد برخی از آنها گنجانده شده در این شهرستان را بالغ.

Rupiper گفت: تیم اعتصاب رویکرد شبیه به یکی از آن توسعه یافته برای مبارزه با هپاتیت A که در تابستان گذشته تولید بیشتر موارد در دره لاس وگاس از آن تا به حال در سه سال گذشته همراه است. بیش از 80 درصد از کسانی که قرارداد این بیماری بی خانمان شدند.

“آن را در مورد تعداد آزمایشات در حال حاضر; آن نیروی انسانی” Rupiper گفت. “ما رو تست کن. در حال حاضر ما باید برای آموزش مردم به آن را انجام دهد.”

ردیابی آزمون

تست درصد بالایی از جمعیت بی خانمان اجازه می دهد منطقه محققان برای انجام تماس ردیابی و پیدا کردن به اصطلاح “خاموش پخش” از COVID-19.

اما استمرار مراقبت جلسه این ماه نشان داد که وجود دارد این است که برخی از سردرگمی در میان مقامات وقتی که می آید به یک valleywide سیستم برای پیگیری نتایج تست و پس از آن تحقیقات است.

زمانی که Rupiper تاکید کرد مقامات برای ایجاد یک تهاتری برای “برخی از نوع هماهنگ اطلاعات مربوط به تست” کریستین کوپر شهرستان دستیار مدیر خدمات اجتماعی به نظر می رسد تعجب است که سلامت منطقه نبود در حال حاضر در حال انجام است.

“من مرتب از ساخته شده با این فرض که SNHD یکی از هماهنگی آن, بنابراین اگر که مورد سپس ما احتمالا نیاز به بحث در مورد که در آن ما می تواند داشته باشد که هماهنگی نشستن,” او گفت:. مهم بود و نه حل و فصل در پایان این نشست است.

میشل فولر-Hallauer Clark County خدمات اجتماعی مدیر گفت: این شهرستان امیدوار بود به یک مقدار زیادی بیشتر آزمایش های انجام شده توسط شرکت است و کار کردن با سلامت منطقه به گسترش هدفمند تست از بی خانمان ها.

“ما در حال ادامه برای پاسخ به COVID-19 بحران برای پیدا کردن مردمی که آسیب پذیر هستند و بر اساس دستورالعمل CDC,” او گفت:.”و در حال حاضر ما در حال شروع به نگاه به سمت بهبودی و چه بازیابی شبیه همانطور که ما حرکت به سوی آینده در حالی که هنوز در پاسخ به این ویروس ناشناخته است.”

به عنوان از آوریل 10, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند یک “جامعه گسترده رویکرد” به COVID-19 در میان بی خانمان که باید شامل همکاری بین محلی و دولت بهداشت و درمان, بخش, توسعه, تیم, مقامات مسکن و دیگر خدمات حمایتی. هر چند آژانس فدرال به رسمیت می شناسد و بی خانمان بودن در معرض خطر بالاتر ابتلا به بیماری های آن را مشخص می کند که در آن تست دستورالعمل که آنها باید آزمایش به جای توصیه به طور منظم برای نظارت بر علائم.

مشکل مشترک در جای دیگر

کلارک کانتی غیر معمول است تا آنجا که داشتن اطلاعات کمی در مورد وضعیت بی خانمان ها گفت: Christopher شاه ماهی, یک جامعه شناس در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی که همکاری یک گزارش در ماه گذشته در بهداشت عمومی و بی خانمانی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

سان فرانسیسکو فقط راه اندازی اولین پیاده روی تا تست سایت در هفته گذشته, اما آن را تا به حال توانایی برای انجام این کار هفته پیش, او گفت:.

“این بیشتر از یک ملی شکست نه داشتن به اندازه کافی آزمایش از گرفتن رفتن” شاه ماهی, گفت:, و اضافه کرد که آتلانتا بوستون شیکاگو و نیویورک شهرستانها که “انجام داده اند بسیار گسترده تر تست” از جمعیت بی خانمان در پناهگاه. و “لس آنجلس تنها شهر من می دانم که واقعا به شدت شدم و شروع به تست unhoused مردمی کمپینگ در خیابان,” او اضافه شده است.

او گفت: در مناطقی مانند شهر نیویورک که در آن بیش از 90 درصد از بی خانمان در پناهگاه تست داده ها ممکن است بسیار دقیق است.

اما در بسیاری از مناطق آن را هرگز خواهد بود کامل, شاه ماهی گفت: به عنوان بسیاری از بیمارستان ها نمی ورود COVID-19 بیماران قرار دارد و یا unhoused زمانی که آنها گزارش موارد است.

“ما در حال رفتن به راه رفتن به دور قادر به می گویند” این است که تاثیر یک unhoused جمعیت در طول یک بیماری همه گیر است و این آسیب است که آنها تا به حال در مقابل این مردم که تا به حال مسکن,’,” او گفت:.

“و اگر ما موج دوم سیاستگذاران نمی خواهید به قادر به داده ها به درک به چه میزان بی خانمانی بود که یک عامل در این است.”

تماس با Briana اریکسون در [email protected] یا 702-387-5244. Follow @ByBrianaE در توییتر. نویسنده کارکنان مایکل اسکات دیویدسون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de