Homebuilding کاهش می یابد و در مارس اما گزارش نشان می دهد نشانه های امیدوار کننده

Homebuilding فعالیت به شدت کاهش یافته است در لاس وگاس در ماه گذشته در میان همه گیر-اقتصادی موجب خاموش شدن است.

اما به عنوان حجم فروش کنه بالاتر از اعماق آشفتگی بدترین ممکن است برای بازار مسکن محلی یک گزارش جدید می گوید.

سازندگان بسته 703 فروش خانه در جنوب نوادا در آوریل 20 درصد از ماه مشابه در سال گذشته و کشیده 443 جدید-صفحه اصلی اجازه پایین 50 درصد نشان می دهد شیب کاهش در ساخت و ساز خط لوله با توجه به آمار منتشر شده روز شنبه توسط سازندگان خانه پژوهش.

متوسط قیمت فروش ماه گذشته بسته شدن بود $377,500 پایین 2.9 درصد در سال بیش از سال.

لاس وگاس اصلی موتور مالی گردشگری موثر تعطیل در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. بازار مسکن به سرعت احساس اثر به عنوان خط لوله از فروش افت سرعت در حال.

بازار است که هنوز هم افتادن هر چند آن را نشان داده است برخی از نشانه هایی از ثبات را از هرج و مرج است.

“به نظر می رسد در این مرحله حداقل که بدترین (اثر) از COVID-19 بحران پشت محلی مسکن صنعت” صفحه اصلی سازندگان تحقیقات جمهور اندرو اسمیت نوشت: در گزارش خود با اشاره به بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید.

Homebuilders’ فروش هفتگی حجم آن فرو برد و پس از همه گیر ضربه برداشت کرده است به تازگی.

سازندگان ارسال شده 329 فروش خالص — به تازگی امضا قرارداد فروش منهای لغو — در پایان هفته 8 مارس. سقوط کرد که فقط 38 در هفته پایان مارس 5 اما منعکس تا 159 در هفته پایان مارس 24 اسمیت گزارش شده است.

لاس وگاس’ اقتصاد شروع به بازگشایی پس از رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak دستور قمار و دیگر نوادا کسب و کار بسته شده در ماه مارس برای کمک به مهار این ویروس را گسترش. اما به طور کلی همه گیر محو بسیاری از دره اقتصاد است.

منطقه لاس وگاس از دست داده و بیش از 200 ، 000 شغل از مارس تا آوریل قرار دادن آن نرخ بیکاری در فک انداختن 33.5 درصد از فقط 4 درصد در ماه آوریل سال گذشته مقامات دولتی گزارش روز شنبه.

هنوز با بازار مسکن نشان دادن نشانه هایی از زندگی بسیاری از املاک و مستغلات جوانب مثبت و خوش بینانه در مورد کوتاه مدت. اما وجود دارد “است که هیچ انکار که مه بسیار سخت و ماه” اسمیت نوشت.

“همه از این حرکت گرفته شده برای خروج از بازار محلی,” او نوشت.

اسمیت همچنین با اشاره به یک “تقریبا غیر قابل باور واقعیت” که homebuilders نشد هر خرید زمین خام در شهرستان کلارک در ماه گذشته.

او نمی تواند به یاد بیاورید که همیشه اتفاق می افتد در طول پنج سال گذشته حداقل.

تماس با الی Segall در [email protected] یا 702-383-0342. Follow @eli_segall در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de