Homebuilding صنعت همچنان قوی حمایتی در طول همه گیر

این اثر از همه گیر انداخته اند جهان به صورت یک حلقه در راه هیچ کس تا به حال قبل از احساس. سن COVID-19 تا ما را تحت تاثیر قرار سیستم بهداشت و درمان, پر, ما, اخبار, تغذیه و تغییر روش زندگی ما و کسب و کار.

با وجود تمام پیش بینی ها با اشاره به پیروزی 2020 هیچ کس نمی تواند پیش بینی کرده اند که یک ویروس را قادر به خاموش کردن لاس وگاس. اما در طول زمان از تراژدی زمانی که بسیاری از آنها احساس ترس و ناراحتی و عدم اطمینان شده است وجود دارد مقدار قریب به اتفاق از شفقت و اعمال محبت.

اگر وجود دارد هر چیزی را می شود گفت: در مورد ساخت و ساز مسکونی در آن است که ما نه فقط در صنعت ما تنگ گره جامعه که در آن هر کس می داند که هر کس; یا شما حداقل می دانم کسی که می داند کسی. ما هم بچسبند و هنگامی که بار سخت جامعه ما می شود و حتی نزدیک تر می دهد و مقدار زیادی از پشتیبانی به یک دیگر و به ما گسترده تر جامعه است.

به نوعی حتی دانستن این است که ما این صنعت هرگز متوقف به مات کردن من. اعضای ما باید با هم متحد شده و اهدا در حدود $500,000 به نوادا COVID-19 نیروی کار.

از طریق رهبری نوادا پيمانكاران فرعي انجمن صنعت ما قادر به تامین مقادیر زیادی از تجهیزات حفاظت فردی از جمله N-95 ماسک عینک ایمنی و دستکش به چندین بیمارستان در سراسر دره به منظور کمک به مراقبت های بهداشتی ما کارگران در خط مقدم.

و حتی به عنوان ما گذشتن از این قلمرو ناآشنا سازمان ما است که هنوز هم قادر به ادامه خیریه ساخت پروژه های از قبیل نوسازی مسکن برای کسانی که نیاز به در جدید ویستا در مرتع پرورش احشام از طریق ما غیر انتفاعی بازوی HomeAid جنوب نوادا.

نزدیک شدن و حمایت از یکدیگر نیست یک ایدئولوژی جدید. ما که از شما لاس وگاس.

داشتن توانایی به سختی و به گزاف گویی در برابر سختی است که یک نمایش بزرگ از انعطاف پذیری است. آن است که آسان نیست feat یا برای ضعف قلب است. اما شما در لاس وگاس انجام این کار بهترین است. بیش از 20 سال گذشته این جامعه به سهم عادلانه خود را از فاجعه است.

ما زندگی می کردند از طریق 9/11 مخرب رکود و اخیرا اکتبر 1. وقت و زمان دوباره شما زدم و این جامعه پیدا می کند یک راه به ایستادگی کردن و قوی تر از روز قبل.

زندگی به عنوان ما آن را می دانم تغییر کرده است. در حالی که ما همه می خواهم به حدس می زنم که “عادی” باز خواهد گشت هیچ یک از ما می دانیم آنچه که در آینده نگه می دارد و یا که در آن ما خواهد شد در چند ماه آینده. هیچ توپ کریستال به اندازه کافی روشن به ما که جواب دادید اما یک نور در انتهای این تونل تاریک. در حالی که همه ما منتظر رسیدن به آن نقطه ما خواهد بود ساده متوجه برخی از چیزهای مثبت که آمده اند از این بیماری همه گیر.

در اجتماعی فاصله دوره کسب و کار باید به طور کامل وارد عصر دیجیتال و اتصال با مشتریان خود حتی از خانه. دوستان و خانواده و همسایگان خود شده اند بیشتر تمایل به چک در روی یک دیگر و بدست خلاق به جشن شادی از زندگی است. بالاتر از همه ما تر متصل می شود. و نشان از مقدار مطلق از نوع حرکات من می آیند از کسانی که در اطراف من با وجود این زمان نامشخص, من خوشبین هستم که یک روز روشن در افق است.

مهاتما گاندی گفت: “در میان تاریکی نور همچنان ادامه دارد.” در ادامه به نگاه خوب در هر روز و تقویت قلب.

همانطور که ما منتظر پایان این همه گیر می رسند به یاد داشته باشید این است که ما چگونه داستان به پایان می رسد, ما فقط در حال انتظار برای روشن کردن صفحه به یک فصل جدید.

Nat هاجسون مدیر عامل از جنوب نوادا صفحه اصلی انجمن سازندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im