صفحه اصلی لیست جست و خیز کردن در لاس وگاس ایالات متحده در میان coronavirus

مالکان مثال کمتر خواص برای فروش به صورت محلی و در سراسر کشور به عنوان coronavirus همه گیر تعطیل اقتصاد گزارش های جدید نشان می دهد.

تعداد خانه های ایالات متحده که آمار بازار در اطراف این آخر هفته گذشته پایین بود 19 درصد از چوب خط حساب کردن از لیست که در اطراف وارد آوریل 1, لیست سایت Zillow گزارش روز شنبه.

کاهش — در زمانی که به طور معمول شلوغ بهار فصل فروش است در مورد لگد کردن — یک تیز برگشت از قبل از دو سال زمانی که شمارش از لیست جدید شروع به پریدن کرد به طور متوسط تقریبا 50 درصد در آن دوره Zillow گفت.

“درک ما از آمریکا شرایط اقتصادی در حال تغییر هفتگی اگر نه روزانه و اوایل نرخ بیکاری قابل توجه پس از آن قابل درک است که برخی از آنها مردد به قرار دادن خانه خود را در بازار” Skylar اولسن ارشد اصلی اقتصاد در Zillow گفت: در انتشار اخبار.

در جنوب نوادا صاحب خانه قرار داده 3,605 تک خانواده خانه ها برای فروش در ماه گذشته 18 درصد از مارس 2019 با توجه به انجمن تجارت لاس وگاس ملکی یا LVR که نیش ترمزی میزند از داده های خود را به لیست خدمات.

به طور کلی این خط لوله از فروش کاهش در جنوب نوادا به عنوان همه گیر ویران کردن اقتصاد با گسترده کسب و کار تعطیل.

با توجه به LVR اطراف 2,540 فروش خانه لغو شد ماه گذشته تا 94 درصد از مارس 2019 و خریداران امضا 3,175, قرارداد فروش, پایین 24 درصد است.

تماس با الی Segall در [email protected] یا 702-383-0342. Follow @eli_segall در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>