برگزاری سهام شرکت افت 7.5 درصد شیوع و سر و صدا نوسانات بازار

بینش کلیدی:

Coronavirus بحران و افزایش قیمت نفت جنگ بین عربستان سعودی و روسیه شتاب اقتصادی اسلاید است که spooking سرمایه گذاران در فقط در مورد هر صنعت.

روز دوشنبه در معاملات متوقف شد در بازار بورس نیویورک به مدت 15 دقیقه تا سرمایه گذاران می تواند با توجه به NYSE جمهور استیسی کانینگهام “هم به جذب اطلاعات را بهتر درک آنچه اتفاق می افتد در بازار و تصمیم گیری درآمده است.” در پایان روز میانگین صنعتی داو جونز بسته 2000 امتیاز به طور موثر به پایان 11 سال گاو-بازار اجرا شود.

در آژانس جهانی این سناریو می تواند در یک زمان بدتر. در حال حاضر با تاکید حاشیه و حداقل رشد شرکت های هلدینگ در بورس NYSE و NASDAQ برای دیدن ادامه قطره در قیمت سهام.

همانطور که از 4 p. m. ET دوشنبه, برگزاری, سهام شرکت کاهش یافته است به طور متوسط حدود 7.5 درصد برای بعد.

IPG کاهش یافت و حدود 9% در حالی که Omnicom از دست داده و بیش از 8 درصد و MDC شرکای کاهش یافته است بیش از 7 درصد. دیگر شرکت های هلدینگ از جمله Publicis Groupe غوطه ور بیش از 5 ٪ در حالی که Dentsu گروه از دست داده و بیش از 8 درصد از سهام آن قیمت در روز است.

اجماع در میان تحلیلگران صنعت است که شاید قابل پیش بینی: آبشار اخبار بد و بحران اقتصادی نمی تواند در یک زمان بدتر. در عین حال برخی از تحلیلگران نقره لنت حتی در نور از چالش است.

تاثیر coronavirus

هنگامی که شرکت های هلدینگ گزارش خود را در سه ماهه چهارم و سال درآمد نتایج ماه گذشته مدیران اجرائی خود را تا حد زیادی متمرکز بر چگونگی وقوع امر تاثیر خود را چینی عملیات. به عنوان اپیدمی گسترش جهانی آن را تبدیل به طور فزاینده ای روشن است که وجود دارد کوتاه مدت حل کنند.

کریگ Huber, رسانه تحلیلگر در Huber تحقیقات همکاران گفت: ماهیت جهانی شرکت های هلدینگ است که بدون شک کمک به بازدید خود قیمت سهام به عنوان محلی تبلیغات بازار در معرض خطر کشورهایی مانند چین و ایتالیا و کره جنوبی به احتمال زیاد احساس تاثیر شیوع.

“من فکر می کنم آخرین downdraft در سازمان آگهی’ سهام است که با توجه به عدم اطمینان از coronavirus و تاثیر بالقوه در اقتصاد محلی و تبلیغات و بازاریابی و هزینه های سطح” Huber گفت. “اضافه ترس است که آن را سرعت بخشیدن به هر یک از این صنعت در دراز مدت فشار امتیاز؟”

با توجه به Huber برخی از روند در حال انجام است که بر شرکت های هلدینگ—مانند بازاریابان در حال حرکت بیشتر کار در خانه و به مشاوران—به طور بالقوه می تواند تبدیل به تشدید coronavirus نگرانی به عنوان مارک های retool استراتژی های بازاریابی خود را در نور از وقوع.

برای سازمان های که کمک برندها قرار داده و در حوادث لغو از حوادث در مقیاس بزرگ مانند SXSW و 2020 BNP Paribas Open مسابقات تنیس نیست و به خوبی جواب. در حالی که تجربی و رویداد سازمان فقط کسری از شرکت های هلدینگ—برای مثال Huber برآورد IPG درآمد از آنها حدود 2%—ادامه لغو وقایع است “اضافه شده نقطه فشار” که او گفت: این شرکت باید با دست و پنجه نرم در بالای هر چیز دیگری.

جی Pattisall اصلی تحلیلگر Forrester گفت: این امر می تواند زودرس می گویند که اخیر سهام اسلاید خاص صنعت. او گفت: “برگزاری شرکت “دچار همین نوسانات است که تمام صنایع را تجربه کرده اند در دو هفته گذشته” به دلیل شیوع.

“من فکر نمی کنم چیزی وجود دارد به ویژه در مورد تبلیغات و یا سازمان صنعت نشان می دهد در غیر این صورت” Pattisall گفت. او همچنین اشاره کرد که پنج تن از عمده برگزاری شرکت به تازگی گزارش کاهش درآمد برای سه ماهه چهارم و سال 2019 به عنوان یک کل و در نتیجه قطره سهام نامربوط به کوروناویروس.

Pattisall گفت: ممکن است برخی از انواع تبلیغات به خصوص تلویزیون پخش آنلاين و دیجیتال می تواند دیدن یک چشم انداز مثبت اگر “بخش قابل ملاحظه ای از جمعیت” شروع به صرف زمان بیشتری را در خانه به seclude خود را از ویروس. این می تواند در هزینه های دیگر مانند خارج از خانه و تجربی. حتی پس از, پس از شرکت های هلدینگ شامل طیف وسیعی از سازمان ها و تخصص آنها می تواند محافظت از اثرات تبلیغ صرف تخصیص مجدد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im