نفس خود را نگه دارید, لاس وگاس: بازگشایی به ارمغان می آورد راز بزرگ

چند لحظه در زمان گریبانگیر جنوب نوادا با چنین وحشتناک واقعیت به عنوان coronavirus. چند جمله ویرانگر شرایطی باید آزمایش آن حالت ارتجاعی.

و در حال حاضر شهر (بیشتر) باز برای کسب و کار.

چگونه گردشگران و مردم محلی پاسخ به بلند کردن اجسام از رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak را بسته سفارشات را تعیین می کند شهر را به پایین خط.

بیش از هر نقطه بر روی یک نقشه از ایالات متحده, Las Vegas, باید صعود شدیدترین و خائنانه ترین کوه برای دوباره رسیدن به یک قله رفاه مالی. ما متمایز این راه متکی به گردشگری به عنوان نیروی محرکه برای ثبات اقتصادی.

شده است در اینجا قبل از

“شما باید به یاد داشته باشید که قبل از این اتفاق در ژانویه و فوریه, ما تا به حال قوی اقتصاد و کسب و کار پررونق شد و اعتباری در دسترس بود” گفت: Derek Stevens صاحب D لاس وگاس و دروازه طلایی. “من فکر می کنم همه چیز می تواند گزاف گویی بسیار به سرعت.

“ما شده اند از طریق بار دشوار قبل از. رکود اقتصادی در سال 2008 و 2009 و چه اتفاقی برای بازار مسکن. زمان پس از 9/11 که مردم مردد به پرواز و صنعت هواپیمایی بود و نهفته مانند آن است که در حال حاضر که تا حد زیادی اثرات لاس وگاس از نظر گردشگری است.

“اما ما دیده می شود کشورهای دیگر با قمار باز این آخری (هفته) شده اند و قادر به نشستن و از آنها یاد بگیرند. من فکر می کنم در لاس وگاس به عنوان یک کل تنظیم شده است به امن و در شکل و خوب است که ما بازگشایی شده است.”

کوچک در دامنه و بزرگ در امید ارتقاء ارائه شده توسط Stevens این هفته تحویل یک نگاه اجمالی از آنچه ممکن است رخ دهد اگر و هنگامی که در لاس وگاس می رود دلخراش از تاریکی به آن مرسوم خیره کننده خود را.

او ارائه 1,000 رایگان یک راه پرواز به لاس وگاس از 24 شهرستانها ایالات متحده و افزود: 1,000 بیشتر دو ساعت بعد. بیش از 12000 امیدوار اعمال می شود.

در پایان مردمی از 33 شهرستانها در سراسر پنج هواپیمایی در حال برنامه ریزی برای سفر است.

شاید که جواب میده. شاید این شهر برای اولین بار بطور منظم احساس گذشته خود را به منظور کشف چه بود و پر رونق در حال حاضر تنها چند ماه پیش.

شاید به عنوان Stevens گمان انواع مستقل مسافران که هنگامی که وارد سالن اعمال و جذاب کمی در خیابان های اصلی خواهد بود که همان کسانی که در حال حاضر منجر به تجدید حیات.

شاید لمس کمی از زمان وگاس خواهد پرش شروع چیزهایی که تا به میلیون ها نفر از مردمی احساس می کنید به اندازه کافی امن به آغوش نوار برای آن در سطح جهانی سرگرمی و عظیم کنوانسیون.

قطره ای می شود جریان

این شماره ها پر از بدبختی است.

جهانی سفر و گردشگری در بازار است که انتظار می رود برای از دست دادن 100 میلیون شغل در سراسر جهان در سال 2020 است. بازدید بین المللی به ایالات متحده آمریکا برآورد شده است برای کاهش 54 درصد است. هزینه های مصرف کننده در سراسر کشور کاهش یافته است و نزدیک به 14 درصد در میان COVID-19. بودجه شده اند کاهش در نوادا مانند یک چوب شرکت ممکن است که جنگل طبيعي به حساب ميآيد.

ورزش حرفه ای ممکن است به کمک برخی از. لاس وگاس می تواند انتخاب شود به عنوان یک مرکز شهر باید NHL برگشتی رخ می دهد. این اظهارات می تواند گزارش برگزاری اردوی آموزشی در هندرسون تسهیلات قبل از مراسم تحلیف فصل در Allegiant ورزشگاه.

اما احتمال انجام تمام موارد بالا در مقابل طرفداران هیچ نوع قرار می دهد چین چین و در کل بهبود از طریق سرگرم کننده و بازی های تئوری.

“اگر کسی به شما می گوید که آنها می دانند که آنچه قرار است رخ دهد آنها در حال کشیدن پای خود را, گفت:” دکتر رابرت پارکر استاد جامعه شناسی در UNLV. “هیچ کس نمی داند و با توجه به آنچه اتفاق می افتد با اقتصاد مردم چگونه ممکن است واکنش نشان می دهند در شرایط اضطراب و افسردگی است.

“من فکر می کنم ما یک آینده نامشخص. مردم در حال رفتن آجیل. آنها در اشتباه هستید. آنها درد و رنج تروما از اقتصاد که در آن بیش از 40 میلیون را برای اعمال بیکاری است. من فقط می توانید تصور کنید که چه چیزهایی ممکن است نگاه مانند در انتهای دیگر.”

در حال حاضر از آن زمان به تمرکز بر روی شروع دوباره.

تماس نویس اد Graney در [email protected] یا 702-383-4618. او شنیده می شود “مطبوعات جعبه” ESPN Radio 100.9 FM و 1100 هستم از 7 تا 10 صبح دوشنبه تا جمعه. Follow @edgraney در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im