هیلتون و ماریوت دیدن سود در Q1 اما Coronavirus’ تاثیر بود در حال حاضر روشن

بینش کلیدی:

  • به عنوان Q1 تنها تحت پوشش حدود یک ماه از این بیماری همه گیر در سراسر جهان تاثیر هتل مارک های هشدار دهنده از یک بزرگتر Q2 رها کردن.
  • اما مدیران امیدوار است که Q2 خواهد بود که بدترین آن می شود با بهبود در راه است.

با وجود مدیریت به اضافه یک سود کوچک در سه ماهه اول مدیران در دو تا از بزرگترین ایالات متحده هتل برندها در حال هشدار به سرمایه گذاران در مورد وحشیانه آسیب به خود financials آمده است.

“ما فراموش نمی کنم ما در سه ماهه اول نتایج ارائه بینش روشن به محیط فعلی گفت:” کریس Nassetta, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت هیلتون. “با توجه به زمان گیر ما انتظار داریم یک مقدار بیشتر چشمگیر بر روی ما تاثیر سه ماهه دوم نتایج.”

اما در طول دو سال گذشته کاهش درآمد در حال حاضر نسبتا چشمگیر: هیلتون گزارش Q1 درآمد از نزدیک به 18 میلیون دلار در اواخر هفته گذشته در حالی که ماریوت گزارش 31 میلیون دلار است. در همین زمان در سال گذشته هیلتون ساخته شده حدود 159 میلیون و بیش از آن از 6 ، 000 خواص در حالی که ماریوت ساخته شده $375 میلیون بیش از آن بیش از 7,500 خواص.

حتی اگر برخی از مهمان نوازی مارک شده اند قادر به نجات برخی از درآمد های مسکن ضروری کارگران و خط مقدم پاسخ های داخلی و بین المللی سفر کرده است حفره حفره و در نتیجه اخراج و سطوح خالی دیده نمی شود پس از رکود بزرگ.

با توجه به آمریکایی هتل و محل سکونت ارتباط حداقل 70 درصد از کارکنان هتل در سراسر کشور را هم گذاشته شده و یا furloughed در حالی که بیش از هشت در 10 اتاق نشستن خالی است.

هیلتون دیدم سال بیش از سال درآمد هر اتاق در دسترس (RevPAR) افت 57 درصد در ماه مارس و 90% در ماه آوریل است. ماریوت دیدم همان سقوط در RevPAR در ماه آوریل است. در سطح جهانی هیلتون است به حالت تعلیق عملیات در حدود 16 درصد از آن هتل ها بسته 10 درصد از آن هتل ها در آمریکا و 60 درصد از آن هتل ها در اروپا است.

هر دو نوازی زنجیر در کنار Airbnb اعلام جدید تمیز کردن طرح دو هفته پیش به سهولت نگرانی های مشتری در مورد کوروناویروس. ماریوت مدیر عامل شرکت آرن Sorenson گفت که او فکر نمی کند که این طرح خواهد بود بیش از حد پر هزینه در کوتاه مدت به خصوص به عنوان مارک های در حال گذراندن کمتر از همیشه در خدمات مانند مواد غذایی و آشامیدنی.

در حالی که در سه ماهه بعدی درآمد خواهد بود گریم آشکار کامل گسترش Covid-19 و تاثیر آن بر صنعت رهبری در هر دو علامت های تجاری باقی می ماند و امیدوار است که بهبود ممکن است در نزدیکی.

“روند منفی به نظر می رسد به کف در سراسر جهان” Sorenson گفت. “جدید رزرو همچنان به انتخاب کنید تا با تقاضا محور داخلی سفر.”

که اثر Sorenson گفت ماریوت خواهد بود با تکیه بر آن Bonvoy برنامه های وفاداری است که بیش از 13o میلیون عضو اگر چه او نمی استادانه درست شده بیشتر است. او همچنین گفت ماریوت خواهد مسئله کارت های هدیه برای آینده باقی می ماند هتل در 20 ٪ تخفیف.

“چین به نظر می رسد به دوره نقاهت و برگزاری” سورنسن گفت. “به دنبال در ایالات متحده, ما دیدن درایو به بازار به عنوان قوی ترین—که هر دو اوقات فراغت و محلی و منطقه ای کسب و کار است که وابسته به خودرو است.”

او همچنین اشاره کرد که برخی از شهرستانها از جمله شیکاگو و سن آنتونیو که به راحتی قابل دسترس توسط ماشین را دوباره بجای اول برگشتن قبل از نیویورک است. هیلتون در Nassetta مشترک مشابه ضریب اطمینان گفت که این برند که “retooling” رویکرد خود را برای آینده قابل پیش بینی و تاکید کرد که داخلی و محلی سفر باز خواهد گشت های بین المللی و کسب و کار سفر.

“طبیعی واکنش انسان است” من می خواهم به حرکت می کند من می خواهم به خارج شدن من شروع به احساس امن و من قصد دارم به خارج شدن از خانه من'” Nassetta گفت. “‘شاید من حرکت در اطراف منطقه شاید من رفتن به این منطقه در کنار درب. در نهایت من می خواهم برای عبور کشور است.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net