در اینجا چه چیزی در فروشگاه برای خرده فروشی در سال 2020

حتی قبل از رکود اقتصادی سال 2008 علائم وجود دارد که در بخش خرده فروشی دچار مشکل شد. بسیاری از برندها در آن زمان نمی, نمایش آنلاین به عنوان یک تهدید و هنگامی که آنها شروع به احساس اثر در 2010s, آن را خیلی دیر شده بود برای بسیاری از.

اهرمی buyouts توسط سهام خصوصی از امثال J. Crew و Gymboree در اواخر سال 2010 استوار بر رشد خارج از کشور به زودی شک و تردید عمل. نوجوان خرده فروشان از قبیل مهر و موم و مرطوب و نرم افزار ” فاقد مشتری وفادار پایگاه برای ثبت ورشکستگی در اوایل سال 2015 و در اواخر سال 2014 بود.

حتی خارج شده و هدف به نظر می رسید در خطر قبل از اینکه آنها متوجه شدم که به رقابت با آمازون, آنها تا به حال به صرف و سرمایه گذاری آنها.

خرده فروشی امروز یک میدان نبرد با نقدی غنی آمازون هدف و خارج همه مبارزه برای سهم بازار ارائه به مصرف کنندگان تا کنون-کالاهای ارزان تر و بیشتر راحتی یارانه ترازنامه خود را.

این نهاد افزایش فشار بر رقبای خود به خلاق تر از همیشه به تحریک خریداران برای بازدید از هر دو جسمی و فروشگاه های آنلاین.

در ماه دسامبر Adweek مشخص شده تعدادی از روند وسیع در سراسر خرده فروشی ما دیدن این سال از جمله بیشتر شبکه های رسانه های صوتی, خرید, شخصی بهبود تجربه مشتری و افزایش توجه به مصرف کننده و حفظ حریم خصوصی.

اما وجود دارد نیز مهم است روند توسعه در بخش خاص. در اینجا یک نمای کلی.

پوشاک

صنعت پوشاک است که به احتمال زیاد شاهد یک مشخص شده کاهش در مراکز خروجی شبیه به fallout در حومه خرید-مرکز فضایی می گوید: Andrea وایس از بنیانگذاران O اتحاد خرده فروشی مشاوره شبکه.

Sucharita Kodali یک مدیر خرده فروشی تحلیلگر Forrester Research موافق است. “که به نظر می رسد بعد از مهره های بازی دومینو به سقوط. آن را بیش از حد آسان برای دریافت ارزان آنلاین کالا و برندها نیست قرار دادن خوب کالا در رسانه ها به درایو شما وجود دارد,” او می گوید.

رسانه ها بستگی دارد درخواست تجدید نظر از علامت های تجاری عمده فروشی به فروش می رسد در آنها توضیح می دهد وایس. اگر آن علامت های تجاری از دست دادن ربط و سپس فروشگاه های جلوگیری از حمل آنها بس بود یک قرعه کشی در مراکز خروجی. این چالش می شود به خصوص حاد به عنوان فروشگاه های جایگزین میراث مارک های با برچسب معاصر مانند بنابو ها, Madewell و Topshop.

“تنها [خروجی مراکز] که به خوبی قرار داده شده و به خوبی نگهداری می شود موفق خواهد بود” یادداشت گرگ Portell سرب شریک شرکت مشاوره کارنی.

Kodali اما می گوید که اگر فروشگاه های خروجی در آغوش یک “قطره” مدل شبیه به streetwear, آنها ممکن است شانس زنده ماندن داشته باشند. “اما این کالا نیست که قانع کننده و بازاریابان نیاز به مراتب بیشتر خلاق,” او می گوید. “آنها بیش از حد گره خورده است تا در گوگل جستجو کلمات در حال حاضر و نگه می دارد که آنها را از فکر کردن خارج از جعبه.”

رستوران

در رستوران فضا نگاه زنجیره ای به ادامه افزایش سالم گزینه های منو از گیاهی پروتئین به keto به Whole30.

Denny’s, برای مثال, یکی از جدید ترین جریان اصلی رستوران های زنجیره ای برای گسترش گیاهی برگر ارائه شده توسط فراتر از گوشت از راه اندازی اولیه در سال 2019 در لس آنجلس مکان به آن سایت ها در سراسر کشور.

اما در حالی که گیاهی پروتئین ها به طور فزاینده خواهد بود در منو این روند خواهد بود و بیشتر شبیه به زمان شیر جو پدیده Kodali می گوید. شیر جو برای یک بخشی از این بزرگتر شیر جایگزین دسته و دو و حتی جهانی جایگزین لبنیات دسته است که به سرعت در حال رشد است و هنوز هم یک بخش کوچک در مقایسه با زمانی که به لبنیات.

در سال 2018 این دسته بود به ارزش حدود 18 میلیارد دلار در سراسر جهان که شامل همه جایگزین محصولات لبنی نه تنها نوشیدنی. در این مرحله گیاه مبتنی بر پروتئین به مصرف کنندگان در انتخاب های بیشتر برای رانندگی ترافیک.

رستوران ها ارائه گزینه های وابسته به شیوه زندگی و ترجیحات یک روند است که در اینجا به ماندن می گوید: Sara Al-Tukhaim یک خرده فروشی تحلیلگر در Kantar. “این در مورد مردم این گزینه است.”

مواد غذایی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de