در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده در داخل جزر و مد سوپر باول #LaundryLater اتاق جنگ

این جمعه. بازی بعد.

این خاص سهشنبه خاص است اما نه به این دلیل امروز بازی در میامی تعیین کننده ملت را بهترین تیم فوتبال. و نه آن است که به دلیل ویژه روزمره آمریکایی ها قرار داده و تفاوت های خود را کنار گذاشته و با هم آمده است.

نه به این استان ویژه است زیرا بسیاری از مردم در نگاه دقیق همان چیزی که در همان زمان یک شاهکار است که تبدیل شدن به طور فزاینده ای نادر در عصر دیزنی+, Fortnite, پینترست و Pornhub جهان است. امروز مارک های مختلفی در حال پرداخت یک رکورد $5.6 میلیون دلار برای 30 ثانیه است که آنها امید حدود 100 میلیون نفر خواهد شد و شاهد همه در همان زمان و میلیون ها نفر بیشتر بعد. فشار به این لحظه تعداد بالا است.

من در حال حاضر در 16 طبقه کنفرانس اتاق در یک ساختمان اداری نه چندان دور از میدان تایمز در میدتاون منهتن. امشب این یک جنگ اتاق ساخته شده از 40 نفر همه حمایت از یک نام تجاری با چند لکه امروز در بازی بزرگ است. که با نام تجاری جزر و مد است. بیشتر از همه از آنها از پراکتر و گمبل را بافته آژانس است که ترکیبی از روابط عمومی و تیم های خلاق است. هدف از این شب: تقویت جزر و مد پیام در سراسر رسانه های اجتماعی. جلب توجه کنید و مطمئن شوید که توجه مثبت است.

1,000-فوت مربع فضا در شکل مستطیل شکل شامل یک جدول سفید در حال اجرا پایین وسط با سه تلویزیون بزرگ صفحه نمایش قرار داده شده در یک پایان. سمت چپ مانیتور نمایش داده ها را از یک شرکت به نام NetBase; برداشت خالص احساسات در حال ظهور موضوعات — چیزهای شبیه به آن. حق نظارت را نشان می دهد Tweetdeck با 10 ستون های مختلف ردیابی های مختلف جزر و مد مربوط به اصطلاحات و عبارات. وسط صفحه نمایش کاملا به طور طبیعی نمایش بازی.

تنقلات و نوشیدنی ها همه جا هستند. پاپ کورن, آجیل مخلوط, Doritos, کوچک, snickers, میله, کک, Sprite, تاج اضافی. در آشپزخانه فقط مجاور به اتاق جنگ است و یک بوفه از را-خود-خود Chipotle. نیز وجود دارد یک سبز کیک به معنای شبیه به یک زمین فوتبال است.

در طول شب من دیدن یک زن با پوشیدن لباس قرمز جزر و مد پیراهن و دیگری در آبی جزر و مد پیراهن. مطلقا هیچ کس پوشیده است هر چیزی که برای شناسایی آنها به عنوان یک فن یا Kansas City Chiefs یا سان فرانسیسکو 49ers.

هسته اعضای تیم جزر و مد در حال wcpo و ارتباطات و مدیر در Procter & Gamble متی Wormington نام تجاری مدیر ارتباطات در Procter & Gamble و جنی ماکسول, مدیریت نام تجاری در جزر و مد. سه نفر از آنها را به نشستن به طور مستقیم در سراسر از من.

وقتی که من تا حدود 5:30 آنها در حال انجام نهایی چک. آنها به صرف ماه آماده و دارای یک زرادخانه از فایل های Gif و کپی در آماده سازی برای تقریبا هر سناریو تصور همه نتایج. مانند بازی خود نتیجه را چگونه درک عمومی و واکنش نشان می دهد به مبارزات انتخاباتی خود را ندارد از پیش تعیین شده. Molski, Wormington و ماکسول در اینجا به مطمئن شوید که جزر و مد برنده است.

اما آنچه می تواند به اشتباه ؟ جزر و مد پیشرو در مواد شوینده با نام تجاری در کشور با توجه به تحقیقات بازار شرکت millward brown. کمپین شات ویرایش شده و آماده است. و آن را مانند شکیرا در حال رفتن به خوردن یک جزر و مد غلاف در حاصل کار دو تیم نشان می دهد. اگر هر چیزی ماکسول می گوید من او را بزرگترین نگرانی است زندگی می کنند تا به استانداردهای تعیین شده توسط جزر و مد آخرین مبارزات رختشویی شب و این جزر و مد Ad.

سپس دوباره احتمالا بدترین پاسخ قابل تصور است بی تفاوت سکوت. تیم جزر و مد نمی خواهید که.

نیمه اول

کیکآف.

“شما بچه ها آماده است ؟” می پرسد جنی با شور و شوق. “در اینجا ما بروید!”

برای آنچه احساس می کند مانند اولین بار پس از من وارد اتاق رویکردهای چیزی نزدیک به آرام. همه در یک صفحه نمایش خیره آیا آن را در یک لپ تاپ و گوشی های هوشمند و یا یکی از سه تلویزیون. من می توانم مجزا کسی کرک باز می توانید از چیزی در آشپزخانه پشت سر ما. کسی کودک نو پا است به آرامی راه رفتن در اطراف اتاق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>