در اینجا چگونه ناشران در حال آماده سازی برای یک سنگی Q2 و باقی مانده 2020

The New York Times, گانت و اخبار Corp. هر گزارش درآمد سه ماهه این هفته ریختن نور بر روی ملال انگیز شروع به 2020. مانند بسیاری از صنایع دیگر رسانه ها شرکت داشته اند به موسسه هزینه-کاهش اخراج و furloughs با توجه به کاهش در تبلیغات و نزدیک به سازندگان: از وقایع کسب و کار.

این هفته درآمد سه ماهه تماس های اضافی را نگاه اجمالی در چگونه کسب و کار رسانه های منتقله فشار از همه گیر و همچنین برق امید. در اینجا پنج takeaways:

اشتراک دیجیتال هستند تا با وجود رسانه ها و نشریات قرار دادن روزنامه نگاری در مقابل paywalls

نیویورک تایمز گانت و اخبار Corp. هر گزارش رشد در تعداد اشتراک. نیویورک تایمز گزارش شکستن رکورد چشم انداز مثبت (بیش از 39 درصد رشد نسبت به Q1 سال گذشته) از 587,000 شبکه جدید دیجیتال اشتراک. گانت شاهد 29 درصد رشد در اشتراک در مقایسه با سال گذشته به حدود 863,000 اشتراک دیجیتال. اخبار پارسیان داو جونز خواص دیدم 20 درصد رشد در دیجیتال-تنها مشترکین به بیش از 2.5 میلیون که به میزان 15 درصد رشد در دیجیتال تنها-مشترکین به تنهایی در وال استریت ژورنال.

Covid-19 پوشش است که در ادامه به جذب شکستن رکورد ترافیک

از اواسط ماه فوریه گانت دیدم بیش از 650 میلیون بازدید در آن Covid-19 پوشش. وال استریت ژورنال به حال آنچه که شرح داده شد در آن درآمد تماس به عنوان “رکورد ترافیک” در سراسر شبکه. این بار تبدیل برخی از خوانندگان خود که انحراف جوان و جغرافیایی و قومی متنوع تر از آن نمونه مشترکین به پرداخت به مشتریان.

“شما می توانید این را به عنوان یک دوره که در آن ما در حال تکیه به بسیار قوی تقاضا” گفت: مردیت Kopit Levien, NYT اهسته بازمزمه ادا کردن طول آن درآمد تماس بگیرید.

مجازی انجام شده است (بیشتر) با موفقیت

از ماه مارس 95 درصد از گانت کارگران که مربوط به تولید یا تحویل شده اند کار از خانه که به مقدار بدون تغییر در عملیاتی یا مالی اختلالات, گانت گفت: در آن درآمد تماس بگیرید. نیویورک تایمز کارکنان نیز تا حد زیادی مشغول به کار از خانه از مارس. مدیران گفت: کارکنان در اوایل این هفته آنها نباید انتظار پشت در اتاق تا بعد از سپتامبر. 8.

“با توجه به زمان اثربخشی کنترل از راه دور کار ما باور نمی کنیم این تصمیم خواهد تاثیر قابل توجهی بر نتایج کسب و کار” گفت: بار رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت مارک تامپسون اشاره کرد که کارکنان به دست آورد “سطح بالایی از بهره وری است.”

چاپ تبلیغات پایین حدود 20%; تبلیغات دیجیتال است که بالا و پایین

در گانت چاپ تبلیغات پایین بود 21.2 درصد نسبت به سال گذشته با چاپ آگهی درآمد بالغ بر $267.6 میلیون دلار در این سه ماهه. این بار گزارش کاهش چاپ و تبلیغات 20.9% که به مبلغ 55 میلیون دلار درآمد. تایمز با اشاره به چندین دسته بندی آگهی که تحت تاثیر Covid-19 خاص, لوکس, رسانه و سرگرمی است.

“ما باید یک بزرگتر غلظت تبلیغ در اعداد کوچکتر از دسته” Kopit Levien گفت. این بار نیز شاهد یک کاهش در تبلیغات دیجیتال از 8 درصد آن به مبلغ درآمد حاصل از $51.2 میلیون.

چاپ و تبلیغات در Dow Jones با کاهش 18 ٪ از سال قبل بود اما جبران رشد قابل توجهی در تبلیغات دیجیتال است که رشد 25 درصد نسبت به سال قبل است. به عنوان اخبار Corp. اجرایی رابرت تامسون گفت: دو بار بر روی درآمد خود را تماس “این کاملا مشخص شده مقایسه عملکرد نیویورک تایمز.”

رسانه های سازمان در حال تلاش برای کشف کردن آنچه در آینده

اکثر نشریات نیروبخش خود را برای سه ماهه آینده به ضربه سخت.

NYT رهبری گفت: کار کاهش احتمال دارد اما هیچ کدام که بر “روزنامه نگاری است.” به طور کلی تامپسون گفت که او انتظار سرشماری به رشد تا پایان این سال است.

بدون دادن جزئیات اخبار Corp. رهبری گفت: پتانسیل کاهش خواهد آمد پس از “پرده ارزیابی” کسب و کار “هنگامی که جهان در نهایت بازگشت به جدید غیر طبیعی” تامسون گفت. در میان کسانی که کاهش در شرکت مادر شامل تنظیم های اجرایی پرداخت خواهم که از اجرایی رئیس روپرت مرداک که چشم پوشی خود را سالانه جایزه نقدی. تامسون را تنها 25 درصد از سالانه خود را پاداش.

مالی کاهش در حال حاضر در محل در گانت از جمله پرداخت کاهش furloughs و کاهش هزینه های اختیاری است ذخیره شده این شرکت تا به 125 میلیون دلار برای سه ماهه دوم.

“هیچ کس می داند که چگونه بحران کنونی بازی خواهد کرد. امیدوارم بدترین پشت سر ما اما ما فقط نمی دانم” گفت: Gannett مدیر عامل مایک رید در ناشر درآمد تماس بگیرید. “این بسیار سخت امروز به دانستن آنچه که در سال آینده خواهد بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de