در اینجا چگونه مارک های جشن ترانس بعد از دید

به تازگی به نظر می رسد هیچ چیز وجود دارد اما خبر بد و استرس زا coronavirus به روز رسانی. که باعث می شود یک تعطیلات, جشن, غرور بقا و دید فوق العاده خوش آمدید—ترانس و روز دید (TDOV) است که راه مناسب برای پایان دادن به در غیر این صورت افتضاح مارس.

امروز برندها مثل Instagram و VSCO (در میان دیگران) در حال نشان دادن حمایت خود را برای نما و nonbinary جوامع با ویژه TDOV محتوا در همکاری با جامعه.علاوه بر این ،

Instagram و huffpost live در روز سه شنبه معرفی جدید هفتگی IGTV سری به نام #TransLoveStories با هر قسمت برجسته ترانس فرد و رابطه معناداری در زندگی خود را. چهار قسمت تمرکز بر روی اثرگذارندهها مانند Marizol Leyva که به نظر می رسد با خواهر Selenis Leyva (نارنجی) و مدل AJ Clementine که به نظر می رسد با دوست پسر, رایان.

“ما هیجان زده به همکاری با huffpost live به صورت بین المللی فراجنسیتی بعد از دید و به های آینده ما IGTV سری #TransLoveStories با جهان گفت:” اشلی, تاکر, سیاست, برنامه های کاردانی مدیر در Instagram. “ما امیدواریم که شما به عنوان الهام گرفته شده که ما با این داستان مهم است.”

سری آغاز آوریل 6 در GLAAD, Instagram صفحه اما یک پیش نمایش در حال حاضر در دسترس است.

“این مهم است برای ترانس مردم برای دیدن که ما بخشی از زندگی مردم و همچنین برای کسانی که نمی دانند که ما برای دیدن که ما در حال عزیزان و همکاران و دوستان و خانواده و جامعه گفت:” الکس Schmider دانشیار مدیر فراجنسیتی نمایندگی در GLAAD.

“این سخت است تصور کنید که زندگی را برای خودتان اگر شما قادر به آن را ببینید” Schmider گفت: “پس از به اشتراک گذاشتن این داستان در مورد اطلاعرسانی در روابط عاشقانه را فراهم می کند یک نگاه اجمالی به آنچه ممکن است اجازه می دهد ترانس مردم برای دیدن که ما در حال شایسته و مستحق عشق برای خودمان و با دیگران است.”

VSCO شرکت پشت ultrapopular تلفن همراه, عکاسی, نرم افزار, همکاری با مارشا P. Johnson موسسه به پرده یک سری جدید از ترانس پرتره با عنوان هر تصویر یک ارائه در روز سه شنبه. پرتره های سیاه و سفید ترانس و جنسیتی-nonconforming مردم همکاری بین اعضای جامعه و خود توصیف “بصری راوی” تگزاس بني اسرائيل خود را یک ترانس خلاق است. VSCO گفت: کمک های مالی برای این پروژه ارائه شده توسط برند.

تگزاس اشعیا برای VSCO و مارشا P. Johnson موسسه

تگزاس اشعیا (کسی که می پرسد که مردم با مراجعه به او را با نام و نام خانوادگی) گفت: پرتره سری با استفاده از “متقابل مبنی بر رویکرد” به محل برگزاری و عناصر دیگر. بسیاری از تصاویر به ضرب گلوله کشته شدند در خانه و یا در فضای مناطقی مانند سواحل و خیابان.

“ضروری است که به ویژگی های زندگی روزمره از لباس زیر مردم گفت:” تگزاس اشعیا “و به ارائه تصاویر است که نه به طور کامل بی اعتنایی تروما اما ارائه یک فولر جنبه ای از زندگی ما است.”

تگزاس اشعیا برای VSCO و مارشا P. Johnson موسسه

برای این ترانس روز دید در وسط یک بحران همه گیر ترین برندهای گیر سریع به رسانه های اجتماعی پست به جای نورد برجسته تر مبارزات.

توییتر باز پلت فرم را تجاوز گروهی, ارسال شده در یک ویدئو کوتاه یادآوری کاربران از طیف وسیعی از هشتگهای استفاده مانند #TransDayofVisibility, #TDoV2020 و بیشتر—هر که رمزی برای تعامل با یک hashflag کوچک emoji دست تکان دادن و آبی و صورتی و سفید نما غرور پرچم.

توییتر باز

کابل شبکه Nickelodeon and Cartoon Network برای HBO و FX رو به اکشن با پست در توییتر و Instagram.

شبکه کارتون

آگهی شورا ارسال شده یک نقل قول از ستاره مطرح MJ رودریگز به عنوان بخشی از جریان آن عشق هیچ برچسب کمپین با عنوان “امروز ما جشن #TransgenderDayOfVisibility و زندگی و دستاوردهای جامعه فراجنسیتی. شما دیده می شود و شما را دوست می دارد.”

آگهی شورای

با نام تجاری پیام بودند به خصوص به انجمن خوش آمدید ترانس جامعه به عنوان یک نشان از حسن نیت روز پس از آیداهو رژیم صهیونیستی است. براد کمی امضا دو ضد ترانس لوایح به قانون است. یک قانون جدید مانع از نما مردم دنیا در اوهایو از تغییر جنسیت در شناسنامه خود را در حالی که یکی دیگر از این کشور برای اولین بار در سطح ایالت ممنوعیت تغییر جنسیت دختران و زنان شرکت کننده در ورزش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>