در اینجا امید برای هرج و مرج زمانی که پیش نویس NFL می رود مجازی

شما هیچ ایده چقدر من می خواهم این اتفاق می افتد:

زمانی که پیش نویس NFL پنج شنبه آغاز می شود در زمان نخست شما رقم بی شماری از دختران و پسران در سراسر کشور خواهد شد بر روی لپ تاپ شاید تکمیل مشق شب خود را در حالی که حضور در مدرسه عملا در طول این زمان از coronavirus بیماری همه گیر.

و برخی ضعیف اش بچه می گویند یک چهارم گریدر در بوفالو — خواهد با کلیک بر روی آنچه که او معتقد است به عنوان یک ریاضی انتساب و به جای دیدن لایحه Belichick خیره.

به عنوان کودک اجرا می شود جیغ از طریق خانه در ترور در حالی که جستجو برای یک پدر و مادر میهن پرستان مربی ادامه خواهد داد چشمانتان را به روی صفحه نمایش با کسانی که مرگ خیره چشمان خود را مرسوم اخم و کشش عضلات صورت پیشنهاد یک سطح جدی از نا امیدی.

عمدتا به این دلیل که او با دیدن اتاق نشیمن از صورتحساب مدیر کل براندون Beane.

من عاشق هرج و مرج است. و عجیب و غریب بودن. و هیچ چیز می گوید بیشتر در مورد هر دو از تمام حواس پرت چیزهایی که ممکن است رخ دهد به عنوان NFL دارای آن سه روز پیش نویس در یک شیوه مجازی.

آنچه که احتمالا می تواند به اشتباه ؟

اجازه دهید ما تعداد (عدم) پهنای باند راه.

لیگ گفته است که باید دوربین های دیجیتال اشاره کرد و در تمام 32 سر مربیان و مدیران عامل در این پیش نویس فقط به مطمئن شوید که هر کس در واقع کار از خانه و تلاش برای سرقت عنوان بزرگترین متقلب در ورزش از Houston Astros.

راجر Goodell احتمالا خواهد شد با تمرکز بر مسائل دیگر از زیرزمین خانه خود را که در آن کمیسر خواهد بود مستقر در حالی که پرتاب دارت در هیئت مدیره از تام بردی ،

Goodell باید واقعا احساس می کنید در صفحه اصلی به صورت پیش نویس هنگامی که با صدای بلند بوس می آیند راه خود را از تاریکی های شخصی خود را انبار در آن زمان او را به درخواست همسر و دختر آرام کردن و رفتن طبقه بالا.

من فرض کنید یک چند به طور کلی مدیران را یکپارچه رسیدگی به این عصر جدید به شیوه ای که در آن به را انتخاب کنید چشم انداز در حالی که بسیاری از آنها مطمئن شوید که به مانند مایک Mayock از اظهارات.

“اگر شما می توانید ببینید من در اتاق نشیمن در حال حاضر آن را نهایی پایین فن آوری” Mayock گفت. “من پنج بزرگ تخته سفید و احتمالا 1,000 آهن ربا با نام در آنها را در همه جا. من احساس می کنم مثل من نشسته در وسط سال 1976 پیش نویس ، این نوع بازگشت به آینده … من 100 سال, بنابراین من به نشستن در اینجا و بفهمند که چگونه برای به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش.”

در اینجا این است که چگونه همه چیز بنا به گزارش ها کار می کنند در دنیای مجازی آمده پنج شنبه: به طور کلی مدیران هشدار کن Fiore, لیگ, معاون رئیس جمهور از بازیکن پرسنل خود را انتخاب. این رخ خواهد داد از طریق کنفرانس مایکروسافت تیم های پیام و یا ایمیل و یا هر سه.

من تجسم یک صحنه از “you’ve Got Mail.” در حال شیرها در نهایت رفتن به را تشکیل می دهند برای دو دهه گذشته از پیش نویس با داشتن Meg Ryan خود را میدارد ؟ ؟ ؟

همچنین آیا می دانید بسیاری از موارد خاص که مایکروسافت فرمت انجماد قبل از هشدار به کاربران با خطای “چیزی را اشتباه رفت.” و هیچ که نمی خواهد فقط یک پیام ویژه برای مهاجمان اگر آنها را انتخاب کنید و اردن را دوست دارم.

لیگ گفت: اگر هر گونه ارتباط نشدم — مانند زمانی که آن را کشف اظهارات مربی جان weather underground دارای کندترین سرعت اینترنت از یمن کشاورز — پیش نویس دارای توانایی قابل تامل است. که واقعا بدبو است چرا که چه بهتر خواهد بود که در آن نقطه از Yahoo Fantasy Football خودکار را انتخاب کنید ساخت انتخاب?

فقط کنجکاو اینکه: آیا دلفین ها دریافت مولیگان اگر آنها می گویند نام توا Tagovailoa بیش از سلول های معیوب پذیرش به عنوان پنجمین انتخاب و Fiore به جای می شنود Tega Wanogho?

چون من باید به شما بگویم — میامی مطمئن خواهد بود شگفت زده کرد زمانی که آن جدید کارفرمایی را نشان می دهد تا وزن 308 پوند و می رود به نام شاهزاده.

از خواب بیدار راجر

Eh من زیاده. همه چیز خوب خواهد شد.

پس از همه, هنگامی که Fiore دریافت هر انتخاب او بلافاصله رله آن را به Goodell در غار. و زمانی که برخی از آن فرد وجود دارد که از خواب بیدار کمیساریای از چرت زدن خود در barcalounger و دست او را به یک دستمال برای تمیز کردن سس پنیر ناچو از او, قدیمی, Jay-Z و Nas پیژامه و پیراهن این چیزی که کار مانند یک افسون.

من فقط امیدوارم که آن را نمی کند.

در می آیند. که عجیب و غریب Belichick موجب ترس جهنم از برخی از فقیر بچه ؟

به دنبال داشته باشد البته با گرمکن پوش فراهم کننده را به یک دستگاه مخابره ترانزیستوری و گفتن کسانی که جاسوس با دوربین دوچشمی او واقع در درخت می ایستد در سراسر 31 شهرستانها بلافاصله پس از سقط جنین ماموریت.

آن را بپذیرد. در برخی از عجیب و غریب تر زمان ما شناخته شده کمی حواس پرتی می آیند یکشنبه ممکن است تنها چیزی که ما نیاز داریم. لبخند. ورزش به معنای سرگرم کننده و حتی تقریبا.

تماس نویس اد Graney در [email protected] یا 702-383-4618. او شنیده می شود “مطبوعات جعبه” ESPN Radio 100.9 FM و 1100 هستم از 7 تا 10 صبح دوشنبه تا جمعه. Follow @edgraney در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>