هنری gabriel gomez rojo حفظ عنوان بازنشسته در UFC 249

جکسون ویل فلوریدا—قهرمان خروس وزن هنری gabriel gomez rojo مستحکم میراث او با یک دوم دور حذفی های دیرین قهرمان Dominick کروز با فقط 2 ثانیه های باقی مانده در خود شرکت اصلی رویداد کشمکش در مقابل خالی جمعیت در VyStar یادبود سربازان عرصه است.

که بیش از اندازه کافی برای gabriel gomez rojo به احساس محتوا که اعلام بازنشستگی خود را پس از پیروزی.

“من ruthless” در دو بخش قهرمان المپیک و مدال طلا گفت. “من ممکن است cringy و شاخی اما پسر من می تواند به مبارزه با. من بزرگترین ورزش رزمی ورزشکار از همه زمان.

“من خوشحال هستم با زندگی حرفه ای من. من انجام داده ام به اندازه کافی در ورزش. سه گانه-C است.”

لحظات پس از سر خود قطع شد باز توسط یک اتفاقی headbutt gabriel gomez rojo در زمان استفاده از راه اندازی مجدد با یک خرد کردن زانو به رها کردن کروز و دنبال کرد تا با دست چپ به عنوان او تلاش برای رسیدن به پای او. کروز مورد مناقشه توقف فایده ای نداشت.

در رویداد اصلی جاستین Gaethje متوقف تونی فرگوسن در 3:39 از دور پنجم به پایان فرگوسن 12-مبارزه برنده خط و تصرف موقت عنوان سبک وزن.

Gaethje مجازات فرگوسن بیشتر با چپ دست و پا لگد تا زمانی که داور تصمیم گرفت او تا به حال دیده می شود به اندازه کافی از مجازات است.

“این کار سخت است” Gaethje گفت. “من پس از من چهار سال هرگز به دنبال گذشته هر روز و تنها در تلاش به بهتر از دیروز. که همه این است.”

سنگین وزن فرانسیس Ngannou یک لاس وگاس اقامت مورد نیاز فقط 20 ثانیه به دست Jairzinho Rozenstruik برای اولین بار دست از کار حرفه ای خود را.

Ngannou کاهش یافته است Rozenstruik با یک ویرانگر قلاب به سمت چپ و به دنبال با مشت به Rozenstruik نشسته در برابر قفس.

آن را مستقیم چهارم در دور اول حذفی با طولانی ترین مبارزه رفتن فقط 1:11.

تماس با آدم تپه در [email protected] Follow @AdamHillLVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im