هندرسون رستوران به ارائه پاپ آپ فروش کمیاب اقلام مواد غذایی

اگر شما نمی توانید شیر و تخم مرغ و کاغذ توالت کمک در راه است.

اجاق گاز یک هندرسون رستوران در 11261 S. شرقی Ave. در حال راه اندازی یک pop-up بازار ارائه بسیاری از اقلام مواد غذایی است که دشوار است برای پیدا کردن در فروشگاه های سراسر دره. آنها باید محلی, شیر, $5.50 یک گالن; محلی و تخم مرغ $3.50 ده; کاغذ توالت $1.50 رول; فتوچینی 2 دلار پوند; فوری بلغور جو دوسر 40 سنت; کنسرو سوپ مرغ $5.50 برای 50 اونس; مرغ, سوپ $1.25 برای 7.25 اونس; گوجه فرنگی, سوپ $5.50 برای 50 اونس; Gatorade $1.50 برای 20 اونس; half & half, $4 لیتر; کره $1.75 چوب و ضد عفونی کننده دست, $4 برای 2 اونس.

پاپ آپ آغاز خواهد شد و روز سه شنبه در رستوران خصوصی و اتاق ناهار خوری. اولویت داده خواهد شد به سالمندان و در دسترس است اول بیا اول خدمت. ساعت خواهد بود ساعت 8 صبح تا 3 بعد از ظهر روزانه و یا در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین. اجاق گاز طرح های خود را برای فروش بیش از حد اندوختن از طریق تخلیه خواهد شد اما اعمال محدودیت برای جلوگیری از احتکار.

“ما نمی خواهید برای دیدن مهمانان ما و افراد مسن جامعه بدون توجه به این دوران عدم قطعیت” آنتونیو Nunez, اجرایی, سرآشپز و مالک در بیانیه ای گفت:. “در حال حاضر در فروشگاه های مواد غذایی محلی ممکن است بیش از حد استرس زا برای سالمندان به تحمل و خرید به صورت فله ممکن است عملی برای افراد, بنابراین ما می خواستیم برای ارائه یک جایگزین.”

تماس هایدی نزدیک Rinella در [email protected] یا 702-383-0474. Follow @HKRinella در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im