هندرسون ساکنان شروع فرایند برای قرار دادن عرصه پروژه در انتخابات

یک گروه از هندرسون ساکنان که در مخالفت با یک پیشنهاد عرصه هاکی در محله خود را در زمینه یک همه پرسی روز شنبه به اصلاح شهرستان منشور منع مقامات از کمک مالیات دهندگان دلار به این پروژه است.

مدارک ثبت با شهر منشی خواهد اضافه کردن یک آیتم به انتخابات ماه نوامبر که اضافه کردن این زبان به منشور: “شهر هندرسون بدینوسیله ممنوع از مشارکت در سرمایه گذاری و یا اعطای وام به هر یک از آن درآمد یا دارایی و یا کسانی که از آن مالیات دهندگان برای یک آمریکایی لیگ هاکی (AHL) arena/هندرسون مرکز حوادث در هندرسون غرفه.”

پیشنهاد 80 میلیون دلار آرنا اگر این پروژه می رود به جلو خواهد بود به طور مشترک توسط بودجه شهرستان و وگاس شوالیه طلایی تیم هاکی خواهد بود و به آینده AHL وابسته شوالیه.

این یک 11th, ساعت تلاش برای متوقف کردن این پروژه پیشنهاد شده که برنامه ریزی شده است که در مقابل شورای شهر در روز سه شنبه برای تصویب نهایی است. اگر تایید ساخت و ساز در 6000 صندلی آرنا آغاز خواهد شد در ماه اوت است.

هندرسون سخنگوی کاتلین ریچاردز تایید این شهرستان دریافت یک سند امضا شده توسط هفت نفر است و ارزیابی آن است. پر کردن تغییر نمی کند عرصه-موارد مرتبط در شورا روز سه شنبه در دستور کار, او گفت:.

پانزده درصد یا بیشتر از تعداد رای دهندگان در آخرین انتخابات شهرستان نیاز به ثبت درخواست قبل از طرح می تواند به جلو حرکت کند. که بیرون می آید به حدود 2100 امضا از رای دهندگان ثبت نام خواهد بود که با توجه به نزدیکی پایان ماه ژوئن.

اگر این گروه رو امضا شورا خواهد این فرصت را به تصویب فرمان. اگر شورای آرا آن را پایین فرمان را به رای گیری.

معلوم نیست چه اتفاقی خواهد افتاد به این پروژه اگر شورا آن را تصویب سه شنبه و ساکنان تعداد لازم از امضا بعد.

یکی از امضا در سند می آید از جان Dalrymple سخنگوی هندرسون ائتلاف برای دولت مسئول یک شهروند گروهی که مخالف این عرصه پروژه.

ائتلاف نگرانی در مورد چشم انداز افزایش ترافیک و عرصه تغییر محله. از آن انتقاد کرده است شهر برای تمایل به حرکت رو به جلو در این پروژه در حالی که این بیماری همه گیر است در مورد آورده های مالی عدم قطعیت است. Dalrymple, اما, نیز گفت: این ائتلاف است نه ضد آرنا — آن را فقط نمی خواهید آن را در غرفه سایت.

او گفت: یک پروژه از این اندازه باید به مردم برای رای دادن.

“بیایید همه اجازه گرفتن چشم در این معامله و درک تمام عواقب آن و سپس رای در آن” Dalrymple گفت. “این چیزی است که ما انجام می دهند.”

Dalrymple گفت: این ائتلاف در نظر دارد برای برگزاری امضا کنند ،

تحت یک قرارداد برای عرصه در نظر گرفته شود توسط شورای جمعه طلایی شوالیه خواهد پرداخت نیمی از هزینه برگزاری. هر چند این شهر را محل شوالیه را می توان تحت عنوان درآمد حاصل از نامگذاری حقوق, حق بیمه, صندلی, مواد غذایی و نوشیدنی, و فروش بلیط به جز بلیط به نفع جامعه حوادث.

این شهرستان گفت: غرفه محدود است به عنوان یک فضای باز در محل و در مواجهه با مسائل صندلی سیستم صوتی و یک سایبان که برداشته شد و نمی توان جایگزین.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

تماس با بلیک آپگار در [email protected] یا 702-387-5298. Follow @blakeapgar در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net