هندرسون مرد چهره صدور حکم در کشنده سوء استفاده از 3 سال

یک هندرسون مردی که التماس گناه به ضرب و شتم خود را در 3 سال به مرگ در سال 2016 برنامه ریزی شده بود به اعدام محکوم شد پنج شنبه.

جاستین بنت 26 التماس کرد گناه در ماه ژانویه به قتل و 31 فقره از کودک آزاری پس از دادستان گفت: او خود را شکنجه دختران جوان حدود 18 ماه منجر به مرگ 3 ساله که تنها به عنوان “Abygaile ب” در دادگاه اسناد و مدارک.

دادستان در ابتدا به دنبال مجازات اعدام در این مورد ساخته شده اما یک درخواست مقابله با بنت.

در 36 ساعت منجر به Abygaile مرگ او دچار شکسته پشت دنده شکسته و شدید blunt-نیروی ضربه به سینه او که پاره دهلیز راست قلب او.

بنت در سال 2017 کیفرخواست جزئیات بیشتر از سوء استفاده حاکی از این است که بنت ضربه و لگد زدن به دختران, پرتاب آنها را در برابر یک دیوار نیروی آنها را تغذیه مواد غذایی داغ پوشش دهان خود را و پلاگین بینی خود را. در یک نمونه اسناد دادگاه ایالتی بنت قطعه قطعه باز کردن یک دختر unhealed سر زخم.

او دیگر دختر بودند که 2 و 4 در آن زمان جان سالم به در برده بودند و قرار داده شده در خود را به پدربزرگ و مادربزرگ’ بازداشت کرده است.

در سال گذشته این شهرستان به $100,000 حل و فصل با دختران’ مادرانه مادر بزرگ Bernadine Morimoto که شکایت این ادعا که شهرستان رفاه مقامات botched دست زدن به یک کودک حفاظتی خدمات مورد.

او وکیل مدافع گفت: پلیس گزارش کودکان سوء استفاده فیزیکی به CPS حدود شش ماه قبل از Abygaile مرگ اما مقامات نادرست اختصاص این مورد به یک پیمانکار به نام HopeLink که دسته “کم” اولویت مهم است.

کودک آزاری تحقیق نشان داد بنت مجبور خردل به دختران خود را ” دهان زمانی که آنها دروغ گفته و آنها را سرد دوش به عنوان مجازات, Henderson, پلیس نوشت: در یک گزارش در زمان بنت بازداشت. اما این آژانس در بر داشت وجود دارد در حال حاضر و یا خطر قریب الوقوع به دختران و توصیه می شود هر دو پدر و مادر را در کلاس های پدر و مادر.

بنت تکمیل شده و تنها یکی از کلاس ها در مارس سال 2016 کمتر از سه ماه قبل از Abygaile مرگ است.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

تماس با حداکثر Michor در [email protected] یا 702-383-0365. Follow @MaxMichor در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de