هندرسون در عرصه پروژه نگه داشتن فشار بر مقامات

هندرسون ساکنان مخالف پیشنهاد جزئی لیگ هاکی عرصه در حال گرفتن وکلای درگیر است.

مخالفان این پروژه که در اشغال این سایت از هندرسون غرفه در حال حاضر گیر کردن تو بازی نگرانی های خود را به مشکلات اقتصادی از شیوع کروناویروس.

در نامه ای به هندرسون شورای شهر در روز دوشنبه دادستان سابق, نوادا, Lt. رژیم صهیونیستی است. علامت Hutchison به نام مقامات برای به تعویق انداختن اقدام بر 60 میلیون دلار از کل تعهد اوراق قرضه در طول بحران بهداشت عمومی.

“دولت و دولت های محلی در مورد به تجربه درآمد قابل توجهی کمبود و گسترده رکود اقتصادی رشد می کند بیشتر احتمال دارد روز به روز” Hutchison نوشت. “در حال حاضر زمان به وقف قابل توجهی منابع عمومی برای یک پروژه که تقریبا قطعا به مراتب کم هزینه تر از جایگزین های مناسب.”

Hutchison نشان دهنده یک گروه از ساکنان که تماس های خود را به هندرسون ائتلاف برای دولت مسئول.

پیوند است که می تواند پرداخت هزینه برای انواع پروژه ها از جمله غرفه ارتقاء است که انتظار می رود معرفی می شود در Henderson, آوریل 7 شورای شهر, جلسه, سخنگوی کاتلین ریچاردز گفت. در این جلسه قرار شد تقریبا.

مورد نیاز به شنیده می شود توسط شورای کمیته در جلسه بعدی و رای گیری توسط شورای.

“در این زمان شورای شهر است که تنها با توجه به صدور اوراق قرضه به استفاده از امروز به لحاظ تاریخی نرخ بهره پایین و صرفه جویی در پول مالیات دهندگان,” ریچاردز گفت: در یک ایمیل. اگر این شورا تصویب پیوند اعضا هنوز هم نیاز به تایید هزینه برای پروژه های خاص در آینده او نوشت.

توافق همکاری با وگاس شوالیه طلایی برای عرصه برنامه ریزی شده است برای آمدن در مقابل اعضای شورا در مارس 19 ریچاردز گفته است. پیشنهاد عرصه خواهد شد به آینده آمریکا هاکی لیگ سهامداران از شوالیه.

ریچاردز گفت: این پروژه نه تنها آدرس زیرساخت نیاز دارد اما شغل ایجاد خواهد کرد و کمک به بهبود اقتصادی از این بیماری همه گیر.

اعلام پیشنهاد عرصه در دولت سالانه از شهرستان آدرس در ماه فوریه به دست آورد پوش بک از همسایه ها آمد که پس از آن به شورای شهر جلسات و تاون هال نشست و با نگرانی در مورد ترافیک و چگونه این عرصه می تواند تغییر محله.

جان Dalrymple از هندرسون ائتلاف برای دولت مسئول گفت: به نظر می رسد مقامات نمی خواهید به شنیدن مخالفت همسایگان.

“به نظر می رسد مانند شهر است و تنها در تلاش برای ارعاب و تهدید بیش از جامعه” Dalrymple گفت.

شهردار دبرا مارس گفته هندرسون خواهد پرداخت نیمی از ساختمان تا 40 میلیون دلار در مکان عمومی, پول, اما این شهر پس از حمایت کردن که شکل و گفت: هزینه شده است تعیین می شود.

هندرسون گفت: غرفه های ساخته شده در سال 2002 مواجه شده است و مسائل را با یک شکست سیستم صوتی و صندلی. به عنوان یک فضای باز در محل و نمي توان آن را در سردترین و گرمترین ماه در جنوب نوادا. و یک تاج است که یک بار تحت پوشش غرفه برداشته شد به طور کامل در سال 2019 پس از آن آسیب دیده بود.

مقامات شهر می گویند عرصه می تواند میزبان یک تنوع از سال دور از حوادث و هاکی می شود یکی از آنها است.

تماس با بلیک آپگار در [email protected] یا 702-387-5298. Follow @blakeapgar در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>