هندرسون در 215 کمربندی گسترش سرگرم کننده

حیاتی دسترسی جاده ای که لینک در مورد هر بخشی از شهر و در نوبه خود می بیند ترافیک روزانه snarls تنظیم شده است برای دور دیگری از گسترش.

215 کمربندی است که میله میله برای دیگر گسترش پروژه این بار در نزدیکی Henderson منطقه است.

کمربندی بین پیکس و آسیاب بادی جاده را ببینید یک خط اضافه شده در هر جهت در یک $29.6 میلیون پروژه برنامه ریزی شده برای شروع در بهار Clark County سخنگوی دن Kulin گفت.

“این پروژه اضافه خواهد شد یک خط برای هر طرف از 215 وجود دارد و repave بخش هایی از این منطقه” Kulin گفت. “هنگامی که به پایان رسید وجود خواهد داشت چهار خط در هر جهت وجود دارد.”

این کشش از جاده می بیند ترافیک سنگین به خصوص در طول شب ساعت شلوغی.

انتظار می رود با شروع پروژه های برنامه ریزی شده برای ماه مارس یا آوریل رانندگان باید بریس برای ساخت و ساز مربوط به تراکم تا yearlong پروژه کامل است.

گسترش پروژه های انجام شده توسط لاس وگاس سنگ فرش است و در رشته توسعه پروژه های کمربندی. بیش از $88 میلیون در گسترش پروژه ها در مراحل مختلف تکمیل شده است.

بخش اول مارس آغاز شد 2019 و دیدم کمربندی بین دکتور بلوار و Tropicana خیابان گسترده تر با اضافه کردن یک سفر خط در هر جهت در 7-کشش مایل از جاده ها است. که بخش پیچیده در پاییز.

دو دیگر فازهای در دست ساخت هستند. A $23.6 میلیون دلار پروژه در جریان است در کشش از بزرگراه بین دکتور و بین 15 و برنامه ریزی شده است برای قرار دادن تا پایان سال جاری به این شهرستان است.

اگر چه این تنها یک 2-کشش مایل پروژه بالاتر هزینه ساخت و ساز به عنوان درجه بندی دیوارهای حائل صدا و دیوار و کنترل سیل کار مورد نیاز است.

گسترش پروژه 215 کمربندی بین Tropicana و چارلستون بلوار نیز در حال انجام است و قرار است به پایان برسد و اوایل سال آینده. کشش از کمربندی می بیند 108,000 وسایل نقلیه در هر روز با توجه به نوادا بخش حمل و نقل داده است.

هندرسون را ببینید یکی دیگر از منطقه از کمربندی گسترده تر در آینده تاریخ به عنوان یک پیش بینی شده 35 میلیون دلار پروژه اضافه خواهد شد لین ظرفیت به بزرگراه بین پیکس و استفانی جاده ها.

هزینه پارکینگ فرودگاه

پارکینگ کرایه را افزایش می دهد در فرودگاه بین المللی McCarran لگد یکشنبه.

در آنچه که برای اولین بار رای تنظیم برای پارکینگ در فرودگاه پس 2013, قیمت افزایش مقادیر مختلفی بسته به محل.

میزان تنظیمات به شرح زیر است:

— در دراز مدت پارکینگ (تمام پایانه های): از 16 دلار به 18 دلار.

— نوکر (تمام پایانه های): از 23 دلار به 30 دلار.

— اقتصاد بسیاری از $10 به $12.

— نگه داشتن نرخ: از $10 به $50.

— روزانه در کوتاه مدت گاراژ ($36) و از راه دور بسیاری ($15) تغییر خواهد کرد.

افزایش پیش بینی شده به چنگک جمع کردن در های اضافی $4.7 میلیون در سال برای McCarran, آوردن پیش بینی شده سالانه درآمد حاصل از هزینه پارکینگ در فرودگاه به حدود سالانه در مجموع $38.4 میلیون, با توجه به اسناد شهرستان.

درآمد تولید شده توسط این افزایش هزینه ها را به سمت حمایت از McCarran پارکینگ و حمل و نقل زمینی بهبود سرمایه و هزینه های عملیاتی فرودگاه انتظار می رود افزایش در ترافیک مسافری.

Tropicana پروژه بهبود

مرحله بعدی از شرق Tropicana خیابان راهرو پروژه بهبود در جریان است.

ساخت و ساز است که اتفاق می افتد در امتداد اصلی شرقی-غربی جاده از جمله بین مریلند پارک وی و Tamarus خیابان شرقی خیابان به McLeod درایو و Nellis بلوار به تخته سنگ بزرگراه با توجه به نوادا بخش حمل و نقل است.

فعالیت های در طول امتداد شامل ميانه جزیره جلوگیری از حذف ابزار کوره کاهش و هموار کردن عملیات.

Repaving کار است که انتظار می رود برای شروع در اواسط ماه فوریه بین مریلند پارک وی و شرقی.

خط تعطیلی برنامه ریزی شده با محدوده کار با برخی از روز و شب محدودیت.

ارسال سوالات و نظرات به [email protected] لطفا شماره تلفن خود را. Follow @mickakers در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>