هندرسون زن و شوهر آسیا کروز تبدیل به سورئال سفر به هیچ جا

یک Henderson, زن و شوهر تعطیلات کروز در آسیا تبدیل به یک حقیقی دو هفته سفر بدون هر گونه shore زمان پس از خود کشتی MS Westerdam شد و تبدیل به دور کشور پس از کشور از ترس از گسترش این کروناویروس جدید از چین است.

این کشتی تبدیل شده بود به دور از حداقل 11 بنادر تماس با وجود هیچ مدرکی وجود ندارد که یک نفر در هیئت مدیره کشتی کروز مریض بود با COVID-19 رسمی نام شده است که با توجه به بیماری تنفسی ناشی از ویروس جدید.

ترس است که برخی از مسافران ممکن است در معرض ویروس که باعث شیوع در چین آغاز شد و پس از یک توقف در هنگ کنگ که در آن ویروس در حال گسترش از مرکزی چین است. که منجر به کشتی رد در بنادر در فیلیپین و تایوان ژاپن کره جنوبی و گوام هلند امریکا لوکس بوش در نهایت دریافت مجوز برای بارانداز در کامبوج با توجه به هندرسون ساکنان Paulette و یوسف شفر.

کامبوج وزارت بهداشت اعلام کرد که 20 نمونه گرفته شده پردازنده کشتی بودند همه منفی برای coronavirus و اعطا ترخیص کالا از گمرک شروع به تخلیه صبح روز جمعه با توجه به بیانیه ای از Holland America Line در روز پنج شنبه.

“جزئیات پرواز در حال ابلاغ به مهمانان به عنوان آنها در حال نهایی شدن است و انتظار می رود که کامل تخلیه خواهد شد و چند روز را با توجه به منشور پرواز برنامه” خط کروز اعلام کرد.

“در طول این زمان مهمانان باقی خواهد ماند و به راحتی بر روی تخته با خدمات کامل در عمل.”

کشتی 802 خدمه و 1,455 مسافران از جمله Schaeffers که در اواخر 70s. یک پرستار سابق و لاس وگاس افسر پلیس ترتيب آنها مسافران جهانی که به نفع دریا و رودخانه, کشتی, برای راحتی خود را.

Paulette شفر در پاسخ ایمیل یکشنبه شب به پرسش یک خبرنگار.

شما کجا هستید و چه می گذرد ؟

“ما در حال حاضر انتظار در خلیج درون سایت سیهانوکویل. … مهاجرت چک کردن گذرنامه های ما en توده به منظور بررسی کامبوج ویزا. ما گفته شده است که نمایندگان چند سفارتخانه از جمله ایالات متحده را در داخل همراه با مراقبت های بهداشتی سازمان ها و دیگر نامش ذکر نشده اند.”

چه واکنش شما احتمالا گرفتن کشتی ؟

“ما احساس امید کاذب به طوری که اغلب تا کنون تنها به این امید نقش برآب. ما در واقع در ارام پذیرش هر چند قطعنامه در این زمان است که شروع به نگاه امیدوار کننده است.”

چگونه آیا شما شده است به صرف وقت خود را ؟

“ما زمان صرف شده است به عنوان آن می تواند در هر یک از دیگر “در دریا” بعد در هر کروز. یک دستور کار فعالیت های مختلف در دسترس برای همه در هیئت مدیره. تمام سالن به روی همه باز. مواد غذایی, سرگرمی, خدمات خانه داری و…. در ادامه به صورت عادی.

“ما بیشتر حضور در سخنرانی در خواندن و لذت بردن از کشتی سرگرمی. ما شرکت در بسیاری از ساعات خوش و خوردن بیش از ما نیاز دارند اما ما سعی به انجام این کار بیش از حد.”

چه خلق شده است در میان مسافران?

“خلق و خوی است استعفا داد اما مثبت نسبت به قطعنامه به زودی. بسیار کمی سرزنش است ابراز سمت هلند امریکا است.”

هر کسی ناجور?

“ما نه شاهد و نه شنیده از کسی ناجور.’ ما شده اند بسیار متمدن است.”

چه شده است, شگفت انگیز ترین جنبه از این تجربه ؟

“شگفت انگیز ترین برای ما این است که چگونه بسیاری از بنادر ما تبدیل شده است که به دور از توجه به این واقعیت است که هر کس در هیئت مدیره تصویب کرده است چک های بهداشتی و نشان داده اند و نه هر گونه شواهد از علائم و نشانه های این ویروس است.

“این ناامید کننده است به تجربه فقدان حس مشترک در پاسخ بسیاری از دولت ها به کل این وضعیت است.”

چگونه شما را توصیف اقدامات این کشتی کارکنان ؟

“خدمه ساخته شده است که تلاش شجاع باقی می ماند مفید و مودب و سازگار در خدمات خود را. آنها بیش از حد داشته و نا امیدی ها مربوط به شرایط ما اما یک ” ما همه در این با هم نگرش توسعه داده است.”

اولین چیزی که شما می خواهید به انجام هنگامی که شما در خشک زمین ؟

“هنگامی که در زمین های خشک ما فقط به جلو نگاه ما به بازگشت به خانه. ما تا به حال به اندازه کافی ماجراجویی در حالی که برای.”

Holland America Line گفت آن ارائه شد یه سفر برای مشتریان خود را استرداد هزینه کروز خود و ارائه اعتبار برای آینده کروز.

تماس با مریم Hynes در [email protected] یا 702-383-0336. Follow @MaryHynes1 در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>