هاینز ساخته شده سس گوجه فرنگی اره منبت کاری اره مویی پازل, و هر قطعه به نظر می رسد همان

مانند آوردن خسته کننده رویای زندگی هاینز را توسعه داده است یک 570 قطعه, تمام قرمز, سس گوجه فرنگی پازل–و هر قطعه کوچک به نظر می رسد همان است.

نمک و فلفل غول پیکر است دور دادن 57 از پازل در 17 کشور (به استثنای ایالات متحده آمریکا متاسفانه برای آمریکا سس گوجه فرنگی طرفداران در مستند) و ترویج رقابت در آن کانال های اجتماعی در مبارزات انتخاباتی ایجاد شده توسط آژانس تجدید نظر در کانادا است.

Poking سرگرم کننده در چگونه نا امید کننده می توان آن را به سس گوجه فرنگی خارج از یک بطری شیشه ای هاینز گفت: “مسخره کند” یکنواخت اره منبت کاری اره مویی پرداخت ادای احترام به خود “آهسته ریختن” نمک و فلفل.

“هاینز آن شناخته شده است یاد آهسته ریختن سس گوجه فرنگی. در یک دوره زمانی که هر کس یک کمی زمان بیشتری را بر روی دست خود و پازل محبوبیت سر به فلک کشید است ما می خواستیم برای کمک به عبور زمان با اتصال دو” گفت: Brian نویمان ارشد مدیریت نام تجاری در سس هاینز کانادا.

“این پازل است که ارزش صبر تنها در این زمان شما نمی توانید نگه دارید و آن را در زاویه مناسب برای حل آن,” او اضافه شده است.

هاینز است که نه تنها نام تجاری به پرش بر روی پازل ارابه موسیقی است که در محبوبیت در سراسر جهان به عنوان مردم نگاه کنید به نگه داشتن خود را سرگرم در داخل خانه در طول coronavirus مستند.

در اوایل این هفته مک دونالد نورد یک نسخه محدود برگر اره منبت کاری اره مویی در اروپا ارائه چیزی برای مصرف کنندگان به تمرکز در در حالی که آنها صبر کنید برای فروشگاه ها به بازگشایی شده است. هر دو ایجاد شد بسیار محدود مقادیر هر چند مشخص است که این پروژه ها بیشتر با هدف بازاریابی و روابط عمومی در واقع نگه داشتن قرنطینه توده ها سرگرم. اما شاید وزوز اولیه را متقاعد مارک به رول کردن خلاقیت خود را به صورت جدی.

اعتبار:

عنوان: Heinz Ketchup, پازل
مشتری: کرافت هاینز
سر از نام تجاری ساخت ارتباطات و نوآوری: نینا پاتل
ارشد مدیریت نام تجاری: برایان نویمان
Ahency: تجدید نظر
رئیس creative officer: Aaron Starkman
مدیر خلاق: Mike Dubrick
مدیر هنری: Zachary باتیستا
نویسنده: Geoff Baillie
طراح: ارین مگوایر
استراتژیست: Julian مورگان
تولید کننده: آنا Tricinci تاد هریسون
عکاس: Alex کون
چاپ تولید کننده: Narine Artinian
ویرایشگر: Tyler Erdelac
خدمات حساب: امی Greenspoon کای د Bryun کوپس Allie کندی
صوتی خانه: بخار موسیقی
مهندس صدا: هنر Mullin.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>